Píšete? Pochlubte se

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 18. 1. 2009 16:39

Odstavce doplněny.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 1. 2009 16:41

Tos to moc nezlepšil :-) Před !, ?, a po ( ) se NEDĚLAJ mezery!
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 18. 1. 2009 16:47

Tak si to přečti a já to pak opravím. Neumím moc interpunkci.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 1. 2009 16:54

Nee, nejdřív to oprav, jinak mi vykrvácí oči :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 20. 1. 2009 22:53

Ertefol píše:http://uloz.to/1170404/V%20pekle%20je%20zima.doc - taková malá povídka, kterou jsem sepsal asi před rokem... Nějak mě neuspěla v jedné soutěži, jinam ji asi už nenarvu :)



Tak jsem se na to juknul.

Pár detailů. Budeš-li je chtít, napiš SZ, předám. ^^
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 31. 1. 2009 21:26

Kdysi jsem to tu začal, mohl bych zase přispět. Nabízím vám k přečtení svoji poslední povídku, vznikla předloni v zimě jako vánoční dárek.

Slečna Zima
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 4. 2. 2009 09:07

Takže, mrkli jste na to někdo? :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2009 09:47

Nemrkli, ale mrkneme, až bude čas :-) Na mě se taky nikdo nemrknul... Jen na tu nejhorší povídku... :-(
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2009 14:46

Paráda :-) Taková pěkná pohádka :-) Nemám, co bych vytknul :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 6. 2. 2009 19:23

Děkuji, pohádka je to záměrně, zdá se, že je tedy vše v pořádku - ale klidně vytýkej (nebo někdo další) - soutěž jsem s tím nevyhrál, dokonalé to tedy není. :-D
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2009 20:35

Dokonalé není nic :-) Sem tam se mi nelíbily nějaký formulace, ale to bylo minimálně a navíc, když se koukneš na moje povídky, preferuju úplně jiný styl :-)
Námět taky není úplně originální, takže tam bych hledal ten neúspěch :-)
Jo a taky věk tý holčičky, možná bych to posunul o pár let nahoru, přeci jenom 7 let... No nevím :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 2. 2009 20:46

SCobra píše:Dokonalé není nic :-)

pan prstenov a hobbit su :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2009 20:58

Ale prd, velebnosti :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 7. 2. 2009 01:34

SCobra píše:Dokonalé není nic :-) Sem tam se mi nelíbily nějaký formulace, ale to bylo minimálně a navíc, když se koukneš na moje povídky, preferuju úplně jiný styl :-)
Námět taky není úplně originální, takže tam bych hledal ten neúspěch :-)
Jo a taky věk tý holčičky, možná bych to posunul o pár let nahoru, přeci jenom 7 let... No nevím :-)

S námětem mě klidně nasměruj, kde je podobný - já se s tím zatím nesetkal. Co se věku týče, mělo to své důvody: 1) určitou dětskou nevinnost a 2) o deset méně než věk obdarované v době obdarování. :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2009 11:11

No tak námět... Stačí se podívat na pár českých pohádek, kde ve hlavní roli událostí vystupuje dítě :-) Pravda, obvykle tam bývá ještě někdo zlej, aby to bylo černobílý a jednoduchý na pochopení. Nebo Ledová královna od Andersena :-) Ale zas na druhou stranu, ve fantasy vymyslet něco originálního už nejspíš moc nejde... Nicméně je možný, že ta spojení to evokuje jen mě :-) Prostě mám pocit, jako bych to všechno už někde viděl, ale konkrétní příklad mě nenapadá...
Vždyť o originalitu nakonec ani moc nejde. Hlavně aby se to dobře četlo a člověk se u toho nenudil :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků