Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod eLektek 10. 11. 2009 20:11

2dr.miša: Tady musím souhlasit s úrovní obou filmů ... Neviditelné děti bomba, Vy nám taky, šéfe! totální propadák ... nevidim žádnej smysl v tom, že se točí takovýhle plívy ... :!:
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 24. 11. 2009 21:44

Marcel Kudlvasr píše:Já mohu dodat jen jediné,,Akiro Kurosawa a Toširo Mifune,,...Marcel od Zvonu.

...a sakra... přituhuje ;-) Sedm samurajů je fakt klasika. Ale zase jen pro fandy, zvlášť v dnešní době. Přiznám se, že je to mezi mými oblíbenými. Ale on Kurosawa udělal ještě něco, tedy asi víc ale cojsem viděl. O samurajovi bez pána? Taky černobílý. Si nevzpomenu na název. Ale je to všechno krásně surový Japonsko... Kasty, vesničani jako něco s čím se správný samuraj skoro nezabývá... O tom už nemáme pojem zblnuti Ch. Chanem... Nic proti. Mám rád ty mlátičky ala Drak.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 11. 2009 22:31

No máš je u mne všechny Docu Watsone a pár ze stejnýho ranku k tomu, z Levnejch Knih, se to již vypařilo, zůstaly tam možná jen zbytky:,, Když seká Mistr Katany, není třeba volat lékaře...,, K.J.Erben. Nemám rád mlátíčky, kde jsou bojovníci gumový a z uhlíkových skeletů...a taky nemám rád,,neprůstřelný Ivany,,he.Jo bejválo?! Ta samá situace jako u Her, že. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 25. 11. 2009 09:14

Vy máte opravdu rádi Sedm samurajů?:-D

Nepovažuju se za úplnýho filmovýho analfabeta, ale nadšení ze Sedmi samurajů asi nikdy nepochopím.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 8. 4. 2010 17:16

Konečně se mi povedlo shnat všech 6 epizod Hvězdných válek. Doposud jsem viděl asi jen jednu. Těšil jsem se jak malej kluk od doby před cca 30-ti lety kdy na ORF šel pořad Trailer, kde byly anonce na světovou filmovou tvorbu. V tomto případku ten útok (epizoda 6) Tanků-Koček na rebely, Luke jim tam ze stíhačky svazoval nohy... Jo. Tehdy se mi vytvořil mýtus o nej-nej sci-fi filmu. Takže mne to celkem zklamalo... Zase je fakt, že dnes by z toho byla tak šílení spousta pokračování nebo nekonečný seriál, že tak či tak své místo ve dvoraně má. Ale spíš jsem od těch filmů asi čekal mnohem víc, než mohly dát... A největší zklamání byly souboje světelnými meči. Resp. COKOLIV se světelným mečem. Resp. světelný meč sám.
Ach jo...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 4. 2010 17:34

S odstupem casu musim uznat ze stara trilogie je o nekolid trid nez ta nova. mozna jeste ep.1 sla, ale 2 a 3 byly hruzy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 8. 4. 2010 21:30

Dr.Watson píše:Resp. světelný meč sám.

>:-(

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 8. 4. 2010 21:41

Dr.Watson: Viděl jsi jednu epizodu a soudíš celou sérii? Do pekla s tebou!! :D
Lo!Zza: No mě se zdá spíš, že jednička byla o ničem, dvojka takový průměr a trojka mě zklamala, ten přerost v Darth Vadera se mi nějak nezdál.

Každopádně stará trilogie je kultovní a zbožňuju ji. Hlášky typu "I´m your father." a "May the force be with you." jsou prostě nezapomenutelné :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 4. 2010 22:12

Ony ty novy dily jsou tak natriskany efektama ze se nejak zapomnelo na pribeh a na vztahy mezi postavama. To umela puvodni trilogie lip. 1 ep. se mi libila protoze to byla myslim prvni epizoda kterou jsem videl celou.
IMHO to cely dokurvil Christensen nebo jak se jmenuje, protoze se tam absolutne nehodil a neumi hrat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 9. 4. 2010 15:42

Smoke píše:Dr.Watson: Viděl jsi jednu epizodu a soudíš celou sérii? Do pekla s tebou!! :D
Lo!Zza: No mě se zdá spíš, že jednička byla o ničem, dvojka takový průměr a trojka mě zklamala, ten přerost v Darth Vadera se mi nějak nezdál.

Každopádně stará trilogie je kultovní a zbožňuju ji. Hlášky typu "I´m your father." a "May the force be with you." jsou prostě nezapomenutelné :D

Ne ne, špatně jsi to pochopil, vykoukal jsem právě celou sérii. Ale neříkám, že je to špatné, ale očekávání prostě byla větší, jsi nikdy nezažil, že jsi se na něco těšil jak malé dítě a potom jsi byl venkoncem zklamaný?
Přerost v lorda Vaadera je vůbec divný. Neumím si představit, že někdo, jakkoliv vnitřně rozervaný a bojící se o matku svého (svých) dětí jen tak vymydlí kde co. Zvlášť když mu ti samí lidé z achránili život.
Je to dost narvané dějem. Žádná velká psychologie postav. Vezmu-li to kolem a kolem, každá epizoda by vydala na tři extra pokračování běžné délky filmu. Tady to byly dost velké fofry. Rytíř vletí na planetu, nikdo si toho nevšimne. Rytíř leze všude, R2 si do toho píská jak na lesy. Rytíře si všimnou, mlátí se to, rytířovic odráží mraky střel těmi lasery. Sem tam případné vedlejší rytíře někdo trefí...
Poslední z klamání byl konec a to bitva Vaadera s Lukem. Tak Vaader měl být v té době extra silný, že by ho i Zelenáček nepřemohl. Bylo to nějak divné... Ale proti tomu nic. Je fakt, že obyčejný Marais s obyčejným kordem a obyčejným nepřítelelm se bije napínavěji a dramatičtěji.
Prostě na jednu stranu vypilované detaily filmů na druhou stranu o dost větší detaily nedopilované. Jinak kult ano. Zůstává kultem i pro mne. Ale jak to celé pojímám-celkově je to zklamání...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 9. 4. 2010 18:52

Hlavne mi nerikej, ze si na to koukal v poradi 1, 2, 3, 4, 5, 6...
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 4. 2010 20:51

Ale Fujky C.I.S.I. ,pochopitelně., že 456, pak Pauza na Meditaci, hóóóóódněěěÉ dlouháááá, a pak teprvá...123, že. Hale stejně to moc nepomůže, hech.
V každém případě je to s Odysseou 2001... jeden z First Hvězdných Kroků, které se zapsali na Scéně scifi filmů, her i knih. Já IV. viděl v Burgasu, V. a VI. na pláži v Jugošce a pak to teprvá TO dolezlo do ČSR...Nemá to Přátelé Scifi příliš velkou konkurenci, že dá se spočítat na jedné ruce , s přimhouřeným vokem na dvou...(Enemy main, Alieni, DUNA, WaterWorld, Postman, Stargate(jen film), Planeta Opic - jen first!, Kmen Andromeda, 5.Element, Total Regál, Matrix opět First, Jurský park first, Čenočerná Tma, Soldier, ...a něco kraťasů a delších Animáků: Babička, Kráva na Měsíci, Smolíček, Divoká Planeta, Animé Japan, a ,,3D,,FF, Infernal, + AVATAR. No přidal bych i Ty prstíčky na nohách, ale více Nééé!? Vezmu na milost 4lověka z 1.stol. a Sexmisi, ajajaj..., když jsme u těch film NEJ, he?! Provázejc Vás Síla...HMMM a nepřešoupnem TO na opomíjené SCIFI/FANTAZY filmy?!
STarec a chistorik SW, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 10. 4. 2010 08:53

asi to nebude nijak prekvapujici...ze me stare tri dily nebavi a hledim jen na prvni tri :D :D...rekl bych ze kazdej, kdo prvni videl ty stare...v dobe vzniku ...tak je ma radsi :D ..ja ty stare videl tak v roce 2000 jen jednou...a naposled.....prisel novy prvni dil ....a armada droidu proste nesla srovnat s jakysima trapasama ve starych dilech ..o necem takovem ..jako ten zavod na kluzakoch by si mohli nechat jen zdat...(nenataceli ho rok? :D ).....dvojku a trojku beru jako prodlouzenou jednicku .. pribehove vrtochy to spis brzdily od akce :D

..ano ..je rozumne hledet na starsi dily...protoze maj neco do sebe..jen sou usmevne provedene......kazdopadne v roce 2010 uz to nezvladnu =) ...alien vypada jak zivy porad...tak tam je jedno jak je to stare...kdezto u starych scifi ..pff pfff
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 10. 4. 2010 09:37

No zas tak hlupé to nemají. Je nová verze s upravenými některými efekty. Ale tak Terminátor je taky úsměvný, ale stejně by ses na něj podíval :D
Ty si Star Wars normálně znásilnil :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 4. 2010 09:46

Tak první Terminator neměl žádné efekty, to až dvojka která taky byla o dost lepší
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků