Punisher

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 7. 4. 2006 17:52

Soráč,já se ptal na Tvůj podpis,ale zapomně jsem to tam napsat :oops:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 7. 4. 2006 18:13

Jo tak :lol: Punisher v jakékoliv podobě neškodí v jakémkoliv množství :lol: Ale nej je samozřejmě komiks, dostal jsem třetí díl k vánocům a měl jsem z něho obrovskou radost, četl si ho? A nevíš kde ybch sehnal další díly?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 4. 2006 18:43

Já mám doma jen první a druhý díl.Teda myslím ty,které vyšly u nás česky.Je to přesně to,co můžu,i styl kresby.
Zkus se kouknout po netu,někde něco seženeš.
edit//Tak česky fakt vyšly jen ty 3 díly a v roce 2004 ještě tohleObrázek
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 4. 2006 07:46

Prostě dokonalost, já z toho komiksu mám obrovskou radost, prostě ten styl úplně miluju :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 4. 2006 07:54

Nemáš scaner? Že by mi třeba naskenovasl nějaký ten díl? Já ted scanuju ten můj třetí :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 8. 4. 2006 10:14

Nevím, jestli se to sem hodí, ale mně se děsně líbila ta hra, systém bodování je v akční hře dnes něco skoro až nemyslitélného a v téhle to funguje fakt parádně. Jak se člověk snaží pomocí nejvíce brutálních způsobů nahrabat nejvíce bodů :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 4. 2006 10:21

jj přesně tak, když jsem to dohrál poprvé, tak pak jsem začal hnát ty body, začal jsem tood začátku to bylo maso:) Pak to naštvání, když děláš super-mega-hyper kombo a nějakej debil tě trefí do nohy :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 08:28

Hru jsem nehrál a scaner taky nevlastním.Komixy mám rád pouze papírové.
Když jsme ho tady tak vzpomněli,tak jsem si včara dal film.Pajáda.Některé scény jsou perfektní...
2MajorShitus:A když se Ti líbí Punisher,nečetl jsi náhodou Preachera?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 11. 4. 2006 14:51

jj film je bezva, akorát nechápu, proš Rusák nemluví :( Tak jsem se na ty jeho hlášky těšil...
Nečetl jsem, nějam i to prosím přibliž...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 05:37

To že rusák nemluví mi zrovna moc nevadí,protože ten souboj je perfektně skombinovaný s hudbou a jakékoli mluvení by tuhle scénu jen degradovalo.Mimochodem asi moje nejoblíbenější z tohodle filmu.
Preacher je od stejné autorské dvojice.Kněze alkoholika posedne dítě anděla a ďábla.Malý hybrid s božským hlasem,který prostřednictvím toho kněze hledá boha.Pomáhají mu bývalá přítelkyně kněze(nájemný vrah) a irský upír.Přehnaně vulgární a násilnické scény,které vůbec neuráží a jsou plné humoru.Fakt doporučuju.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 4. 2006 10:02

Zajímavé...zkusím to sehnat
Ale s tím Punisherem. Nevím jestli si četl 3-tí komiks co u nás vyšel, ale tam má texty naprosto skvělé, jen doufám, že bude Punisher film 2, protože by ještě měl zlikvidovat Generála a následně rusáka :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 11:26

Třetí díl ještě bohužel nemám.Mám Punishera rád,ale některé komixy víc,takže priority jsou momentálně trochu jinde.Ale hned jak budu moct,tak se doma oběví :wink:
Pokud si film udrží svou kvalitu,tak bych dvojku rozhodně chtěl,ale rusáka už zabil,takže ten asi vypadává :? NAštěstí už o něm vyšlo dost jiných sešitů,tak by to nemusel být zas tak velký problém.
ObrázekZase Enis Gart a Steve Dillon.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 4. 2006 11:33

No, s tím že Rusáka zabil...To si v komiksu myslel taky a jak se stylově vráti :D Sice se dvěma nepřehlědnutelnýma změnama(viz můj avatar, jestli si ho ještě neviděl :D , myslím oživlého Rusáka) takže uvidímě jak to dopadne. Každopádně doufám že dvojka by byla už i o likvidaci podřadnýc živlů New Yourkského podsvětí...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 11:47

Mi se právě líbí ta scéna s DareDevilem.Určitě má i jiné crossovery s někým jiným a kdyby použili něco takového,vůbec bych se nezlobil.
Rusák je dobrej :wink: Pořád jsem uvažoval,co ten Tvůj avatar znamená.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 4. 2006 15:25

Dobrej Jo? Tak to ti sem hodím jinačí obrázek, ať to vidíš líp :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků