Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 14. 12. 2013 15:29

Aby to bolo ako v Pokemonoch, tak v novom COD by si mal rovnaku kampan, len ten pes nebude ovciak, ale nemecka doga v jednej verzii. Proste chcel som rozohrat znovu, ale nechcel som prist o save (len jeden save na hru).
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2014 13:47

Přestalo mě bavit, až se Sega milostivě uvolí a vydá Valkyrii v Evropě/USA. Stáhl jsem Japonskou verzi a po několika hodinách laborování se mi do ní povedlo nabouchat patch s Angličtinou - a hraju! Nirvána. Blbý je jenom to, že z hladu po nějakém budovatelském RPG jsem si zrovna nedávno koupil Valhala Knights 3. To ale bohužel jednak nesplnilo očekávání a pak také prostě bledne před takovou kvalitou, jako je Valkyria. Takže popojedem.

Jen bych chtěl dodat, že vzhledem k neochotě Segy to možná legálně krádež je, ale morálně mám svědomí čisté. Čekal jsem dost dlouho a i dnes jsem ochoten zaplatit. Není má chyba, že Sega nechce moje peníze.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2014 18:00

Pořád nevím, jestli do toho jít. Demo mně děsně bavilo, ale fakt nevím. Místo toho hraju Muramasu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2014 22:32

Hele asi takhle - líbí se ti styl hraní X-Com (těch nových a nemyslím The Bureau)? Jestli jo, tak mi věř, že tohle je násobně lepší (a asi i delší). Krom toho je to hrozně fajn i pro lidi, které na jednu stranu láká RPG tipu Monster Hunter, ale na druhou stranu je to odpuzuje pro neexistenci příběhu a faktu, že bez reflexů jako Robocop se moc daleko nedostaneš.

Jinak na store je dvojka za nějakých 270. To do toho vrazit můžeš, nezruinuje tě to. Nebo se koukni někde po bazarech po jedničce na PS3. Bude se ti líbit. Má to styl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 1. 2014 23:19

jezek: Okamžitě jdi do toho! VCH II je snad to nejlepší co jsem za ty roky na psp hrál.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 1. 2014 23:52

A to jsi ještě nehrál VCH III ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 1. 2014 00:43

Fakt je to ještě větší mazec jak dvojka..? Já si pořád říkám, že se mi do toho nechce, páč si to nemůžu koupit ale mám na to čím dál, tím větší chuť.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 1. 2014 00:50

Hele jsem sotva na začátku, ale už teď vidím hromadu vylepšení. Počínaje příběhem (například zrovna teď mám misi, ve které ovládám jak jednotku těch svých misfits, tak i 7. squadronu z prvního dílu), potuněnou grafikou, nové zbraně, nové rozkazy, nové ability atd. Základ je pořád ten stejný, ale někdo omylem dal do nádrže kerosen, místo benzínu :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2014 14:29

Super, ale já mluvil o Tearaway, ale jestli doporučujete VCH,tak na to zkusím kouknout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 1. 2014 14:34

Aha. Jo, no tak Tearaway mohu též s radostí doporučit. Ta hra se fakt povedla.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2014 01:21

Patnáct hodin čistého času ve Valkyrii 3. Řeknu to stručně.
HŮŮŮŮŮŮŮSTÝÝÝÝÝÝ :mrgreen:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 2. 2014 11:39

Jsem se sekl v páté kapitole při obraně Yuellu. :-\
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2014 12:15

Pohoda dřez. Jsem v osmé :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 4. 2. 2014 19:20

Konečně jsem obsadil všechny tři základny v páté kapitole. Dokonce jsem byl tak zoufalý a musel se podívat na návod. Vůbec nepomohl. :D Kupodivu stačilo vylepšit tank, tak aby byl schopný sejmout obrněnce na dvě rány a já v pohodě pak mohl obsadit při každém tahu jednu základnu.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 2. 2014 01:02

He? Já upgraduji průběžně - problém nebyl. Jasně, mise nemám na S, ale to přijde až si to budu dávat podruhé :) Hlavní je dokončit misi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků