Poraďte název filmu

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod zouki7 16. 4. 2014 18:57

Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zix 17. 4. 2014 05:27

zouki - podle popisu by to mělo být ono :) , díky moc.
Sem to už párkrát marně hledal, ale nevěděl sem co zadat, aby to i google našel.

PS. Nečekal sem, že mi tak rychle poradíte tady i na pauze. :)
Zix
First Blood

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 4. 2014 08:03

Ten film sem nikdy neviděl, zadal sem do Googlu "Film moře žebřík." :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 4. 2014 10:36

Geniove mysli stejne. Shodou okolnosti jsem to pred nejakou dobou hledal taky a pouzil jsem movie boat ladder :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 25. 4. 2014 14:29

Využiju tohoto tématu a zkusím dostat jednoho svého starého brouka z hlavy :) - kdysi dávno jsem (snad na HBO, ale to nehraje moc roli) zahlédnul v TV film, který byl o nějakém lovci (lovcích) upírů.
Odehrávalo se to myslím někde v USA, pokud mě paměť neklame, tak spíš někde v jihozápadní, té "sušší" části (tipoval bych nějakou oblast z Divokého západu)
Upíry tam lovili stylem, kdy ve dne vnikli do jejich doupěte (nějaký zdánlivě opuštěný dům) a střelili je nějakým hákem, na jehož konci byl provaz a za ten je pak vytáhli ven, kde na slunci uhořeli - provaz byl na nějakém navijáku.

O moc víc si nevybavuju. Párkrát jsem se pokoušel ten film dohledat, abych se na něj ze zvědavosti podíval (předtím jsem ho nedodíval, viděl jsem snad jen cca 15-20 minut), ale bez úspěchu.
Možná někdo z vás pozná, o jaký film jde :)

-- 25. 4. 2014 14:30 --

Jo a bude to spíš novější film, rok 2000+

-- 25. 4. 2014 14:36 --

O-M-G .. min. 5 let ten film čas od času hledám a nemůžu najít :D .. pak zde dám dotaz, zkusím ještě jednou hledat, tentokrát "wild west vampire hunting" (nenapadlo mě to předtím spojovat s divokým západem) a ve vyhledávání obrázků na googlu jsem ho konečně (nejspíš) našel :D
..a zjistil, že jsem dal špatnou nápovědu, je už z roku 1998 :)

Na 99% to bude http://www.csfd.cz/film/1330-upiri/ (kdyby to někoho zajímalo)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tesa.petr 8. 3. 2015 16:17

Dobrý den,hledám název staršího válečného filmu který se odehrával tuším v Iráku.Jednalo se o jízdě na Hummrech a obsazování měst...tuším snad film USA...Díky za info na tesa.petr@seznam.cz
tesa.petr
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 12. 4. 2015 10:52

Znovu zkusím štěstí (i když jsem si minule odpověděl sám :D , což se mi ale tentokrát nejspíš nepodaří) a třeba někdo pozná následující film

Hned na úvod říkám, že si z filmu pamatuju jednu jedinou scénu a to navíc ještě dost matně (když jsem jej viděl, tak mi mohlo být tak 8 let +/- rok), takže je mi jasné, že indície to bude silně nedostatečná, ale za zkoušku nic nedám :)

Takže co si vybavuju:

1. Šlo o nějaké sci-fi, s největší pravděpodobností ze 70., maximálně 80.let .

2. Vždy jsem si říkal, že šlo o československý film, ale vzhledem k tomu, že si nevybavuju žádného z herců, tak je klidně možné, že byl natočen v zemích "východního bloku" .. hollywoodský film to na 90% nebyl. Ruku do ohně za to nedám, ale zanechalo to ve mě takový ten pocit starých komunistických sci-fi filmů.

3. Děj se s největší pravděpodobností týkal nějaké cizí planety, kde buď hlavní postavy přistály s lodí a nebo tam měli nějakou základnu. O co přesně tam šlo bohužel nevím.

4. Jediná scéna, kterou si více vybavuju je ta, kdy někdo asi nechal otevřen jeden ze vstupů do lodi/základny. Někdo se tam spolu bavil a pak najednou slyšeli z chodby takový zvláštní chrastící zvuk. Ten zvuk vydávalo nějaké "dítě" - vypadalo jako divoch, mělo na sobě myslím nějaké otrhané "oblečení" s trny a každým krokem vydávalo to divné chrastění.
Důvod proč si tuto scénu vybavuju je ten, že bráchu (tehdy mu bylo asi něco mezi 6-7 lety :D ) strašně vyděsila a minimálně ještě rok po shlédnutí tohoto filmu mi vždycky stačilo, když mě hodně sral (což bylo celkem často), napodobit to chrastění a on okamžitě stichnul :) . Což se hodilo třeba když jsem chtěl večer spát a on furt kecal .. když už mlel pantem 20 a více minut v kuse (na víc jsem obvykle neměl trpělivost), tak stačilo "zachrastit" a byl klid :D
Tu scénu si taky i po těch cca 20 letech pamatuje a rád by si film připomenul :)

Proletěl jsem seznam československých sci-fi ze 70. a 80.let, ale podle názvu, popisů a screenshotů na csfd mi bohužel nic k této scéně nepasovalo, takže je dost možné, že opravdu nešlo o československý film, ale třeba polský, ruský nebo východoněmecký
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 4. 2015 21:56

Luke: Není to tohle? http://www.csfd.cz/film/226542-nesmluve ... i/diskuze/
To byl televizní film, dítě tam je a vypadá jako divoch:) Ale hrála tam třeba menšíková, pravda, asi tehdy ne moc známá a CSFD píše že i Vaculík..Tak nevím, jestli je to ono
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 13. 4. 2015 07:40

!!!To asi fakt bude ono!! :tleskani

Fakt moc děkuju a omlouvám se za zcestné (zkreslené) informace .. nakonec opravdu české a navíc ještě z 90. a ne 80. let :mrgreen: . Holt jsem to viděl před 20 lety, no ^^

Díky :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod user01 13. 4. 2015 15:29

Dobrý den,

také bych Vás chtěl požádat o pomoc :-).

Film byl kdysi dávno vysílán na ČT1.
Obsah filmu vyprávěl o nenadaném spisovateli který na objednávku ubil manželku zadavatele vraždy nějakou lampou (jako zálohu dostal hodinky Rolex). Začal se bát že místní vyšetřovatel si ho spojí s onou vraždou a proto se svou partnerkou přijal nabídku od člověka, který chtěl zabít svou ženu. Mohli se schovat na venkově kde měl docela slušnou haciendu :). Dotyčný člověk byl však také spisovatel a měl rozepsanou nějakou knihu. Zvrat přišel když partnerka zabila jejich hostitele a ukradli mu i rozepsaný knihu. Náš "hrdina" knihu dokončil a vydal jí za svou a vydělal nejspíš spousty doláčů :-)).
user01
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků