Hobit od J.R.R Tolkiena

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 26. 5. 2007 20:29

Jinými slovy je to apríl :wink:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Chemist 26. 5. 2007 23:12

Hobit by měl být dvojdílný a měl by vyjít v roce 2009. Režisér není znám - ve hře jsou jména jako Bay, Raimi, Peter Weir nebo třeba Bill Condon. Kdo četl knihu, ví, že děj se bude odehrávat před samotným LoTRem. Dle jednoho německého serveru by se Hobit měl více držet knižní předlohy, takže ačkoliv Orlando Bloom projevil zájem objevit se jako Legolas i v Hobitovi (a sám řekl, že jedině s Jacksonem jako režisérem), pravděpodobně se Hobit obejde bez něj. (Ovšem mohl by si střihnout roli vlastního otce.)

Orlando Bloom, Legolas in the Lord of the Rings movies, wants to be involved in The Hobbit with Peter Jackson. He is not sure, if he will under any other director.
Though Legolas doesn't even appear in The Hobbit, he could be involved in a subplot. But hopefully The Hobbit movie will be more true to the book, than the Lord of the Rings movies were. So The Hobbit movie could easily do without Legolas. Another possible role for Bloom would be that of Thranduil, Legolas' father and king of Mirkwood.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 27. 5. 2007 01:18

Lol, snad si nemyslíte, že já si myslím, že je to zfilmované :lol: ... já vím, že to nikdy nikdo nefilmoval a ani to nevyšlo ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sergej.pokryskin 27. 5. 2007 10:06

Kdyby to vyšlo, tak by byl kolem toho aspoň minimální rozruch, ty trailery na youtube obsahujou poze sceny z LOTR !!
Asus K50AB
Turion X2 2,2 GHz
4 GB RAM
ATI Radeon HD 4570 512 Mb RAM
sergej.pokryskin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2007 19:21

Hobit snad byl už kdysi nafolmovaný 2x.Jednou hraný a jednou kraslený.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Chemist 27. 5. 2007 19:48

Vím jenom o kresleném, což ale neznamená, že by hraný nemusel existovat. Ale i ten kreslený je sám o sobě pěkná blbost... :?
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 5. 2007 22:42

Chemist píše:Hobit by měl být dvojdílný a měl by vyjít v roce 2009. Režisér není znám - ve hře jsou jména jako Bay, Raimi, Peter Weir nebo třeba Bill Condon. Kdo četl knihu, ví, že děj se bude odehrávat před samotným LoTRem. Dle jednoho německého serveru by se Hobit měl více držet knižní předlohy, takže ačkoliv Orlando Bloom projevil zájem objevit se jako Legolas i v Hobitovi (a sám řekl, že jedině s Jacksonem jako režisérem), pravděpodobně se Hobit obejde bez něj. (Ovšem mohl by si střihnout roli vlastního otce.)

lquote]Orlando Bloom, Legolas in the Lord of the Rings movies, wants to be involved in The Hobbit with Peter Jackson. He is not sure, if he will under any other director.
Though Legolas doesn't even appear in The Hobbit, he could be involved in a subplot. But hopefully The Hobbit movie will be more true to the book, than the Lord of the Rings movies were. So The Hobbit movie could easily do without Legolas. Another possible role for Bloom would be that of Thranduil, Legolas' father and king of Mirkwood.

OMFG, jen to ne!!! Toho kr*pla tam snad pustit nemůžou... Co by nechtěl? S*át Legolase do Hobita? A takhle pěstí na solár by nechtěl??? :? :evil: :twisted: :twisted:
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 28. 5. 2007 06:24

Ale představitel bradavického šafáře z HP by se perfektně hodil na Meděda.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 5. 2007 22:37

HP jsem neviděl, ale na případné ztvárnění Med(d)ěda jsem zvědav ... (jsou tam 2 nebo jen 1 "D" ?? už je to nějakej pátek, co jsem to četl...)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Raider 26. 8. 2007 16:45

je to Medděd:) každopádně abych řek pravdu tak filmový hobit mě nějak neláká...já jsem spokojen s knihou
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Předchozí stránka