Animované filmy - od FF až po Madagaskar

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 8. 8. 2014 09:02

Lo!Zza píše:To vazne? Ja jednicku taky radim mezi svoje TOP3 a ty trailery na dvojku mne tak nejak utvrdily v tom, ze bych se na ni radsi nemel divat abych si nezkazil zazitek z jednicky...

My doma jedničku taky milujeme, ale s názorem, že se na dvojku fakt vyplatilo čekat jsem se setkal z opravdu mnoha různých zrdojů. My jdeme o víkendu a dcera tak bude mít svůj první 3D zážitek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 8. 8. 2014 13:25

2Lo!Zza: Je to opravdu povedený animák, který přinejmenším potvrzuje kvalitu prvního dílu.

Moc kouzelná podívaná.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 16. 8. 2014 14:24

2jezek: tak jak jste dopadli v kině? Co říkáš na pokračování Škyťákových dobrodružství?
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 9. 2014 14:04

Jo, bylo to dobré. Bavilo nás to, i když ne tak jako jednička. Chyběly prostě wau okamžiky. Ale počkat se vyplatilo. BD je jasná volba.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 10. 2014 13:53

Appleseed Alpha (2014) velká paráda, která mi přišla jako pouhá krátká epizoda ze života dvou válečníků, nájemných vojáků.

Přes všechny ty úžasné animace, skvělé lokace, úžasný příběh bych vyzvedl tu náladu, ten pocit, jaký jsem měl z filmu. Takové čisté mi to přišlo ..

.. bych málem zapomněl na dvojrožce, kterej byl krutopřísnej :-))

PS: už dlouho jsem také neviděl u nějakého filmu (možná proto, že to většinou típnu) epilog za titulky.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 10. 2014 10:41

Přišel mi domů před 3 týdny, ještě jsem se k tomu nedostal.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků