Game Boy Micro - je jako šperk, ale.. prosím poraďte mi

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 3. 2007 18:53

GBM je nádherný kousek elektroniky... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blami 7. 3. 2007 23:12

Dabass píše:Vážení, tak jsem tam tu baterku naletoval a vše funguje tak jak má!! takže sem se rozhodl že GBM neprodám :o)

Je mi asi o dost víc než vám tady, moji kamarádi jen nevěřícně kroutí hlavou :) ale co..

V tuto chvíli je to již ŠPERK.. /quote]


na me taky koukaj holky v metru nevericne ... 22 na krku a gameboy v ruce ;)
blami
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 8. 3. 2007 08:34

To ja jezdim trolejbusem do prace a taky obcas na me nekdo hledi jako na exota :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blami 8. 3. 2007 12:41

davee píše:To ja jezdim trolejbusem do prace a taky obcas na me nekdo hledi jako na exota :-)


ja spis jak na exoty koukam na lidi co gameboy nemaj ! :D
blami
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 3. 2007 13:03

blami píše:
davee píše:To ja jezdim trolejbusem do prace a taky obcas na me nekdo hledi jako na exota :-)


ja spis jak na exoty koukam na lidi co gameboy nemaj ! :D


Přesně o tom sme se s Daveem bavili, že v Japonsku, kdo nemá v MHD Nintendo DS nebo jiný HH, tak musí být za vola :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 8. 3. 2007 20:04

blami píše:
davee píše:To ja jezdim trolejbusem do prace a taky obcas na me nekdo hledi jako na exota :-)


ja spis jak na exoty koukam na lidi co gameboy nemaj ! :D

Tak to je dobrá hláška :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 11. 2007 13:11

lidi, chtěl bych Game boy micro a chci se zeptat jaké flash karty se do gameboye kupují. Na ebay je určitě mají, jen bych chtěl znát jejich názvy, popř. pokud nevíte kde se dají levně sehnat u nás. Díky
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 11. 2007 13:32

tak jako asi nějakou EFU nebo tak... Paar myslím něco prodával...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 11. 2007 13:45

Já jsem byl nedávno u Logana a vyzkoušel jsem si i GBM. A málem jsem si zničil kloub na pravým palci :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :lol: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: když jsem na tom Micru hrál Kingdom Hearts: Chain of Memories. Je to vážně miniatura, člověk, kterej si to koupí, tak asi musí prvních pár dní řešit, jak se to vůbec drží :mrgreen:. Jinak super věcička :wink:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 11. 2007 13:47

tak jako absolutně nesouhlasím s Torhamem... prostě to neuměl chytit... já si myslím že ruce mám větší než on a mikrouš se mi drží perfektně... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 11. 2007 13:52

Logan007 píše:tak jako absolutně nesouhlasím s Torhamem... prostě to neuměl chytit... já si myslím že ruce mám větší než on a mikrouš se mi drží perfektně... ;)"/quote]
No. Tu věcičku jsem držel v ruce poprvé, takže není divu, že jsem nechytl ten grif...kdo by to také chytl napoprvé že? Jinak Micro = super věcička...ale raději si na GBA hry koupím DS, jinak bych musel marodit s kloubama na prstech :mrgreen::mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen::mrgreen: . A to by se lidem v párci nelíbilo :mrgreen:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 21. 1. 2008 12:51

Lidi nevíte jaký jack je v Gameboy micro???
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 21. 1. 2008 16:19

Zdravicko - to s tym jackom by aj mna zaujmalo.. a plus keby bol nekto ochotny poradit s tymi kartami... Lebo inak si na tom asi mp3ky nepustim.. please..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 23. 1. 2008 19:08

Tak mám Micro doma! BOMBA! Konečně pořádné hry si zahraju! Už smažím Sonica a přijdou Pokemoni, takže teď si zafaram.
Jinak alximiq: je tam 3,5 jack
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 6. 2. 2008 00:57

Mam otazku: Aka ide do Micra bateria ? Taka ista ako je v GBA SP ? Da sa niekde kupit nahradna bateria do Micra ? Mam moznost kupit GB Micro velmi lacno, ale je bez bateria. Ale keby som kupil nahradnu stale by ma to vyslo lacno.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků