Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 22. 4. 2014 21:33

Tak jsem to nezabalil no ... Je to šílené, aneb dnešní pracovní morálka stála za to :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 23. 4. 2014 09:21

Možná jste zde již tento seriál zmiňovali (nevšiml jsem si toho), ale pro jistotu - doporučuji seriál Rick and Morty ( http://www.csfd.cz/film/360534-rick-and-morty/ )
Jde o naprostou šílenost, která zhruba od 2.-3. dílu nabírá pořádné obrátky :) . Má sice i své slabší chvíle, ale celkově bych tento seriál zatím na 10 bodové stupnici ohodnotil silnými 8/10 :) (některé epizody by si zasloužily i vyšší hodnocení)

Obrázek

Zatím vyšlo 11 epizod - vychází celkem nepravidelně. Nejdříve to bývalo každých 7 dní v pondělky..pak 2 týdny mezera..pak každých 7 dní v pátky..teď už je to zase více jak týden od posledního dílu, tak nevím, jak to se seriálem bude dál, ale i kdyby už další díly nevyšly (což nejspíše vyjdou), tak i těch 11 stojí za shlédnutí
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 4. 2014 15:16

rick and morty je hodne dobry serial , obcas trochu nechutny ale jinak super , situace co tam jsou jsou dost ujete ale tim spravnym zpusobem
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 23. 4. 2014 16:37

To je pravda, nechutné či naturalistické to je místy pořádně :D , ale pořád si to udržuje míru snesitelnou i normálním lidem :)

Jinak jsem se už konečně přinutil podívat na Adventure Time (Rick and Morty k němu byl často přirovnáván svou bláznivostí) a po prvních dvou dílech musím říct, že se zatím celkem slušně bavím :) . Je to ujeté, ale "dobře ujeté" :)

http://www.csfd.cz/film/284095-cas-na-dobrodruzstvi/
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 4. 2014 17:06

souhlas :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 23. 4. 2014 17:51

Jo když už je tu řeč o šílených animácích :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=fDa9DVuwRDc
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 23. 4. 2014 18:10

Ha, tak už konečně vím, odkud pochází jeden šílený a nechutný gif :D .. tohle už je celkem síla, ale ze zvědavosti se na ten Pilot dodívám :)

edit: hm, tak tohle už byla moc velká úchylárna :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 24. 4. 2014 08:53

No, Mr. Pickle je šílenej ... :D Tohle se pouští jen na akcích, doma bych na to asi nekoukal :D

Jinak druhý díl Fargo a mám pocit, že se jedná zatím o největší překvapení téhle sezony. Z dílny FX koukám ještě na The Americans, což je fakt špičková záležitost a hltám jí od první sezony :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 4. 2014 13:37

mr. pickle je hooodne uz ujetej ale asi se na to kouknu :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 4. 2014 11:14

Fargo je takove nic moc. Film si teda uz moc nepamatuju, ale hodne scen z pilotu jako bych uz predtim nekde videl. True Detective to samozrejme letos asi neohrozi a asi na to budu koukat jen ze zvedavosti ale za mne zatim takovych 7/10.

JInak jsem teda rozjel ty Agenty Shieldu, sips jenom abych byl v obraze co se v tom univerzu deje. Spatne to neni i kdyz to mohlo byt o dost lepsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 4. 2014 12:19

Lojza: Shield se rozjíždí. Nevím, jak jsi daleko.. Ale začátky byly nudné.. Teď už to začíná být zajímavé. A hlavně to hezky doplnuje Kapitána. :)
Blacklist fajn, GoT fajn, TBBT fajn, Californication fajn, Continuum fajn, Da Vinci fajn, 2 Broke Girls fajn, Arrow fajn... :D No a asi bych měl pokračovat, ještě mám toho hodně. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 4. 2014 12:26

Tvl to jsou silenosti :D

Lojza: Zrovna jsem chtel napsat, ze jak jsem ti onehda radil, at se do toho nepoustis, tak ze menim nazor. Po zimni prestavce se kvalita zvedla a hlavne behem/po kapitanovi je to uz trochu nekde jinde, nez v prvni pulce sezony. Neni to zadna serialova spicka, ale uz to neni ztrata casu :-)

A Fargo je i po druhe dilu porad super :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 4. 2014 21:04

Tak aktivních/neukončených seriálů mám 38, z toho některé jsou jen ve frontě na shlédnutí.. Neaktivní neberu v potaz.. Z těch sleduju momentálně Dr. House.. :D Jsem u třetí řady. Momentálně se jich sleduje najednou.. Hodně :D Ještě tu mám being human US, bitten, following, hannibal, the 100, vikings.. Pak Believe, Banshee, Resurrection, House of Cards, True Detective, Salem.. :D
A dnes jsem dal ještě Tomorrow People a Warehouse, poslední dva díly od obojího.. :D Fajné :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 28. 4. 2014 11:08

Mrak: Koukám, že nejsem jedinej fanatik. Ale už to poslední dobou seškrtávám a dělám si seznam restů a podívám se na to ... až bude čas :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 4. 2014 11:49

Ještě, že nedávají vše najednou. :D Teď pomalu doháním resty, kde jsem meškal. :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků