Klub majitelů a přátel NDS - pokračování

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 10. 2013 17:18

Tesco na Slovači/Čechách a Tesco v UK, to jsou dvě naprosto rozdílné věci. Tady jsou Tesco obchody povětšinou menší než třeba Penny, Billa a jiné podobné. V hustě zastavěných čtvrtích to jsou spíš takové krámky :) takže na nějaké hry, nebo nedej bože elektroniku tu prostě není místo.

Ale je možné, že jsem prostě nenarazil na ten správný obchoďák. Co já vím, Bristol není zrovna malá díra.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 10. 2013 08:25

I u nás má Tesco malé obchůdky, jen se nejmenují Tesco, ale Žabka ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 10. 2013 12:09

he?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 10. 2013 12:20

Možná jsi jen nenašel ten správný obchoďák ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 10. 2013 12:42

Ti říkám, tady jsem viděl Tesco maximálně o velikosti Billa krámu. Pak tu je ASDA - což je něco jako náš Kaufland, nebo naše Tesco, a ano, hry a elektroniku tu mají, ale fakt ve velmi omezeném sortimentu (to dokonce i v té mé rodné díře máme větší výběr). Čtyři malé krámky (Pink Planet - neptej se proč se to jmenuje tak blbě) co jedou v bazaru, našel jsem dva velké krámy, které přeprodávají hry ve středu města a dtři obchoďáky Game, ale ty jsou trochu dražší a na výběr mají většinou jen novinky. No a pak samozřejmě the hut, zavii, amazon... Docela jsem se prošel, ale levné 3DS na úrovni DS jsem nenašel. Ne že by mi to vadilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 10. 2013 12:55

Musím říct, že NDS má naprosto tragický managment spotřeby energie. Dát hru do sleep modu zaklapnutím DS je geniální, to se musí nechat, ale faktem je, že i když je v onom modu, tak docela dost baští energii a navíc - jeden den (nevím kolik hodin přesně) ve sleep modu a DS se kompletně vypne, takže pokud nemáte uloženo - jste v loji. PSP tohle má pořešené mnohem lépe.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 4. 10. 2013 13:17

ked som svojho casu mal Lite tak vydrzalo v pohode tyzden ak nie viac, 3DS tiez vydrzi cca tyzden, nezda sa mi normalne aby ti odchadzalo po dni
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 10. 2013 13:44

NDS ve sleep modu moc nevydrzi, 3DS na tom bylo uz lepe. Nejlepe na tom je Vita, ktera to mela dotazene skoro k dokonalosti, ale bohuzel po case se baterie vytriska, mam ji od brezna 2012 a uz take moc nevydrzi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 4. 10. 2013 14:08

tak já nevim mě dsko vydrželo bez problémů týden. Naopak 3ds už ve sleepu moc nedá. možná pomůže vypnout wifi to sem nezkoušel
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2013 15:55

Pokud má člověk zapnutou na 3DS Wifi pro spotpass a streetpass tak ve sleep modu vydrží max 3 dny ne-li méně.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 10. 2013 16:38

Nove XLko mozna jo:)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 5. 10. 2013 08:58

mna najviac na vite stve je fakt, ze ked je baterka prazdna, tak nemozem vitu okamzite hrat, ale musim aspon 15-30 minut nabijat
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 10. 2013 11:29

:nenapadne ehm...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 10. 2013 11:50

To je fakt, vím, že na začátku jsem se také dost divil. Jak už ale na ní nehraju, tak mi to vůbec nevadí :D Tohle jsem nezažil ani u DS ani u 3DS.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 10. 2013 17:43

Na tohle jsem v poslední době narazil u více zařízení - baterka se vybije a zjevně se odpojí, takže připojení do sítě nestačí na spuštění zařízení.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků