Jaký komiks jste četli naposledy?

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 6. 2009 13:59

Tak jsem dojel prvniho Hellboye.....asi to vidim jeste na koupi minimalne druheho dilu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 20. 6. 2009 08:24

Já sem naposled dočetl Preachera 3 a 4, Punishera 2 a teď čtu Mrtvý nebo živý.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 20. 6. 2009 10:11

Majklbig: Na Mrtvy nebo zivy se taky uz nejaky ten patek chystam, ale zatim jsem se k tomu bohuzel nedostal.
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 10. 7. 2009 21:25

Jak Obelix jako malý spadl do kotle... Akorát že to tentokrát není komiks v pravém slova smyslu ale je to hezký :D :D :D
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 11. 7. 2009 11:38

Sestra kúpila prvé dve volume Death Note... Je to super...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2009 12:47

Ja minuly tyden dojel druhyho Hellboye (skoda ze jsem nesehnal tu edici v tvrdych deskach :( )
A mam tu predzasobeno 9 dilu Fullmetal Alchemist. Jsem nekde v polovine ctverky.

Death Note tu mam taky 5 dilu (+ vol. 13 takova encyklopedie). Vseobecne se mi ae FMA libi vic nez DN, protoze DN jsem videl uz jako Anime, ktery je vylozene rozpohybovanej komiks. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 11. 7. 2009 13:06

Tak Mrtvý nebo živý dočten, hodnocení 7/10, nějak mě asi moc nesedí superhrdinské komiksy (i když v tomto podání je pojem superhrdinský "trochu" nepřesný), chystám se na Ultimates, tak uvidíme jak mě to chytne.

Dnes dočten Preacher 5, nejtlustší a nejukecanější díl, ale rozhodně to nebyla nuda, ba právě naopak, na první díl nemá, ale i tak skvělé 9/10.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 14. 7. 2009 09:49

Tak jsem projel Fury: Bůh ochraňuj válku od Ennise. Je to akčňárna něco jako Schwarzenegrovo Komando, ale líbilo se mi to. 8/10
Ultimates: je to spíš takový úvod a seznamování s ultimates, v druhé polovině i s nějakou tou akcí. Ale rozhodně to vypadá, že druhý díl by mohl být velmi zajímavý. 8/10
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 7. 2009 05:41

Nemáte někdo toho Predátora? Než to koupím, chtěl bych znát názory, přece jenom je to docela pálka.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 7. 2009 08:17

jezek píše:Nemáte někdo toho Predátora? Než to koupím, chtěl bych znát názory, přece jenom je to docela pálka.

Nemám, ale chystám se na něj, jenom jsem si ho prohlížel v obchodu. Ani žádné české recenze jsem nenašel. Jen tady 2 komentáře od čtenářů: http://www.comicsdb.cz/comics.php?id=3383
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 7. 2009 09:29

Proto se ptám ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 7. 2009 11:59

Tady jsem našel ještě takové shrnutí: http://www.edna.cz/predator/jine-svety/ ... estine.asp
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 7. 2009 12:18

Hmm, tak to už natěší. Mám pár komixů z téhle sérei jako skeny, ale prostě knížka je knížka + jde taky o překlad.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 17. 7. 2009 10:13

Tak dočten Punisher Max: Na začátku. Příběh dobrý, ale kresba se mi nějak moc nelíbila. Atmosféra je sice temnější, ale roztřílené hlavy moc Larossa nezvládl. 8/10
A už není doma co na čtení. budu muset zas někdy navštívit knihkupectví :)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 17. 7. 2009 11:16

Majklbig: Doporucuju sahnout po Nikdykde. Vcera jsem docetl jeho komiksovou verzi a jsem maximalne spokojen;-)
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků