Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 5. 2016 11:13

Ja jsem hlavne zvedavy, jak dlouho tahle komiksova vlna jeste vydrzi. Prece jenom Kapitan je kolikaty? Cca 12 (!) film z filmoveho Marvel universa? Dalsich minimalne 9 v priprave, to uz nam to musi zacit kazdou chvili lezt i usima. A do toho X-meni, DC,...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 5. 2016 13:33

Proc by vydrzet nemela? V poslednich 10-15 letech si superhrdinove pro sebe vykopali vlastni subzanr akcniho filmu.

Bond, ktery uz ma taky pres 20 filmu (a ze je to v podstate uplne to same pora dokolecka bez nejakyho rozvoje postavy) a porad frci dal.

Mne je spis smutno z toho, ze originalnich filmu je fakt hrozne malo. Vsechno jsou to bud adaptace nebo remaky...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 5. 2016 00:30

Zootopia

Docela pěkný animák s přesahem. Samozřejmě to je všechno zatraceně sladké a skončí to dobře, takže to je fajn i pro děti, ale i tak na to můžou koukat dospělí, protože to není taková ta třeskutá levná komedie a některé scénky (jako například ta s lenochodem, ta mě fakt dostala) jsou pěkně vybroušené. Prostě film pro všechny.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 5. 2016 06:26

N.Marko píše:No tak tedy konečně Star Wars
...ale... je to limonáda jako sviň - přeslazená.

celkovy dojem dobry,ale niektore veci uz proste nedavam napr:
1,strelba slnecnej energie do planety vzdialenej kolko? strelba do inej slnecnej sustavy? svetelny luc by cestoval desiatky rokov a pri ich technologiach by ho mali cas odrazit :D (aj na polceste)
2,finalny suboj a zem sa rozdeli presne tak,aby ich rozdelil oboch od seba :-S Stacilo by,aby sa pod jednym z hrdinov zosunula zem o par desiatok metrov nizsie,alebo by negativneho hrdinu prisla vyzdvihnut nepriatelska lod.To by bolo viac pravdepodobne.
3,lod letiaca rychlostou zvuku narazi do zeme a odrazi sa.Posadka je v pohode,creva su na mieste,nikto sa nepo....
4,no a pan Solo s Wookiem pristavaju rychlostou svetla...njn.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 6. 2016 22:26

Warcraft - Koukam ze Blizzardi si na tomhle dali celkem dost zalezet. Pro lidi co znaji hry to bude urcite zazitek, ale dovedu si predstavit ze pro neznale to moc dobre fungovat nebude. Misty celkem brutalni, super CGI a zabavne souboje z toho delaji dost nadprumernou fantasy. Je krasny ze nektery lokace vymodelovali naprosto presne podle lokaci z WoWka. 8,5/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carter83 8. 6. 2016 14:41

Želvy Ninja 2 - podobné jako první díl, akorát o trochu lepší. Za návštěvu kina to rozhodně stálo.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 6. 2016 07:57

Nevěnoval vy ni někdo kod z Warcraft filmu protoze hadejte na koho nevyslo. Dekuji.
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 6. 2016 07:27

ten Deadpool je brutal,konecne nejake Marvelovske vybocenie :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 6. 2016 22:26

Unbreakable
Film z roku 2000 s Brůsem Vylížem, který mi v době kdy vyšel přišel jako docela ok, ale s odstupem času musím uznat, že to je skvělý kus filmařiny.
Předně musím pochválit Willise, který ještě tenkrát nezblbnul a hrál v dobrých filmech, za rozumné peníze a podával zatraceně dobrý herecký výkon. Ten je podpořený opravdu skvělou kamerou, která si hraje s kompozicí, ukazuje na jednu stranu to důležité, ale na druhou si hraje s divákem a nechává ho hádat. Realistická geneze superhrdiny, který je víc člověkem, než superhrdinou a vše se nechává v civilní úrovni, takže film rozhodně neurazí ani diváky, kteří nejsou moc fandové Xmenů, nebo Batmana a jdou spíše po lidském příběhu. I po 16 letech rozhodně koukatelný film.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 6. 2016 15:43

Vůně cibule
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aminux 3. 7. 2016 19:36

Jeptišky na útěku.. :)
http://www.csfd.cz/film/33212-jeptisky- ... u/prehled/
Mohlo to být lepší, ale docela příjemný relax.

Vůně cibule je taky slušná taškařice. S F. Nerem. mám na kazetě ještě André schafft sie alle s tim jednohlasým "komoušským" dabingem. Ještě sem to pořádně neviděl, ale bude to asi pěkná chujovina.
Aminux
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 7. 2016 09:47

Jsem dlouho nic nepsal.. Lepší bude ČSFD profil, páč hodnotím průběžně. Občas teda zpětně, když si vzpomenu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 7. 2016 20:17

Star Trek Beyond
Dobrej Star Trek, moc dobrej.
Líbí se mi několik skvělých pomrknutí na lore Star Treku, tak akorát humoru, dobrá akce a hlavní záporák dává smysl, je pochopitelný a není ploše dvourozměrný. Tohle hodně odčinil chyby z druhého dílu. Doporučuji.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 8. 2016 18:36

Kiss Kiss Bang Bang

Moc pěkný film a pro mne osobně veliké překvapení. Vala Kilmera fakt moc nemusím, pro mne to je takový nijaký herec, ale tady se mu docela dařilo a ve spojení s R.D. Jones to mělo tu správnou chemii.
Ve zkrtace... eee, hele já fakt nevím jak to napsat ve zkratce, prostě kriminálka z L.A. ve které to morální čistotou fakt nehýří, do toho R.D.J. jako správně trhlý zlodějíček s neuvěřitelnou smůlou a stále ještě záhadně přetrvávající naivitou. Pěkný film, dobrá zábava v umírněném stylu. Doporučuji.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 8. 2016 18:44

A taky tam zacal Val nejak kynout...
Ale shodou okolnosti jsem to pred nedavnem videl taky a nazor na film mam v podstate stejny :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků