Blu-Ray

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 5. 2014 11:04

Obrázek

Akorát průser, že mám ještě steelbook Promethea, jsem nepočítal, že koupím tuhle edici, původně jsem chtěl alieny zvlášť a nebo tu egg edici.. Ale cenově to vyšlo na tohle, no :D Páč nejsem sběratel. Tak nevím, jak to pořešit s Prometheem navíc :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 5. 2014 12:45

Ja bych reseni mel, ale to by se ti nelibilo ;-)
A co budes delat, az vyjde kolekce s druhym Prometheem? :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 5. 2014 13:08

Koupím jen druhého promethea :) Problém je, že jsem koupil Promethea a pak jsem chtěl Alieny.. Klidně každej zvlášť a nebo nějakou tu kolekci.. Jenže kolekce, které byly, tak ve špatnou dobu, kdy nebyly peníze :D A teď je Alien Anthology, jenže stojí skoro o litr víc, jak tohle.. Ano, je tam svítící egg, ale pff.. NEjsem sběratel, takže zbytečné.. Tak jsem vzal tohle. A teď mám dva Promethey. :D Další problém je, že bych si chtěl nechat ten steelbook a to druhé prodat.. Ale.. Je to divný. :D A prodat steelbook se mi moc nechce, líbí se mi. :D Pak možnost, že nechám obojí.. :D A i to je blbé. :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 5. 2014 10:27

A já pořád nechápu, co na tom Prométeovi lidi vidí...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 5. 2014 13:09

Já Ježku nic neočekával a proto jsem dostal, co jsem chtěl. Ano, našlo by se milion blbostí v celém filmu, ale.. Na co si kazit zážitek. Navíc, jako fanda Alien ságy to chci mít. Ještě musím dokoupit AvPčka atd. I když je to úplně něco jiného. Predátora bych taky měl koupit.
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 5. 2014 09:51

No právě jako fanda Alien ságy to nechápu. Přijde mi to jako pošlapání všeho, co tetralogie nastínila.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 5. 2014 11:07

AvP s Alieny má taky jen společné jméno a chci to, z principu. :-) Prom je fajn dílo. Někomu se líbí a někomu ne, s tím se nic neudělá. O to víc jsem zvědavý na dvojku. :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 5. 2014 12:31

Na dvojku jsem taky zvědavý, ale už k ní budu přistupovat s despektem.
Ad AvP universum: Ono to ale tak nějak zapadá to toho všeho, co bylo dále o alienech napsáno (knihy a komixsy). Prometheus tohle všechno pošlapal. Chápu, že si Scott prostě z tohodle nic nedělal, aliena vymyslel a tak proč si nenatočit jeho vznik, ale ten film je prostě špatný. Řemeslně nádhera, ale scénář stojí za ho*no.
Mimochodem, umřel H.R. Giger, když už jsme u toho.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 5. 2014 23:14

Někde tu kdosi nabízel steel Scarface myslím.. nevíte kdo? A máte ho ještě? :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 5. 2014 10:09

Tak mi prislo Bratrstvo.

Obrázek

No co dodat, jen ze jsem docela zklamanej. Cekal jsem ze aspon si daji praci a pocesti tu krabici. Takhle je to obycejnej steelbook (i kdyz hezkej) kterej tu vidam uz pekne dlouho. Nicemne musim kouknout aspon na jeden dil abych zhodnotil kvalitu videa...

//Tak obraz je jak vino. Obcas sice zazrni, ale neni to tak hrozny. Titulky jsou oproti tomu naprosto zpraseny. Obcas vubec nedavaji smysl a jsou uplne mimo. Kterej ocas to prekladal to fakt nevim..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2014 11:08

Nechcete někdo sběratelku Jurskýho Parku se soškou T-Rexe? komplet jako nová za 899,- bez filmů cca 349,- nebo za něco vyměním.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 5. 2014 12:54

Možná podle výplaty :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2014 13:23

oukej, dej pak kdyžtak vědět :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 10. 2014 13:01

Mám tu navíc kompletní českou trilogii Dark Knighta ( Batman Begins, Dark Knight, DK Rises ) v nádherných steelboocích, v super stavu i s českými přebaly. Kdyby měl někdo zájem 349,-/ks.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 11. 11. 2014 16:33

KOUPÍM - - tedy pokud má někdo na prodej-- PREDÁTOR (Blu-ray 3D/2D + DVD) ULTIMÁTNÍ LOVECKÁ TROFEJ Limitovaná sběratelská edice s hlavou. Nabídky přes SZ nebo na mail
nice.shoting@seznam.cz
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků