České komedie aneb český humor

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 3. 4. 2006 15:31

jezek píše:Prý je dobrý film Příběhy obyčejného šílenství.Ale bohužel jsem to neviděl.
A dobrá komedie je Chocking Hazard a potažmo i Byl jsem mladistvým intelektuálem. /quote]


Chocking Hazard to je spíš praštěná komedie a hororem v 1-nom, ale teď nevím jestli se mi to neplete s nečím jiným (hrála tam taky Dáda Patrsová??)... :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 4. 2006 16:11

Tidic060 píše:Chocking Hazard to je spíš praštěná komedie a hororem v 1-nom, ale teď nevím jestli se mi to neplete s nečím jiným (hrála tam taky Dáda Patrsová??)... :mrgreen::/quote]
Jo,jo,to je ono.Já tenhle film beru z pohledu čtenáře sci-fi a fantasy.Hráli tam snad všichni čeští spisovatelé.Namátkou Neff,Mostecký,Vrbenská včetně několika členů redakce Ikarie.A Dáda tam byla úžasná.Její nejlepší role.
A navíc je to první ČESKÝ zombí film.
oquote="mr_wawra"]Bodlináč:
Jo, Příběhy obyčejnýho šílenství jsou dobrý, co k tomu mám říct.u/quote]

Řekni víc,já to neviděl.

2Pettka:I was a teenage intelectual jsem viděl jen jednou a dnešní generaci by to asi nemělo co říct.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 3. 4. 2006 16:15

Já mám rád humor Svěráka a Smolijaka. Jejich Cimmerman je úplně boží.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod elfkam66 3. 4. 2006 16:17

peanut píše:Já mám rád humor Svěráka a Smolijaka. Jejich Cimmerman je úplně boží.
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 4. 2006 16:35

Cimmermana taky můžu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 4. 2006 17:10

elfkam66 píše:Mám Cimmermana i na mp3 taky dobrejj/quote]


Já mam i nějaký videa, fakt hustý :mrgreen:, taky můžu... :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 4. 2006 18:29

Tak pro mě je chocking hazard totální krávovina a nevím proč
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 4. 2006 18:44

ChH je totální blbost,to se s nikým nepřu,ale když to bereš jako oddechovku,tak se jde báječně pobavit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 4. 4. 2006 15:05

jezek píše:
Tidic060 píše:Chocking Hazard to je spíš praštěná komedie a hororem v 1-nom, ale teď nevím jestli se mi to neplete s nečím jiným (hrála tam taky Dáda Patrsová??)... :mrgreen::/quote]
Jo,jo,to je ono.Já tenhle film beru z pohledu čtenáře sci-fi a fantasy.Hráli tam snad všichni čeští spisovatelé.Namátkou Neff,Mostecký,Vrbenská včetně několika členů redakce Ikarie.A Dáda tam byla úžasná.Její nejlepší role.
A navíc je to první ČESKÝ zombí film.
oquote="mr_wawra"]Bodlináč:
Jo, Příběhy obyčejnýho šílenství jsou dobrý, co k tomu mám říct.u/quote]

Řekni víc,já to neviděl.

Tys to neviděl?? Tak to ti můžu sehnat na CD...Zoombí to byli draci, šmakoval jim mozek od všech :mrgreen: no byla to spíš bláznivá komedie :) D8da to na začátku dobře roztočila...
Moc si na to nepamatuji, páč jsem to viděl asi před rokem možná tomu déle...ale drsný tam byl splepec, který vůbec netušil, že se něco děje...
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 4. 2006 15:49

Máš ten příspěvek nějaký divný,ale asi je to na mne.Chocking hazard jsem viděl,proto o něm píšu.Dušek je tam výborný :lol: Ale drsnější bylo bruslení na játrech paní pokojské.U toho jsem se málem počůral :lol:
Neviděl jsem Příběhy obyčejného šílenství.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 4. 4. 2006 16:13

Pribehy obycejneho silenstvi bylo pro me totalni zklamani... Pomerne hodne nudny film.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 21. 4. 2006 19:31

No mělo by mi přijít pod ruku "Účastníci zájezdu" tak doufám, že to bude dobrý film. Viděl jsem na to upoutávky a tak by mě překvapilo, kdyby to byl špatný film :)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 21. 4. 2006 20:13

Tak já můžu vidět vždycky klasické Troškovy komedie: Slunce, seno atd. Naopak kameňáky a další moderní díla mi nic neříkají. Dědictví aneb *****šigutentag není ani tak komedie jako filmová moralita. A zapoměli jste na klasiku nejklasičtější pánové - Vlastu Buriana, Hugo Hasse , Jaroslava Marvana a samozřejmě i Lídu Baarovou, Natašu Gollovou anebo Adinu Mandlovou - sedmdesát let staré filmy neztratily pořád nic ze svého kouzla a všimněte si je to pořád legrace i bez sexu, vulgarit atd. " A můžu si dát něco jinýho než přílohu ? No, ano... Tak místo knedliku mi doneste husu, a místo zelí dejme tomu pajšl..."


"Kdo ví vod jakejch předků sem já zadek". "Imitace to je jako uherskej salám". Samozřejmě že i Svěrákovsko Smoljakovské filmy jsou super a hlavně - jsou semeništěm těch nejpopulárnějších hlášek ! Jenže dnes se točí jenom idiotské přiblblé komedie kterým tohle všechno chybí. A to je špatně.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 4. 2006 20:18

Filmy se točí takové,jaké je publikum.Fričovy komedie byly pro naivní lidi z první republiky,kteří si mysleli že jednou nějakým zázrakem zbohatnou.Pak se dělal inteligentí humor,protože se muselo přemýšlet,aby to lidi pobavilo a kádrově vyhovovalo.Teď je to jedno a čím vulgárnější a stupidnější snímek,tím víc úspěchu.....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 21. 4. 2006 21:02

No treba Snowboardaci, Raftaci (klasicke amerikanisticke sra*ky), pak Doblba, Kamenaky, no nevim, totalni nuda a hlavne samoucelny stupidni humor??? bez jakehokoli hlubsiho smyslu. Nejvic se mi libi z ceskych komedek komedky od Sveraka, pak serie Slunce, seno... , pak jeste Dedictvi je taky dobre, prece jenom bylo to dost vystizne na svou dobu, a chlamal jsem se u toho jak maly. Ale zdaleka nejhorsi jsou komedky z tech 70. let z nesverakovske produkce (Holky z porcelanu napr. (Nechapu, jak tenhle film dokazal natocit Juraj Herz, reziser perfektni hororove satiry Spalovac Mrtvol - ze by to bylo tou normalizaci???)) A pak vetsina komedek ze zacatku demokracie (Trhala fialky dynamitem, Byl jednou jeden polda (serie)) a pak komedka treba Jak ukrast Dagmaru (Mimochodem, tento film si drzi momentalne pevne 1. misto, jako nejhorsi film v CSFD :). http://www.csfd.cz )). Takze asi tak no...


Kazdopadne je dobre si precist na CSFD.cz komentare k vyse zminenym filmum, to je terprve komedie. :wink:
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků