DSko -> Wi-fi router

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jouda5 28. 1. 2007 15:06

Tak teď to skoušim na mariokart. Akorát nevim jestli to de i když to mám na flashce.
Jouda5
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 28. 1. 2007 16:25

Jouda5 píše:Tak teď to skoušim na mariokart. Akorát nevim jestli to de i když to mám na flashce.s/quote]


Jo jde... ;-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reláááx 6. 12. 2007 15:47

Tak mě napadlo že si na vánoce udělám radost ,docela bych si zahrál po internetu , protože je jen málo her na NDS které sem nehrál, takže mě laká multiplayer , ale sem v tom děsná LampiCZka . :(
Jen bych potřeboval vědět kde a zakolik koupi ten nějakej Wi-fi router
A jestli to pobere můj počítač (765 RAM , 1,100 procesor omg :D :D )
Nejdůležitější pro mě je jestli to ten počítač jakkoliv brzdí , což pro mě hraje hlavní roli .
Dík za odpovědi.

//Editováno - Ertefol
__________________________________
------------------------------------------------------
//////////////////////////////////////////////////////
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Reláááx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 6. 12. 2007 20:05

Já mám taky brzdu compa 1.99 procesor ale 120 ramku
Jestli máš XPčka tak určitě si kup wifi usb ORIGINAL nintendo nebrzdí a nemusí se niak nastavovat. Měl jsme něaká ASUS ale brzdilo mě to než jsem to nastavil... Teď jsme si koupil original, je to mnohem lepší. Sice signal je cca 10 metrů ale mi to stačí, na gauč mi to dosáhne takže je to fajn :mrgreen:
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Reláááx 6. 12. 2007 20:38

Tak jo dík moc, ještě rozchodí mi to internet 1 MG linka ?
Btw, Kde ty si to koupil ?

PS: zdá se mi že je tu nějak moc adminů co nemaj co dělat :D :D 8) , ta moje připomínka se mi nezdála nějaká nevhodná :P
__________________________________
------------------------------------------------------
//////////////////////////////////////////////////////
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Reláááx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 6. 12. 2007 20:41

koupil jsem na aukci ale jinač jsem tu dával odkaz na celkem slušnej shop por nintendo je to: Nintendopark.cz ta linka to rozjeden bez problemu.
Až budeš mít tak napiš a dáme něaký ten match ;)
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Torham 18. 5. 2008 20:53

Zdarec. Zkouším se připojit přes sousedův Wi-fi Router, ale DSko si nedokáže přiřadit IP adresu (error code 52000) a přitom router má zapnutý DHCP server (DS si ho najde a připojí se k němu). 8-S
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2008 19:43

Pak je možné že má kolega zapnutý WEP key...ten by jsi musel opsat v nastavení wifi NDS, který je u každé wifi hry...nebo je možné, že to blokuje firewallem nebo něčím podobným
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 9. 6. 2008 12:04

Peter S. Kenedy píše:Pak je možné že má kolega zapnutý WEP key...ten by jsi musel opsat v nastavení wifi NDS, který je u každé wifi hry...nebo je možné, že to blokuje firewallem nebo něčím podobným
No...WEP není problém, to je vyřešeno. Problém je jinde...totiž, ty routery jsou v síti DVA - jeden je nahoře u nás a připojuje 3 compy + sousedův Wi-Fi router (on má ntb) na net. Tím druhým je právě sousedův router, kterým si soused vytvořil wifi síť, aby připojil svůj ntb. Bohužel je možné, že ten horní router (je napojen přímo na anténu) to DSko blokuje...nepotřebuje DS nějakej speciální port? Bohužel, nastevení horního routeru je blokované heslem :-/
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 9. 6. 2008 12:06

Me ma zitra prijit router, tak jsem zvedavy, jak se mi to podari pripojit... Uz se tesim, az si zahraju nejaky multiplayer.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 12. 6. 2008 17:32

Povolil jsem v nastavení wifi routeru MAC adresu DSka, ale problém zůstává 8-S DSko si prostě nedokáže přiřadit IP adresu, firewall na wifi routeru je vypnutý. Otázkou je ten druhý router připojující celej barák na net. Jestli je problém v něm, tak to balím... :grr: Možná zkusím ještě nastavit DSku ručně IPčko a nastavit firewall na wifi routeru 8-S Nic víc mne nenapadá :-(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2008 21:19

Kup si svůj router torhame a je vyřešeno

A co ty davee podařilo se spojit NDS s routerem?
Někdy zapaříme multák což?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 17. 6. 2008 07:59

Jo, bez problemu mi to funguje. Ale ted se rozmyslim, co bych si mel koupit za hru...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 6. 2008 22:58

Nejlépe asi Mariokart, pokemony nebo metroid hunters
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kjoep 8. 7. 2008 14:37

Ahoj, napsali byste mi prosím někdo, jakej máte router, se kterým vám funguje wifi u DS? Mám router... ale samozřejmě mi to nefunguje ... nevim proč ... ale to je jedno no.. :(
Kjoep
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků