Blu-Ray

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2013 18:45

Sbíráte někdo? Který by jste doporučili? A který zase ne? Co říkáte na (ne)vydávání některých kultovních kousků? Kupujete i v zahraničí? Nebo dáváte stále přednost dvd? To a vše ostatní o BD filmech :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 5. 2013 08:56

Nakupuju jen v zahraničí. Nepotřebuju český dabing ani titulky a v UK mám jistotu, že filmy nejsou nijak upravované. Navíc jsou tam podstatně dostupnější různé kompletní kolekce.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 12:11

Tak jasný, v zahraničí to má mnohem větší úroveň než u nás ale musím říct, že jsem překvapenej co už u nás všechno vyšlo. Sice mi tu toho pořád hromada chybí ale mohlo být hůř. Být to jen na mně tak taky beru UK kousky, jenomže pak se na film s kámošem, přítelkyní nebo rodiči podívat nemůžu skrz chybějící českou podporu. Alespoň anime můžu na BD kupovat mimo náš trh, protože na to mi každej se*e a dívat se na to s nikým stejně pravděpodobně nebudu :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 6. 2013 13:21

No hlavne jsou v zahranici levnejsi. Ja v cechach koupil jen nedavno v akci kolekci Mission Impossible, a Matrix, protoze oba prvni dily mam spojeny se starym dabingem. Prave ty starsi kousky bych radeji kupoval cesky. Ma to pro mne sentimentalni hodnotu. (skoda ze nevydali Star Wars s puvodnim dabingem z VHSek :( )
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 6. 2013 13:33

je mi zle z naší distribuce (Magicbox, HCE a Bontonu) když vidím co za šity doslova tu vydali: Camp rock 2, Vinyan: Dobyvatelé barmské džungle, Nebezpečná rychlost 2008, Far Cry, Dobrovolná oběť kanibala, Ztraceni na moři, Hra 2008, Svatba mého nejlepšího přítele, Tohle je Sparta!, Mejdan v Las Vegas, První neděle, ZOHAN - Krycí jméno Kadeřník, Jak ukrást nevěstu, Rachel se vdává, Duchové Marsu, Domácí mazlíček, Víla Zuběnka, Cesta bojovníka, Ozbrojení a nebezpeční, Záložní plán, Těžce zamilován atd, atd, ..... a vedle toho o filmy jako: Iron Man 1 , Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Zelená míle, Old Boy, Věc, Motýlek, Frajer Luke, Peklo, Nelítostný souboj, Mafiáni, Příběh z Bronxu, Spáči, Lovec jelenů, Gauneři, Psí odpoledne, čínská čtvrť, Špinavé ulice, Zlí hoši, Mrtvý muž přichází, Krycí jméno Donnie Brasco, Leon, Ronin, Jackie Brown, Sbal prachy a vypadni, Tenkrát na západě, Město bohů, Ovícení, Americká krása, Kult Hákového kříže, Ctihodný občan, Collateral, Cellular, Uprchlýk, Statečné srdce, Gangy NY, Osudový dotek, Crash, Volný pád, Lepší zítřek 1+2, Killer, Hard Boiled, Full Contact, Brutální nikita, Moucha 1+2, REC 1+2, Pád do tmy, Strašák, Strach a hnus v Las Vegas, Hra, Jmenuji se Sam, 21 gramů, Odplata, 4 bratři, Obchodník se smrtí, Těžká váha, Million Dollar Bitch, Trainspoting, 12 opic, Nekonečný příběh, Operace hacker, Zátah, Černá kniha.... tu lidi každodeně žebraj u prodejců a distributorů jestli by jim to nenabídli :!: ano zatímco v zahraničí se prodejci předháněj, vymejšlej nové kolekce, exkluzivní sběratelské edice, steelbooky, slevy a akce tak u nás musí zákazníci žebrat a prosit aby jim vyšel nějaký film a mohli za to dát prodejcům svoje prachy... na palici totálně! :roll:

-- 1. 6. 2013 14:43 --

jinak doporučuju čerstvě vydaný Pulp Fiction se spoustou zajímavých bonusů o filmu a QT! ;-)

pro fanoušky Bonda zase superluxusní kolekci všech dílů, parádní je i kolekce prodloužených verzí pána prstenů ve zlaté knize!, a kolekce Dark Knight, Aliens, Bourna a nebo třeba Návratu do budoucnosti.. pak je tu Indiana Jones kolekce a nebo trošku odfláknutá kolekce SW (plastové stránky s disky slepené izolepou - myslím že to maj i ty Alieni zrovna).

nekupovat filmy: Kick-ass, Rambo 4, Looper, Země bez zákona, Veřejný nepřítel č 1 + epilog, Mezi vlky a ještě pár... tyhle filmy nakoupili distributoři v ořezaném formátu 2,4 -> 1,77 aby ušetřili (nemuseli kupovat 2,4 pro nosiče a 1,77 pro TV stanice) takže tam chybí velká část záběru :-|
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 6. 2013 14:14

Oni totiž lidi u nás BD moc nekupujou, pořád se držej levnejch DVD, tak se moc nevyplatí to tu vydávat. Ale postupně se situace zlepšuje :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 14:26

Fuck8r píše:... pro fanoušky Bonda zase superluxusní kolekci všech dílů, parádní je i kolekce prodloužených verzí pána prstenů ve zlaté knize!, a kolekce Dark Knight, Aliens, Bourna a nebo třeba Návratu do budoucnosti.. pak je tu Indiana Jones kolekce a nebo trošku odfláknutá kolekce SW (plastové stránky s disky slepené izolepou - myslím že to maj i ty Alieni zrovna).

nekupovat filmy: Kick-ass, Rambo 4, Looper, Země bez zákona, Veřejný nepřítel č 1 + epilog, Mezi vlky a ještě pár... tyhle filmy nakoupili distributoři v ořezaném formátu 2,4 -> 1,77 aby ušetřili (nemuseli kupovat 2,4 pro nosiče a 1,77 pro TV stanice) takže tam chybí velká část záběru :-| ...


Kolekci Bourna máš? Myslíš trilogii nebo steelbook i s tou poslední břečkou? Já bych chtěl čistě ty první tři ale nevím jestli jsou to jen 3 BD zastrčený v boxu nebo pěknej rozkládací digipack, tak pořád váhám.

Ramba taky zvažuju, ta kolekce se mi líbí, je za pěknej peníz a skoro všude vyprodaná, tak ji asi vezmu od někud, kde ji ještě nevyprodali. Ořezaná je jen čtyřka tak to oželím a kdyžtak koupím zvlášť, ostatně někdo mi říkal, že vyjde nové vydání všech ve steelbooku, nebyl jsi to ty? Kdyby to bylo reálný tak si na to už počkám :)

Jinak teď chci koupit digibooky Jaws, Sting a Gladiator, uvažoval jsem i o Schindlerovi ale má málo stránek, digipack je drahej tak se asi později spokojím s plasťákem, kterej má alespoň pěknej přebal. Co jsem si tak zjišťoval tak ty 3 mají parádní zvuk/obraz a slušný bonusy. Jen teda ten podraz jsem zatím neviděl, tak mně film snad nezklame.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2013 14:32

BD mám jen jednu kolekci, ale u Stefiho vidím další problém. Nejen, že má snad všechny konzole, které kdy vyšly, ale chce to dál rozšiřovat i mimo hry :D Bacha na to!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 14:47

No a to je strašnej problém! Původně jsem se chtěl držet her ale kámoš mně tak nějak zvyklal s tím, jaký si kupuje nádhérný steelbooky, jak Vader vypadá v 1080P ještě víc bad-ass a že dokud neuvidím prodlouženýho LOTRa na BD tak jsem ho vlastně ještě neviděl. No tak jsem si říkal, že bych mohl něco menšího koupit... samozřejmně první nákup byl enormní a momentálně do toho strkám víc peněz než do her. Co je ale úplně nejhorší je to, že na to člověk stejně nemá moc čas a všechen ten bordel se mi pomalu začíná sypat z pokoje do chodby :D Když si to pak člověk přejede pohledem a jen tak zběžně začně počítat celkovou cenu, zase rychle přestane :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2013 14:50

Přesně o tom mluvím! :D Naštěstí u nás nic pořádného koupit nejde, ale zvyknout si na nákupy v zahraničí her a filmů, tak to by byl konec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 6. 2013 15:27

měl jsem bourna 1-3 kolekci = papír a v něm zastrkaný 3 obyč modráky co jsou i samostatně jako třeba Spiderman 1-3, Kill Bill 1-2 a nebo Matrix 1-3 a tomuto cz prodejci říkají sběratelská, exkluzivní kolekce :-l (já tomu říkám economy pack, pač je to jen trošku levnější a pěkně pohromadě)

teď mám ten steel 1-4 Bourne, Kill Bill kolekci přemístím z kartónku a modráků sem :arrow: O

a i pro Spidermana a Matrix bych chtěl teda sehnat něco lepšího :-)

Distributorovi končí za 2 měsíce práva na sérii Ramba a pokud nevyjedná další žádná nová kolekce nebude, ale už je v předprodeji 4. díl ve správným poměru a v prodloužené verzi navíc, takže asi koupit kolekci dokud je (je jí pro náš trh vyrobeno 500 Ks a už jich zbejvá jen pár) a pak akorát vyměnit 4ku za správnou no.. :-)

-- 1. 6. 2013 16:43 --

jinak nakupuji cca takhle:

80% filmarena.cz
15% filmcity, film-game, arara, musicrecords a filmgigant.cz
5% aukro a zahraničí (zavvi.com a amazon.com.ca)

filmarena superrychlá v odesílání, super zabaleno, realtime dostupnosti, bezproblémová komunikace i při reklamacích a vracení zboží i telefony s ředitelem, e-mail a na FB každodenní aktivita, ankety, soutěže o BD!, a vlastní pořad rozbalovací na YT + spousty akcí (poštovné zdarma od 300, od 400, leden, únor, březen 20% na skladové zboží, každoměsíční multibuye za 250Kč, věrnostní program..) má jen trošku dražší steelbooky..
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 17:05

Na filmareně teď nakupuju celkem ve velkým no :D Ten pořad je super, i když by teda borci měli přestat vtipkovat, protože jim to nejde a naučit se dopředu cizí názvy, občas to zní až moc komicky. Taky se mi líbí možnost objednávat na uloženku/zásilkovnu, sice si za to účtují, což dost obchodů nedělá ale pořád je to mnohem levnější než přes čím dál tím tragičtější poštu. Navíc mají balíky suprově zabalený, i když mi teď přišlo jedno dvd prasklý :( ( jo, DVD :D ) Jen teda u většiny steelů, digibooků a sběratelek mají fakt přepálený ceny no, na musicrecords jsem narazil včera a tam mají zase super ceny u těchhle edicí, takže si hned pokoupím ty digibooky, ty máš nějaký? Zbytek eshopů omrknu, díky :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 6. 2013 17:26

no, teď jsem si koupil 1. digibůk - Šindler :D

ale koupím si určitě digibook Big Lebowski já nevím asi za 400-450 z anglie

-- 1. 6. 2013 18:30 --

bral bych king konga ale to tu už není, ještě zkusím zahraničí
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 17:41

No Schindlera taky zvažuju ale podle všeho je z těch co u nás vyšli asi nejhorší... Navíc jsem ten film nikdy neviděl, tak nemám jistotu, že se mi za to těch 649,- vyplatí dát :D

Jinak nevíte, kde bych v téhle edici http://www.popron.cz/gladiator-blu-ray/s-471150/?_actionnumber=9050 sehnal u nás filmy: Scarface, Gladiator a King Konga? Ale za slušnou cenu, max do 300,- za víc mi to nestojí, to už radši digibooky/steelbooky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 6. 2013 21:00

v kanadě vyjde tahle reel heroes edice ve steelech asi 13 kousků ale zrovna King a nebo Jurassic tam nebudou :-)

já se rozhoduju mezi digi a steelem Lebowskiho :-)


měl bych na prodej 2 kousky steelů:

http://hdmag.cz/clanek/prvni-pohled-lux ... lovce-foto

http://www.filmarena.cz/blu-ray-zjizvena-tvar-steelbook

Sněhurku novou, zabalenou v plném CZ z naší distribuce za 700Kč / z poličky a prázdnou za 300Kč

Zjizvenku novou, zabalenou s EN blu-rajem za 500Kč / z poličky práznej za 300Kč
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků