Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 1. 8. 2013 06:41

Dnes o 9tej budes online? Dojdem skolaudovat stavbarske prace
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 1. 8. 2013 06:53

Nemůžu slíbit, bude u mě spát žena, ale pokusím se ji odehnat a připojit se :-)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod muftu 1. 8. 2013 12:41

Jj zeny nikdy nemaju prednost ked sa jedna o animal crossing :D
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 1. 8. 2013 16:05

:-D Dneska jsem byl na ostrově s chlápkem, co měl snad všechny medaile. Na hlavě korunu a přes záda královský roucho :-D Blázen..Jenže než jsem si stihnul opsat jeho dream adress, tak to spadlo :--
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Tuuurek 3. 8. 2013 20:10

Koukněte na tuhle dream adress - 2800 1565 6323. Dneska jsem ho potkal na ostrově, taky odznaků jak blázen, tak jsem si řekl, že se na něj kouknu. No a výsledek- má to tam úplně boží :-D
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Tuuurek 9. 8. 2013 18:37

Tož už sem konečně získal pomeranče :-D O víkendu budu po večerech doma, tak pokud budete chtít, můžete se pro ně stavit.. ^^
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 10. 8. 2013 08:32

Pomeranče? To bylo startovní ovoce skoro u každého koho jsem znal, včetně mě. Ta spolupráce se tady tenhle rok nějak nerozvíjí. U WW se tu psaly ceny tuřínů a čile se obchodovalo s nábytkem, teď to tu chcípe. Škoda.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 09:33

Pořád lepší než pokémoni :D Také to dříve bývalo lepší. Animal crossing bych hrál, ale zatím jsem ho ještě ani nepořídil a spíše si užívám, že nic nevychází, tak dohrávám věci, které mám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 10. 8. 2013 10:53

Tak zrovna na 3ds toho vychadza viac nez dost - naposledy mario & luigi dream team, kratko predtym animal crossing a predtym obrovsky nasup hier...ktory nestiham dohravat
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 11:16

Bohužel :D Nechtěl jsem to zmiňovat, protože bych se hned šel podívat na seznam must have pecek na 3DS, který si píšu a zjistil bych, že je tam už pěkných pár kousků a dost často tam něco přiskočí. Když si ale vemu, za chvíli vychází GTA a Pokémoni, tak asi může vyjít cokoli a lepší to prostě být nemůže, proto nic moc velkého nerozjíždím a až bude za pár let sucho, tak si užiju ty současné věci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 10. 8. 2013 12:54

Proti pozdějšímu hraní AC ale hraje ten sociální aspekt. Když začneš hrát za rok, většina hráčů to už hrát nebude a budeš chodit zaplevelenými městy na které už pár měsíců nikdo nesáhnul.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 15:35

To jo, ale co s tím udělám :D Smutně se tu na mě dívá nejen Persona 4, ale i Monster Hunter 3 a ani jedno nehraju a asi hrát nebudu. Má pak smysl kupovat něco dalšího? Možná jo, no :D Fakt nevím, zase tak moc lidí to tu ale nehraje.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 8. 2013 17:55

tdjohn: To je v pohodě, (dal jsem si tu práci) na mě se tu smutně dívá 127 nedohraných her :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 10. 8. 2013 18:01

Ja nebudem ani ratat hry ktore som ani len nevybalil z folie teda...
muftu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 18:34

Uklidnili jste mě :D Protože vím, že mě nakupovat baví víc než hrát, tak jsem trochu opatrnější. A pokud mě teď nebaví Persona ani MH3, tak je AC docela risk a i kdyby nebyl, stejně teď moc času nemám. Takhle kombinuju COD, Pokémony, GTA a Minecraft a mám jistotu, že do dvou měsíců dvě hry z toho můžu vyměnit za novější modely. Co chtít víc :D

Pak jsou tu další nedohrané hry, ale ty jsem už odepsal a neřeším, jestli je někdy budu hrát. Ale žádné ve folii nejsou, to už je silná káva i na mě :D
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka