Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 3. 2017 10:49

Jo stoji.

Holub - Brooklyn 99 asi znas. Ja jedu zpetne sezony Family Guye, protoze jsem komplet vypustil asi 7 sezon. A American Dad to same.

Muzes zkusit Love (Netflix), coz teda neni uplne sitcom ale je to od Apatowa, takze si snad obrazek udelas sam. Nebo pokud jeste neznas a chces neco vic do hloubky tak Expansion (zase Netflix) je prekvapive dost dobry noir/krimi/scifi. Jeste Master of None, ktery by mel v Kvetnu dostat novou serii je fajn (kdyby ti chybel Tom z P&R).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 29. 3. 2017 11:23

Dobře díky. Já na to kouknu. :)
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 3. 2017 17:10

Cadoerien: Stoji

Lojza: Ja vedel, ze je na tebe spoleh :-) Family Guy a American Dad jdou mimo me. Ostatni neznam (rozumej nevidel jsem vic nez 5 minut), ale neco vyberu.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 3. 2017 19:16

Tak ja ted chci neco u ceho nemusim moc premyslet na odreagovani. A nez vyjde pristi mesic novej Archer tak se mi nic na dlouho hledat nechtelo. Takze jsem stahnul FG. :)

Budu se opakovat ale Netflix ma posledni 2-3 roky paradni produkci. Amazon je na tom podobne, takze byt tebou tak se kouknu po jejich originalech. Treba Sneaky Pete vypada dost slusne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 3. 2017 17:18

To ja prave taky. Navic nemam posledni dobou moc casu, takze dam treba jenom dil P&R jdu spat. Casto ani to ne. Vypustil jsem i zavedene serialy jako Homeland nebo Broadchurch (to snad dozenu), do Iron Fista se po prvnim dilu taky zrovna moc nezenu a to se ted nastesti v podstate nic nevysila. V pristich mesicich to bude horsi. Better call Soul, Doctor Who, Fargo, Unbreakable Kimmy Schmidt, Twin Peaks, House of Cards... To nevim, jak budu stihat :D
Na druhou stranu jsem si nasel cas na Taboo (libilo se), tak nejak dam i tamto.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2017 18:01

To ja toho vypustil celkem dost. Jeste jsem nevidel Westworld, jsem asi 3 serie pozadu s Vikingama, Man From Highcastle, Narcos.. Iron Fist jsem taky jeste nevidel a ani Luke Cage... Frontier je pry taky celkem fajn. Mohli by prestat davat tolik dobrych serialu. :D

No jo, Taboo jsem videl trailer a vypadalo to zajimave. Uplne jsem na to zapomnel.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 3. 4. 2017 11:00

Tak mám rozkoukáno Strange things a zatím je to mazec. Jenom se bojím, aby to neskončilo v tom nejlepším a já nemusel rok čekat na novou sérii. :)
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 4. 2017 19:50

Co ze to pouzivate za ty kalendare se kteryma sledujete premiery?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 4. 2017 17:34

Byval dobrym kalendarem, ale spachal ten nejhorsi hrich, protoze byl zpoplatnen - episodecalendar.com.
Ted teda trakt.tv, ktery ma sice hromadu funkci, vcetne filmu, ale pouzivam jen k evidenci serialu. episodecalendar mi vsak prisel prehlednenjsi.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 4. 2017 19:15

:D

Jo diky. Episodecalendar jsem pouzival kdysi ale pamatuju si ze jste tu na nej v minulosti nadavali. A posledni dobou vychazi tolik veci ze se v tom ztracim. A i kdyz se na to vsechno asi stejne divat nebudu alespon mi to bude pripominat jak moc pozadu jsem. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 12. 4. 2017 08:30

Já chodím na enda.cz, ale to není tak úplně kalendář.
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 14. 4. 2017 20:01

Episodecalendar býval super v tom, že si tam člověk zaškrtával, co už viděl a co ne a mohl sledovat jen vydání seriálů svého výběru.

Po spoplatněni mi stačí jen přímo odkaz https://episodecalendar.com/calendar, kde jsou ty seriály všechny a jen koukám, jestli nevyšlo něco, co mě zajímá :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 4. 2017 18:17

Lo!Zza píše::D
A posledni dobou vychazi tolik veci ze se v tom ztracim. A i kdyz se na to vsechno asi stejne divat nebudu alespon mi to bude pripominat jak moc pozadu jsem. :D

Bych potřeboval na hry :D Flákám to pořád víc a víc. Aktuálně mám plno zabalených her, protože si chci užit to rozbalení, až na ně přijde řada. Jen aby přišla...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 18. 4. 2017 13:18

.soul> tak tenhle kalendář vypadá fakt hezky. Asi ho začnu používat. :)
Cadoerien
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 4. 2017 16:20

Lojza: Nakonec jsem pri hledani Brooklyn 99 narazil na Arrested development, tak zkousim to. Zatim brzy na cokoliv.

soul: Ja na te adrese u sebe teda vsechny serialy nevidim a treba bych zrovna minul Better call Soul

tdjohn: https://www.databaze-her.cz/ - byt tohle konkretne je pro tebe nepouzitelne. Ale urcite neco takoveho existuje taky. Jsem pred mesicem nainstaloval Fallout: NV. Jeste jsem nedokoncil ani tutorial :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků