New Super Mario Bros.

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thing 25. 5. 2006 20:51

V čem se vám líbí? Kde už jste?...
Thing
Killing Spree

Odeslat příspěvekod autofacr 26. 5. 2006 09:14

V grafice, v hratelnosti, obtížnosti a v tom, že nikdy nevyjde na psp. Sebral jsem už všechny hvězdičky ve všech osmi světech.
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nitramdor 26. 5. 2006 11:56

vazne je to tak dobry?Uvazuji ze si to koupim. Me ale u Maria Bros vzdycky stvalo, ze je to moc kratke. A proto s koupi porad jeste vaham.
Nitramdor
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 26. 5. 2006 13:06

No tak podle toho co jsem viděl u chlapů na pražském srazu, tak už jsou docela daleko a podle některých jim to netrvalo příliš dlouho... takže zjevně co se délky týče to moc slavné nebude.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thing 26. 5. 2006 16:57

Já jsem v 6. světě a dobrá je ta zbraň: modrej krunýř- víš, když se rozběhneš tak začne jezdit...
Thing
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 5. 2006 19:55

Já teď hraju Super Mario Bros. na NES a štve mě že se to nedá ukládat :-(
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 5. 2006 20:08

Smoke
Ukládání je pro smažky, pravý playeři dávají na jeden zátah! :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 5. 2006 20:27

No to jo....Nejvíc naštve když máš 5 život a tři ti sebere nějaká letajicí ryba třikrát za sebou a pak jeden skákací želva a ten poslední spadneš někam dolů....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 5. 2006 20:35

Nesmíš být lama..Já to taky nedával přes ten velký hřib jsem se ještě nedostal.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 26. 5. 2006 23:54

autofacr píše:V grafice, v hratelnosti, obtížnosti a v tom, že nikdy nevyjde na psp. Sebral jsem už všechny hvězdičky ve všech osmi světech.s/quote]

Ve všech 8? A nechtěl bys mi pls náhodou poradit jak se dostat do těch 2 světů,kde se ta cesta rozdvojuje?
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 27. 5. 2006 07:36

Pokud si to přeješ... Musíš porazit bosse ve 2. a 5. světě jako MiniMario.
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 5. 2006 08:53

Mě ta hra nesmírně baví! Grafika, hudbna, hratelnost, minihry.... Prostě úžasný!!!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thing 27. 5. 2006 18:58

Já už jsem udělal8. svět, ale 2 hotový taky nemám.
Thing
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zaksam 7. 3. 2007 09:30

píšu sice trochu opožděně ale nevím proč ale hra se mi nelíbí. příjde mi hrozně jednoduchá. a taky mi vadí ty skřeky toho mária :lol:. od prvního do šestýho světa mám všechny mince.
kdo mi řekne idiote tak já mu řeknu: já nejsem idiot to ty jsi idiot protože mi říkáš že jsem idiot takže ty jsi idiot protože říkáš člověku co neni idiot idiote to znamená že ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot to ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot ale já nejsem idiot
zaksam
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 9. 3. 2007 15:59

Mě se NSMB líbí......Myslím si že patří mezi jedny z nejlepších her na NDS....Jak po grafické stránce,tak po stránce zábavné......Je sice pravda že neni zrovna nejdelší(ale oproti předchozím dílům myslím že je o dost delší),ale pokud je snaha hru dohrát na 100%,tak to chvilku zabere....Hlavně se k tomu s chutí člověk vrací..... 8) 8) 8)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků