Filmy podle Falloutu

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Noe 30. 10. 2005 17:00

Cau lidi znate nekdo nejaky film na zpusob hry FALLOUT ?? Nebo neco podobneho na zpusob post-moderniho sveta ?? napriklad MAD MAX,vodni svet a den po te(ale ten prvni z roku 83)
Noe
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 30. 10. 2005 20:33

Postman - taky Costnerův postapokalyptický film, svým způsobem hodně podobný vodnímu světu...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 10. 2005 08:41

Napiš UWE BOLLovi on ti ten FALLOUT klidně natočí :wink:....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 31. 10. 2005 08:57

Jen to ne! Ten tvor (tomu se nadá říkat člověk, jeho výtvory jsou nelidské) zničí na co šáhne.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 10. 2005 12:33

Fallout by se natocit mel, ale pouze z "ackovym" rozpoctem a hlavne reziserem. Pokud vim tak to jde, ale film odeharvajici se po nuklearni valce nebude sranda..

Jen pridam alespon trochu podobne : Cyborg (Van Damme :-) a potom jeste Kralovstvi ohne..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 10. 2005 12:50

Jo KRÁLOVSTVÍ OHNĚ "celkem" ušlo, ale je pravda, že si nevzpomínám na žádnej postapo film, co by byl fakt nehorázně dobrej. Spíš sou to takový podivnosti ať už WATERWORLD, POSTMAN, nebo MAD MAX I-III. Specielně ten MAD MAX je fakt MAD, ale asi nej (mezi slepými i jednooký králem).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 31. 10. 2005 13:07

Mad Max je super, ale slyšel jsem že Pstman je dost děsnej..
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 31. 10. 2005 13:43

No Postman je takovej americkej... zvlášť konec. Ale celkově je ten film nápaditej. Asi zápeží na tom, jestli zpracuješ jen to, co je na obrazovce, anebo budeš ochoten si některý zajímavý myšlenky dotáhnout sám a vytvořit si tak trochu lepší atmosféru... Jak jsem psal - je to něco jako Vodní svět; myslím si, že se člověku líbí buď oboje nebo ani jedno ;).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 10. 2005 14:40

Ani jedno :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 10. 2005 15:12

[quote="David Sláma";No Postman je takovej americkej... zvlášť konec. Ale celkově je ten film nápaditej. Asi zápeží na tom, jestli zpracuješ jen to, co je na obrazovce, anebo budeš ochoten si některý zajímavý myšlenky dotáhnout sám a vytvořit si tak trochu lepší atmosféru... Jak jsem psal - je to něco jako Vodní svět; myslím si, že se člověku líbí buď oboje nebo ani jedno ;).)/quote]
Postman je podle knihy(fakt si nezpomenu od koho),u nás vyšla asi před 3-4 lety a je fakt hodně dobrá.Ten fim jí úplně pohřbil.

A v poslední Ikarii je článek o filmech typu Mad Max,Blade Runner,Steel Dawn atd.Tak si ji kup a dovíš se víc.
PS:Článek jsem ještě nečetl,tak mě nekamenujte,jestli je to blbost :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 31. 10. 2005 15:31

Hernajs, Ikarii mám doma a ještě jsem ji neotevřel. Hmmm jezek ji čte taky, má u mně plus. Jsem s Ikarií od prvního čísla a zůstanu ji věrný až do konce, mého nebo jejího :-)
No patrně není lepšího postapokalyptického filmu než Mad Max. Hlavně druhý díl je asi nejlepší v tomto žánru. Je celkem s podivem, že na tak skvěle depresivní téma není dobrých filmů víc... Ale americký konzumák nemá rád depresivní konce, on má rqději happáče, aby mohl v klidu spát a nemusel moc přemýšlet...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 10. 2005 15:51

Přečti si recenzi na 4 pokoje(vyšly na DVD),tam je hodnocení filmového průvodce Leonarda Maltina(nevím,neznám,nerozumím,ale asi je pro amíky dost prestižní) a ten dal pokojům 0 a Dnu (ne)závislosti 2,5.
Bav se potom s amíky,co je dobrý film :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 10. 2005 15:53

A Ikarii čtu až od 96ého.Zato ale pravidelně (jako doupě :mrgreen: )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 1. 11. 2005 10:08

Mr.Lister píše:Hernajs, Ikarii mám doma a ještě jsem ji neotevřel. Hmmm jezek ji čte taky, má u mně plus. Jsem s Ikarií od prvního čísla a zůstanu ji věrný až do konce, mého nebo jejího :-)
/quote]


No obávám se spíše druhé varianty...ale to patří do jiného fóra
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 11. 2005 10:16

jezek píše:Přečti si recenzi na 4 pokoje(vyšly na DVD),tam je hodnocení filmového průvodce Leonarda Maltina(nevím,neznám,nerozumím,ale asi je pro amíky dost prestižní) a ten dal pokojům 0 a Dnu (ne)závislosti 2,5.
Bav se potom s amíky,co je dobrý film :mrgreen:-/quote]


Vůbec jsem se divil, že 4 pokoje maj skoro všude mizerná hodnocení. Viděl jsem ten film několikrát, a jsem z něj docela unešenej. Buď mám tak špatný vkus, nebo nevim....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků