Transformers

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rambo 16. 8. 2007 17:03

Tuž dneska na to idu d kina tak doufám že to bude good film. Roboti jsou přestrojení do dobrých autíček.

Protect - Kenworth W12, Camaro, Pontiac v tunningu, GMC Topcick, Hummer H2

Destroy - Megatron (nemění se do ničeho), Ford Mustang, F-22 Raptor, Sikorski MH53, Boombox (dokáže se proměnit do čeho chce. Ve filmu ho uvidíme prvně jako Rádio a potom jako mobil)
Naposledy upravil Rambo dne 17. 8. 2007 08:50, celkově upraveno 1
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 16. 8. 2007 22:21

Všem vřele doporučuju. Je to jeden z nejlepších nových snímků co jsem v posledním roce viděl
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 8. 2007 23:11

Dik, chystam se na to.. tuhle serku mam rad.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinns 17. 8. 2007 06:12

Taky jsem videl a je to fakt super, nejdriv jsem k tomu pristupoval trochu s obavou ale nakonec se mi to velmi libilo....
Amiga 500 -> NES -> SNES -> PS1 -> GC ->GBA -> XBOX -> XBOX 360 -> Wii
Stale PC (Acer Aspire 3023)

Wii is small Revolution....
martinns
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 17. 8. 2007 06:59

Ježiš já se na to tak těším, i když ne zas tolik, abych byl pak třeba zklamán, ale jsem hodně zvědav, moc se mi líbí ten původní kreslenej seriál...možná proto nechápu, proč Megatron vypadá úplně jinak :evil:

Ale zase je musím pochválit, že Optimus i Megatron mají původní hlasy jako v seriálu a to je boží!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 17. 8. 2007 08:53

No Weightlifter na to změnil názor jenom co ten film viděl. Pokaždé co sme byli v kině a viděl na to ukázky tak mluvil že to bude kravina prvního kalibru, ale včera změnil názor a i podle něho to bylo super.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2007 10:15

A ona to je kravina prvního kalibru :lol: Ne, teď vážně, sice jsem na tom nebyl v kině, ale na tom nezáleží... Podle mě naprosto průměrný akční film se sice úžasnými efekty, ale jinak... Navíc to milostné klišé... fuj. Už bych to po druhé vidět nemohl, leda bych přeskakoval scény s těma dvěma děckama.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 17. 8. 2007 10:23

Efekty jak zvukové nebo grafické jsou skvělé. A hlavně se u toho člověk i zasměje. A průměrný film to určitě není. NA průměrný bych letos spíš zařadil smrtonostnou past 4. A piráty z karibiku bych zařadil jako hodně podprůměr
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2007 10:56

No jde o to, co od filmu očekáváš. Nebýt těch dvou dětí, nebo co to mělo být, tak by to byl normální akční film tak na 7/10 (já se u filmů rád bavím, takže filmy s hlubším významem u mě moc nevedou), ale tohle naprosto nechutně klišoidní milostné pozadí to sráží v mých očích minimálně o ty dva body.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 8. 2007 07:59

Tak Transformeři - tady šlo pouze o "podívanou" - ne o "pomyšlenou" - k tomu byl film koncipován, stejně jako třeba 300.
Je potřeba k filmům přistupovat různě ... a proto jsem se u Transformerů bavil.

A btw, Die Hard 4 že je průměr? Panejo, by mě zajímalo, jestli's to Rambo vůbec viděl :D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 18. 8. 2007 08:39

Viděl. Byl sem na premiéře dokonce i když to je jedno. Bylo to super ale zase ne až tak moc. Ale rohodně lepší než dost kravin co sem letos v kině viděl
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 8. 2007 10:00

OK, tedy Tvůj názor, ale já v DH4 našel poměrně silnou podpovrchovou linku, která mne dost bavila. Což se o jiných filmech říct nedá. Pro mě DH byl nejlepší akčňák letoška...a stále je.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 8. 2007 10:11

Ve Score to dostalo 90, takze to vypada na opravdu kvalitni film.

I kdyz ve Score daji 90 i Maly morsky vile...

Ale podle reakci lidi to muze bejt fakt dobrej film. Asi na to pak zajdu.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 8. 2007 10:19

Je to vynikajici blockbuster. Ve ctvrtek jsem na tom byl. Bylo to presne to, co jsem cekal :wink:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 18. 8. 2007 10:32

Je to parádní film, skvělé hlášky, skvělé efekty, příběh tradiční "holywůdské" klíše, ale to nic nemění na tom, že jsem si to užil :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků