Kolik koncertů jste navštívili?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 7. 2011 22:44

includes píše:Já valím 15.6. do Berlína na System of a Down :-) To bude masakr :-)

Oni ještě existují?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 7. 2011 12:12

Reunion :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 5. 2012 10:59

Foo Fighters - 15.8. - O2 Arena - odpoledne běžím pro lístky! :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 3. 5. 2012 10:04

Škoda, že už jsou všechny lístky před pódium vyprodané/zarezervované :-/ (respektive byly pryč prakticky okamžitě..trochu jsem "zaspal" a podíval se na sazkaticket cca hodinu po otevření prodeje a už byly všechny fuč) . Mám sice zarezervované běžné stání, ale s tím se nespokojím, o půlnoci budu číhat na propadlé rezervace :twisted: (měly by propadnout tuším v 23:59 - pokud nějaké vůbec propadnou)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 5. 2012 09:20

Já si lístky rezervoval v 9:02 a žádné "stání k podiu" do předprodeje u SazkaTicket nešlo! Resp. nic nebylo na internetu! :-/ Mám také lístky na "stání"! Jsem hlavně rád, že nějaké mám :-))
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 9. 5. 2012 07:54

No já se nakonec taky musel spokojit s obyč. lístky na stání. Buď ty před pódium nebyly vůbec uvolněny do online rezervací a vybrali je zájemci u terminálů a nebo se do ofic.prodeje ani nedostaly, protože členové fanclubu prý měli přístup k rezervacím/nákupu o den nebo dva dříve.
Asi se budu taky muset přidat do nějakého fanclubu, abych pak nemusel koncert sledovat z "kilometrové" vzdálenosti :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 5. 2012 10:59

Ja se pujdu pristi mesic mrknout na RHCP. Zatim asi sam, jak to tak vypada. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 9. 5. 2012 12:19

Já měl původně RHCP taky v plánu (a nejel bych tam sám), ale nakonec jsem se rozhodl raději pro FF, které mám přece jen raději, ale tam zase pro změnu sám pojedu :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 5. 2012 15:43

RHCP bych si dal, ale všihni víme, jací jsou naživo :-/ Tak uvidím, jak na tom budu v srpnu finančně. Lístek si lze zakoupit kdykoliv.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 6. 2012 16:53

Vcera jsem byl v klubu se kouknout na Nightwork. (v podstate jsem si tam sel stoupnout jenom na Teplaky) a predskokana tam delal Rytmus.

Nic otresnejsiho jsem nevidel. Nejvic mne dostalo jak se snazil pocitat pozpatku a i to ten sasek nezvladl. Na podiu tam bylo 5 lidi, a z toho 3 ho z kazde strany fotili. :roll: Ten clovek nebude tak uplne v poradku. A smutny je, ze mu to lidi zerou. No kdo chce kam...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 17. 6. 2012 17:42

To já jsem se dneska vrátil z takovýho menšího 2 denního "festiválku" co jsem měli poblíž města, sice se jednalo o českej "underground", ale některý skupiny už se začínají dostávat do televizí, tak udělam menší report, třeba tak poznáte nějakou novou skupinu.
Zaujali mě: Dirty Blondes - ty jsou teď zrovna na vzestupu,příjemnej punk rock, v čele s pěknou slovenkou která si hodně zakládá na tý sexy image.
Prague Conspiracy - opět příjemej punk rock, některý song bylo zase Ska, ale takový pěkne skákavý a hlavně pro mě poslouchatelný :D , taky pěkná zpěvačka v čele, ale ta už to nehrála na image, čímž by byla vlastně sympatičtější.
Shogun Tokugawa - sklasicky super, trochu pozměnili hudební styl, zpěvák se zlepšil v čistym zpěvu, takže až budou zase poblíž opět zajdu.
The truth is out there - hardcore-techno, dost zajímavej mix.
Agent Fresco - zahraniční návštěva z Islandu který má zrovna tour v evropě. Je to dost originálná, míchali tam do sebe spoustu stylů, tady na ukázku 2 songy http://www.youtube.com/watch?v=B_xli3zuhCU http://www.youtube.com/watch?v=suU4tra5VnI, rozhodně poslechnu album, na tyhle shoegaze věci docela jsem.
Záviš - nečekaně zaskočil z konkurečního festu když odpadla jedna skupina, chudák už toho měl taky dost :D, byl prý na nohou od nějkých 7:00 když jel vlakem ze Slovenska, ale s akustikou to fakt umí, vzhledem k tomu že to bylo někdy po 1 hodině a všichni již byli minimálně aspoň trochu napilý, tak to bylo docela vtipný a příjemný zakončení festivalu.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2012 01:06

Dirty Blondes a Prague Conspiracy palec nahoru, výborný kapely :-)

A texty Záviše o jedný ranní vzhledem k množství alkoholu v krvi zúčastněných musely sednout jak "***** na hrnec" :-D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 6. 2013 10:05

Na ZZ Top se někdo chystá?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 3. 7. 2013 13:18

Žádný koncert jsem nikdy nenavštívil. Chodí na ně moc lidí. Moc divnejch lidí. :-P
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 3. 7. 2013 20:12

Slash_luke píše:Já měl původně RHCP taky v plánu (a nejel bych tam sám), ale nakonec jsem se rozhodl raději pro FF, které mám přece jen raději, ale tam zase pro změnu sám pojedu :)

Co to je RHCP a FF? :hm

-- 3. 7. 2013 21:13 --

Malignus píše:Žádný koncert jsem nikdy nenavštívil. Chodí na ně moc lidí. Moc divnejch lidí. :-P
Na festivalech je to mnohem horší. Na koncert jdou lidi hlavně na hudbu. Na fesťáky se jdou ožrat :/
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků