Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2016 18:32

Unbreakable Kimmy Schmidt - Nedavno vysla druha serie a hadam ze styl humoru se ti bude libit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 5. 2016 20:16

Ta na me furt vyskakovala na Netflixu, ale nejak jsem se k tomu nedostal. Diky, pri nejblizsi prilezitosti vyzkousim.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 30. 5. 2016 17:32

Pilot Preachera za mnou, mohla by to být docela zábavná "kravina" která se místy nebere úplně vážně. Šel jsem do toho naprosto naslepo, takže třeba fakt, že tam je Joseph Gilgun (aka Rudy z Misfist) mě mile překvapil.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 5. 2016 19:15

Sakra a já odkud ho znám!!! :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2016 14:27

Druhá série Powers začíná docela zajímavě. Krom toho o prázdninách je obvyklé sucho...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2016 00:14

Na Youtube na mě vyplivlo, že Supergirl má crossover s Flashem. A protože mám Flashe docela rád a tohle je jen jedna epizoda, rozhodl jsem se, že i přes dost pochybné dojmy z pilotního dílu si tenhle díl (S01E18) stáhnu a kouknu na něj.
BOŽE TO JE ALE PÍ*OVINA!!!!
Jako jsem zvyklý na ledacos a svého času jsem skousnul i papundeklový Farscape (který byl s postupem času lepší a lepší), nebo usledoval skoro všechny Arrow, ale tohle je fáááákt děsný odpad. Nejenom že herecky to je jak sledovat dětské divadlo, ale taky provedení, respektive souboje Supergirl + Flash proti LIvewire + Banshee zkrátka nedávaly vůbec smysl! Jeden by čekal, že když na straně dobra je dívka z oceli (skoro doslova nezničitelný tank srovnatelný se Supermanem (překvapivě)) a Scarlet Speedster, který dokáže dávat rány pěstí nadzvukovou rychlostí (což dává kinetickou ránu srovnatelnou s výbuchem vodíkové bomby v kapesním provedení přímo do xichtu) a dovede se pohybovat a reagovat tak rychle, že všichni ostatní prostě okolo tak nějak stojí s na druhé straně silově podměrečnými antihrdinkami, které by ranou pěstí do obličeje srovnal každý průměrný chlap - prostě mi hlava nebere, proč si na to museli vynahradit dva souboje, přičemž v ani jednom to pro klaďase nedopadlo zrovna slavně...
Pořad pro blbé barbíny, které se mohou zalykat svým feminismem a říkat si, že i ony mají své superhrdinky bez bázně a hany - to, že ten seriál je z filmařského hlediska škvár, který by neobstál ani za první republiky, to už je vedlejší. Je to růžové, blbě napsané, debilní - nedotýkat se ani desetimetrovým klackem.

EDIT// A ještě jsem zapomněl - je tu evidentně nějaká romantická vložka. Samozřejmě jsem viděl jen jeden díl, takže mi unikl nějaký ten zcela určitě zapeklitě zapletený vývoj vztahu, ale jako... no, stačilo mi to a kvůli skoro konstantnímu facepalmu jsem měl docela problémy něco vidět - bohužel zvuk šel furt dál :/ :-l :-!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 28. 6. 2016 11:49

Preacher - strašně moc odkloněný od komiksové předlohy, ale jinak kvalitní herecké výkony a celkově se mi líbí. Jen je možná až moc "komorní" - víceméně se pořád drží ve stejných kulisách, což je oproti komiksu rozdíl..tam se nikde moc dlouho nezdrželi.
Zatím bych to viděl na hodnocení mezi 7-8/10
http://www.csfd.cz/film/257523-preacher/prehled/
P.S.: Joseph Gilgun je jako Cassidy naprosto dokonalá volba :tleskani

Outcast - tady se už komiksové předlohy drží lépe, ale taky z něj nejsem úplně odvařený. Herecké výkony trochu horší, představitel hlavní role mi není moc sympatický, atmosféra je ale správně temná a hutná.
Viděl bych to zatím na solidních 7/10, ale je tam cítit potenciá pro zlepšení.
http://www.csfd.cz/film/60221-outcast/prehled/
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 6. 2016 17:18

N.Marko: Dik, ze jsi me utvrdil v tom, ze skoncovat s Flashem byla dobra volba.

V posledni epizode GoT to vzali celkem hopem. Konec uz je citit ve vzduchu. Celkove za sestou serii spokojenost. Je dobre, ze i po sesti letech dokazi zvedat latku. Jeste RR by se uz mohl s vydanim rozhoupat...

Lo!Zza píše:Unbreakable Kimmy Schmidt - Nedavno vysla druha serie a hadam ze styl humoru se ti bude libit.

Zadna pecka to neni, ale pusobi to prijemne optimisticky :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 6. 2016 19:50

2holubek: On ale mluví o SuperGirl ;) Já Flashe odložil někde v půlce první sezóny, ale musím to dokoukat, spousta známých mi nezávisle na sobě tvrdila, že je to super.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2016 21:49

Super ne, ale slušně koukatelné, jen od toho nesmíš chtít něco v kalibru Daredevila.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 6. 2016 00:24

Childhoods End
Třídílná minisérie podle novely A.C. Clarka.
Upřímně - měl jsem za to, že některé věci jsou nezfilmovatelné a co se tohoto příběhu týče, jenom se mi to potvrdilo - byl by to hrozný film, který by ani za mák nepochytil esenci původního díla... ale jako seriál, to je naprosto brilantní.
Autoři se mohli rozšoupnout a na délce skoro čtyř hodin pěkně rozvrstvit nějakých 100 let historie o dalším kroku naší rasy a nezpronevěřit se autorovi. Samozřejmě tu musely být nějaké ústupky, protože původní dílo je více než půl století staré, ale vzhledem k tomu, jak kvalitně je to zpracované, ani mi to nevadilo. 9,5/10

P.S. Konec mi udělal pořádný knedlík v krku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 7. 2016 20:23

Aktualizace:
Preacher je po 6 dílech už úplně někde jinde než komiks, ale musím říct, že se stává čím dál tím zajímavějším. Pomaličku se mé hodnocení sune k 8/10

Outcast dál hutní atmosféru, je skvělý. Aktuální 5.díl je zatím z první série asi nejlepší. Snad si udrží kvalitu i nadále :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2016 08:29

Udelal jsem chybu a na Netflixu klikl na prvni dil Fullmetal Alchemist Brotherhood. O 30 dilu pozdeji muzu potvrdit, ze je to pecka jako prase. A to na anime nekoukam. Japonci proste umi, o tom zadna.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 7. 2016 15:56

Klikej na anime dale, je toho hodne a spousta kvalitnich veci
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 21. 7. 2016 12:16

Momentálně sleduju Stranger Things (http://www.csfd.cz/film/430582-stranger-things/prehled/) a rozhodně všem doporučuju. Především fanouškům Kingových příběhů - sice tohle nenapsal, ale inspirace je tam jasná.

Po 3 dílech bych se hodnocením pohyboval mezi 9 a 10/10 :tleskani
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků