nový DVD přehrávač

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod volda 2. 1. 2008 22:11

Nechci extremni kvalitu, jen shanim novy a hodne levny dvd prehravac a jedine co chci vedet jestli mi pujdou v pohode prehravat dvd filmy.

http://www.nakupka.cz/vyrobek/dvd-prehr ... nic-dp-27/
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 1. 2008 02:56

Jediné, co Ti nepůjde, budou DivXy nebo soubory formátu WMA...
Což by neměl být problém, protože pokud jde jen o DVD...není co řešit.

Já osobně mám doma tenhle, kterej je ale jednou tak drahej.
Ale zase jsem k němu dostal všechno, co se dalo :P
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 3. 1. 2008 03:21

Chemist píše:Já osobně mám doma murl=http://www.nakupka.cz/vyrobek/dvd-prehravac-grundig-gdp-2750-stribrny/]tenhle[/url]

jde menit velikost titulku u DivX filmu? (netusim jestli je tato funkce vubec mozna, ale holt moje mama kdyz prijede na navstevu a chce koukat na nejaky film tak to musim poustet z PC protoze ona jine nez OBROVSKE titulky neprecte a jelikoz uvazuje o koupi sveho DivX prehravace tak by mne tahle moznost zajimala) Diky
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 1. 2008 11:45

Hehe, víš, že ani nevím, protože titulky nepoužívám?

V tomhle jsi mě dostal...tady Ti neodpovím :oops:
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 3. 1. 2008 15:32

ja vlastne ani poradne nevim co jsou ty Divxy :D
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 1. 2008 15:44

Chemist píše:Hehe, víš, že ani nevím, protože titulky nepoužívám?

V tomhle jsi mě dostal...tady Ti neodpovím :oops::/quote]


tak vyzkousej :wink:

Jinak jsme si doma poridili DVD rekorder (http://www.videoplaneta.cz/d/panasonic-dmr-ex87ep-k/) a titulky k DivX nejsou zrovna taky moc obrovske. Koukal jsem do subtitle workshop a zadna utilita tam neni.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 1. 2008 17:26

No vyzkouším to až po zkouškovém, kdy dojedu domů ;-)

Což znamená v půlce února.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 10. 1. 2008 12:52

hm sem si ho koupil ale nevim moc jak ho pripojit ponevadz je tam uplne navod na ...***. pripojil jsem audio vstupy k televizi, ale nevim jestli musi bejt pripojenej video scart, ponevadz mam ten jeden a ten je pripojenej tv-video, to by znamelo ze muzu pouzivat jen jedno pokud to teda ten scart potrebuje vubec? a nevim kam zapojit video vstup je to nakresleny jakoze nekam dozadu tv ale to mi nejde (neni tam spravnej konektor, nebo sem ho teda nenasel) a na videu taky ne
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2008 14:10

Na TV budeš mít cinch vstup,někde zezadu.Pokud tam není,musíš si koupit redukci na scart nebo taky bývají cinch vstupy zepředu TV,v místech kde máš manuální ovládání(programy atp.)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 1. 2008 15:01

Chemist píše:No vyzkouším to až po zkouškovém, kdy dojedu domů ;-)

Což znamená v půlce února.c/quote]


No vyzkoušel jsem to dneska. Ee, nejde...alespoň tedy u mě :-)

ad volda: Moje rada je asi koupit slučovačku scart kabelů, jak pravil ježek. Já osobně jsem ho našim koupil za jedno kilčo, rozhodně se vyplatí, protože k TV takhle máme připojený set-top box a teď teda i domácí kinčo :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 16. 2. 2008 10:32

aha tak v poho davno to funguje, staci kdyz odpojim scart od videa, a zapojim dva vstupy do televize+ten prehravac do zastrcky, je tu ale jeden problem vzhledem ze oboje mam na jednom (i dvd i video) na jednom programu, tak vzdycky kdyz chci koukat video tak musim odpojit prehravac dvd, a nebo kdyz dvd tak musim odpojit scart z videa, ale problem je v tom ze takhle to furt odpojovat a pripojovat tim se to video nici, neexistuje nejaka moznost, jak to udelat abych to nemusel takhle furt odpojovat a pripojovat???
Naposledy upravil volda dne 24. 2. 2008 10:17, celkově upraveno 1
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod Raider 16. 2. 2008 12:49

No s těma titulkama je problém...ani mě nejdou zvětšit a někdy se tam ani neobjeví...napadá mě jediná věc a to nahodit do daného filmu Hardsub
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 17. 2. 2008 00:18

pánové, máme doma přehrávač Yamada 6800X (http://www.okcomputers.cz/yamada-dvd-6800x/d-55362/) a je docela v pohodě...

přehraje snad všechno na co si člověk vzpomene a je okolo něj komunita čechů, co dělají nové FW, které umožňují některé zajímavé funkce... (mimo jiné třeba právě zvětšení titulků, nastavení jejich barvy a polohy, ...)

mohl by mít maličko víc user-friendly ovládání, ale dá se zvyknout, dnes se již prodává nejspíš jen verze 6800X Plus, která je v mnoha ohledech asi pouze vylepšená 6800X ... doporučuji
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volda 24. 2. 2008 10:18

volda píše:aha tak v poho davno to funguje, staci kdyz odpojim scart od videa, a zapojim dva vstupy do televize+ten prehravac do zastrcky, je tu ale jeden problem vzhledem ze oboje mam na jednom (i dvd i video) na jednom programu, tak vzdycky kdyz chci koukat video tak musim odpojit prehravac dvd, a nebo kdyz dvd tak musim odpojit scart z videa, ale problem je v tom ze takhle to furt odpojovat a pripojovat tim se to video nici, neexistuje nejaka moznost, jak to udelat abych to nemusel takhle furt odpojovat a pripojovat???


???
volda
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 25. 2. 2008 07:12

Rozdvojku s přepínačem?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků