Program na porcování videa

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Elara 24. 2. 2014 07:06

Ahoj, potřeboval bych nějaký program, co umí rozkouskovat videozáznam na jednotlivé flame. Jeden jsem kdysi používal, ale už si nevzpomenu na název.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 2. 2014 08:11

On to nějaký neumí?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 24. 2. 2014 11:39

? Co jsi tím myslel ?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 2. 2014 11:52

Že snad každý program, co dokáže editovat video, umí i stříhat po částech.. Já používám třeba xmedia recode, avidemux a pak je třeba virtualdub.. A další dohledáš vhodným dotazem do google.. :-) Mnohdy je rychlejší a snazší si to najít, než položit dotaz a čekat..
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 24. 2. 2014 11:59

Víš, mnoho věcí jsou sračky, já mám rád tu jistotu... co ti umožní jednoduše naporcovat video na jednotlivá okýnka a uložit tak vzniklé obrázky ?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 2. 2014 13:21

Jenže problém je i v tom, že někdo chce graficky klikací tlačítka a jiný si to udělá složitě v nějakém dobrém softu.. Takže si prostě musíš zkusit, co Ti vyhovuje :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 24. 2. 2014 14:41

Tak mi doporuč co je dobré... mě jde o výsledek, video rozsekané v původní kvalitně na jednotlivé flame... :)

Je mi jedno jestli to bude grafikcy vyspělý program ozdobený Švédkama, anebo dávkový soubor.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 2. 2014 15:22

Já psal, co používám.. Umí střih bez konverze. Jen si je zkus :D Jestli je to to, co hledáš. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 24. 2. 2014 15:51

Který je nejlepší? :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 2. 2014 16:19

Každej je nejakej, kdyby sis to prostě stáhl a zkusil, uvidíš sám. Oba existují jako portable. Já používám x media, protože víc převádím než stříhám, avidemux ale umí to samé v jiném kabátku. Prostě stahni ty lenochu a vyzkoušej.
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků