Poraďte název filmu

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 14. 11. 2006 21:24

Možná tak před rokem jsem viděl na ČT 2 v pozdních večerních hodinách novozélandský film. Bylo to o bouchačovi jehož syn se zapletl do místních gangů a on mu musel nakonec pomoct. Ten film byl samozřejmě s titulkama a měl docela syrovou atmosféru a zaboha si nemůžu vzpomenout na jeho název. V hlavní roli hrál docela namakaný týpek a film, pokud se nepletu, začínal zabitím jednoho z vůdců gangu nebo bitkou mezi gangy. Neviděl ho někdo a nevzpomene si na název?
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 11. 2006 05:36

tady bohuzel neporadim
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 15. 11. 2006 06:24

To mi silně připomíná Hooligans
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 11. 2006 07:18

Raider píše:To mi silně připomíná Hooligansg/quote]


Pokud myslíš ty Hooligans, jak tam hraje i "Frodo Pytlíků :D ... tak ten film to určitě není ... jinak nevím
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 07:51

Jenomže ten určitě nebyl loni na ČT2...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 11. 2006 08:15

No Hooligans to není, možná to bylo v TV letos ze začátku roku. Zas tolik novozélandských filmů přece nemůže být :)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 11. 2006 08:46

Nebyla v tom filmu nahodou jedna z nebrutalnejsich scen co jsem videl, a sice jak ten bouchac uplne rosekal svoji pritelkyni, tusim proto, ze mu neudelala snidani nebo podobna blbost to byla.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 09:19

Nemyslíš náhodou Romper Stomper?http://www.csfd.cz/film.php?11700
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 11. 2006 10:24

_DAVE_ píše:Nebyla v tom filmu nahodou jedna z nebrutalnejsich scen co jsem videl, a sice jak ten bouchac uplne rosekal svoji pritelkyni, tusim proto, ze mu neudelala snidani nebo podobna blbost to byla.
No tu svoji přítelkyni tam myslím zmlátil, ale jestli nějak zvlášť brutálně, to si už nepamatuju.

pquote="jezek"]Nemyslíš náhodou Romper Stomper?eurl]http://www.csfd.cz/film.php?11700[/url]

Ne. Byl to NZ film, žádný známý herec tam myslím nehrál.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 11. 2006 11:01

Ha, tak už sem to našel, ale teď neví o který se jedná: buď to byl Kdysi byli bojovníky nebo Jak dopadají zoufalci?, ale myslím, že spíš ten druhý.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 11. 2006 12:01

Majklbig - Tak jeden z tech odkazovanych filmu je ten ktery jsem myslel. Videl jsem ho uz davno, to zmlaceni pritelkyne mi prislo vyobrazeno velmi naturalisticky. U podobnych scen jde spise o moment prekvapeni, kdy necekate ze se neco hrozneho stane.

Kdyz se znasilnovaci scenou proslavil film "zvaceny" jeste pred tim nez ho tady mohli lidi videt, taky jim to pak nepripadalo takove "hrozne" kdyz to cekali.
Me osobne netusic co se tam stane to prislo celkem na blinkani. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 15. 11. 2006 12:21

_DAVE_: jj chápu a souhlasím. Právě, že celý ten film je plný takových naturalistických scén.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 1. 3. 2007 16:37

zdar, nevite nekdo kde sehnat tento film ? http://www.csfd.cz/film/12509-pozdrav-z ... y-to-hell/ zhledl jsem ho pred dost lety na TV a od te doby po nem spadla zem :-( je to super snimek a nemuzu ho nikde sehnat... treba jestli ma alespon nekdo kopii na VHS... thxx
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 20. 5. 2011 14:20

Take potrebuju poradit nazev filmu, respektive moje zena.
Vrah cekajici na popravu popisuje svuj pribeh vrazdy kterou nespachal, byla na nej naraficena soudci, policajty, ... a kdyz uz na konci divaka presvedci ze ji opravdu nespachal zepta se, "tak co verili jste mne? ... ale ja to udelal" a zacne popisovat jak se to skutecne stalo.
Rada by tento film videla znova, ale opravdu nedokazu prijit na nazev. Diky
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zix 16. 4. 2014 16:54

Před pár lety(cca 3 nebo 4 roky) viděl v létě večer v tv film a bohužel sem si nezapamatoval název.

Stručnej popis - parta mladých lidí sí vyrazí užívat na loďi a najednou z nudy nebo ze srandy skákat do vody, jenže zapomněli vytáhnout žebřík a nemají se jak dostat nahoru. A o tom jak se pokoušej dostat nahoru je skoro celej film - někteří samozřejmě zemřou,ale nakonec je napadne použít sklo z vodních brýlí a díky tomu se 1 dostane nahoru a pomůže ostatním.

Neví teda někdo pls jak se ten film jmenuje?
Zix
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků