(Váš) Kultovní film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:06

Nejsem zastánce takovýchto kategorizací či jiných nesmyslných kolonek, ale pro sjednocení myšlenky je to nejvhodnější...nemám na mysli jen filmy, kterým dal nálepku KULTOVNÍ někdo jiný, ale spíše, který film je KULTOVNÍM pro Vás.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:14

Napadá mě film, který není nijak výjmečný, či jinak divácky úspěšný, myslím tím nějaké ocenění či úspěchy na festivalech, ale pro mě byl jednu dobu nej! Určitě znáte takové to nadrcení se každého pohybu, vlasu na hlavě, výrazu v té které scéně....znal jsem ten film tak dobře, že jsem ho mohl citovat....jednu s hlavních rolí hrál Mickey Rourke a film se jmenoval Střela
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:15

...a v poslední době se "učím" na zpaměť, nic kolosálnějšího než je nezkutečně narvanej projekt ANIMETRIX. Viděl jsem ho nejméně 30x a stále mám co objevovat, a to je podle mého skutečné dílo hodné k zamyšlení...
Naposledy upravil dr.miša dne 26. 5. 2005 10:22, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 26. 5. 2005 10:18

Pro změnu zas já :mrgreen:
Jednoznačně Monty Python a Svatý grál!!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:21

Tyjooo, zrovinka před nedávnem jsem na toto téma diskutoval. Monty Pythoni mě vůbec neoslovili, což ovšem neznamená, že si myslím, že jsou špatní, ale jen ne pro mě...tedy musí být dobří, když oslovili takové široké spektrum lidí, ale myslím, že jsou to ve směs mladí lidé...teď mě napadlo, aby s toho neplynulo, že já jsem starý :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:23

..tak se zdá, že jediní kulturní lidé navštěvující tyto stránky jsme mi dva :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 10:23

...mohli bychom si po vzoru CHATu vytvořit svou místnost a tam se zamknout...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 26. 5. 2005 11:27

Nerozumím,neznám,nechápu? :D Tohle je první forum,na kterém se vyskytuju.Vůbec s tím nemám zkušenosti.
A k těm Pythonům,je fakt,že když jsem byl mladší,děsně jsem je žral,ale až před asi 2 lety jsem je začal trochu chápat a hned to dostalo úplně jiný nádech.Hodně mladých lidí na to kouká,protože jsou vulgární.Jak říkal Clees:"Jsem první člověk,který použil na pohřbu slovo fuck."
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 13:11

Četl jsi Stopařova průvodce vesmírem?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 15:34

to neznate nejake normalni filmy? treba prvni dva terminatory? :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Loneck 26. 5. 2005 16:28

tady u nás je docela kultovní film Strach a hnus v Las Vegas čili Fear and Loathing in Las Vegas - je to masaker film s Johny Deepem a ještě jedním týpkem ale teď nevím jeho jméno.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stereoid 26. 5. 2005 16:39

Byl jsem mladistvím intelektuálem
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2005 05:19

to dr.misa-Jasně!Jedna z nejlepších knih minulého století.Pátý díl už trošku pokulhával,ale taky dobrý.Dokonce to mám doma jako seriál.Začátkem 90tých let BBC natočila jako sitkom první dvě knihy.Herci jsou jako partička ochotníků,ale drží se to věrně předlohy.Letos by měl jít do kin nový celovečerák.Trajlery na apple.com vypadají sqele!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2005 05:22

Byl jsem mladistvým intelektuálem je výborně natočený filmešek.Když jsem ho viděl porvé,tak jsme večer šli na ples,kde dělal živou hudbu Michal David.Nezapomenutelný zážitek :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 07:12

Paar píše:to neznate nejake normalni filmy? treba prvni dva terminatory? :)

Jsou Dobré, budeš-li mít možnost, zkoukni i třetí díl, překvapivě není tak špatnej jak jsem čekal...
dr.miša
Unstoppable

Další stránka