Animované filmy - od FF až po Madagaskar

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 2. 5. 2006 23:02

Co říkáte na animované filmy? V threadu "Jaký film jste viděl naposledy" se rozjela debata hlavně o Madagaskaru a Době Ledové, ve které je několik malých postav, bez kterých by ten film nebyl ono...pokračujeme zde :mrgreen: ...

Mě se nejvíce líbí v Době Ledové ta veverka s oříškem....a v Madagaskaru žirafa Melmen....a vám? :mrgreen:
Naposledy upravil includes dne 3. 5. 2006 13:16, celkově upraveno 1
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 5. 2006 11:21

No v madagascaru se mi nejvíce líbí ta malinká kočička na tom ostrově nebo co je to za zvíře...má takové velké roztomilé očička :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 13:09

Ta je také dobrá, ale v Madagaskaru je skvělý i ten lemur, ten sluha toho krále, jak mluví moravským nářečím :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 5. 2006 13:15

Pokud jde o nejlepsi animak co jsem videl, tak dost velky naskok maji "Uzasnakovi". Naprosto brutalni. :P
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 5. 2006 13:34

includes píše:Ta je také dobrá, ale v Madagaskaru je skvělý i ten lemur, ten sluha toho krále, jak mluví moravským nářečím :mrgreen:r/quote]

No tak ten je taky hustý...někdy jsem z něho fakt stihal :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2006 13:43

Užasňákovi jsou taky dobří,ale nevíc se mi líbí Nemo a Dory v něm.Super ryba.A z digitálně animovaných filmů mám hrozně rád Kaena:The prophecy.
Ale abych zmínil pravé animáky,tak suprová věcička je Cesta do fantazie (Spiriting away) a mnou už několikrát zmiňovaný druhý Riddick.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 13:47

jezek píše:nejvíc se mi líbí Nemo a Dory v něm.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 3. 5. 2006 16:14

Mě se líbili Příšerky s.r.o. Bylo tam dost dobrejch vtipů. A v Nemovi byla super scéna, jak se chce Nemův otec podívat nad hladinu. Tak se pod vodou nadechne, nad hladinou zadržuje dech. A nakonec pod hladinou lapá po dechu. To bylo dost dobrý.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 16:43

Nebo se mi také líbí ty hlášky ze Shreka 2: např. ti rodiče Fiony: "Pojď, teď máme čas, budeme dělat jako že nejsme doma :mrgreen: apod.

Nebo: "Už tam budem?".... "Už tam budem?".... "Už tam budem?".... "Už tam budem?" ....ANO! ..... Opravdu?....NE! :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 3. 5. 2006 18:00

Když animák tak jedině japonskej, fakt miluju Ghost in the Shell a GIS: Innocence sci-fi s tak hutnou depresivní noir atmosférou jsem ještě neviděl. Jo a souhlasim Cesta do fantazie vážně vyborná, podle mě nejlepší Miazakiho film.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2006 18:09

Akiru a Metropolis jsi viděl?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 3. 5. 2006 18:16

O Akiře už jsem něco slyšel to je snad jeden z prvních cyberpunkových filmů v anime to se chystám sehnat, ale o Metropolis slyšim prvně.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2006 18:28

Oba dva jsou dost cyberpunkové.Metropolis jsem jednou viděl v obchodě za 800 a dodnes lituju,že jsem to nekoupil.A
Akiru jsem pod litr nikde nenašel :cry:
Metropolis
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 3. 5. 2006 18:41

Hej dík za tip, když se mi bude líbit Akira (nějak mi nefachá link), tak ten Metropolis určitě zkusim taky.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2006 18:49

A ještě teď nedávno vyšel i u nás Steamboy.Kreslený ve 3d prostředí a dělali na něm asi 10let.Mazec.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků