Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod simsah 31. 3. 2006 18:40

Chachá já taky, ale jsem vyčkávavý, buď to přežiju nebo ne :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 31. 3. 2006 18:42

Ok,přemluvil jsi mě,budu se prozatím snažit udržet naživu.......Na AC kapačkách!!!!! :!: :x
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 3. 2006 18:58

Tuuurek píše:Ok,přemluvil jsi mě,budu se prozatím snažit udržet naživu.......Na AC kapačkách!!!!! :!: :x /quote]

Ty ted asi nemáš prachy co?nebo proč musíš čekat?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 3. 2006 19:22

Pamatujte. Zítra přijede do kavaárnu (v muzeu) K.K. Sldier a zaraje vám písničku. Během přehrávání písničky poběží titulky a nakonec píseň dostanete od Slidera jako dárek.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 31. 3. 2006 20:39

To jo, musíš ale vědět název skladby jakou má zahrát. A fakt nevim jak to zjistit, pokud se teda nechci dívat na gamefaqs.com
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 3. 2006 20:57

On ti vždycky něco zahraje. Buď víš určitý název nebo ti sám od sebe něco náhodně vybere. V Gamecube verzi mi dal tu píseň domů kdykoliv
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 31. 3. 2006 21:15

v DS verzi je to stejne, je jedno co mu napises
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 4. 2006 12:33

jo jeste by me zajimalo ty budovy jako treba holic,kavarna a tak to je vscheno v jednom meste?doufam ze mi odpovite kladne,jo a jeste dneska jsem splnil quest pro nooka a dal mi lampu a neco jako auto nebo tak tak jsem do doma hodil na zem,ale nic s tim nejde delat,nevite k cemu to je?diky
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 1. 4. 2006 15:06

Standa píše:v DS verzi je to stejne, je jedno co mu napises

No já bych neřekl,že to je zas tak jedno. Když se mě ptal poprvý,co chci zahrát,tak jsem mu odpověděl System Of A Down :lol: Sice něco zahrál (SOAD to zrovna nebyl), ale nakonec se omluvil,že to fakt nezná, a žádnou písničku mi nedal. Z toho vyplývá,že pokud od něj chceš dostat písničku,tak prostě musíš napsat něco ze songů, který zná.
Btw dneska je Flea market(nebo jak se to píše)-doporučuju nechodit k sobě domů, naběhne k vám půlka města a chtějí koupit všechno,co se tam povaluje. Když už jsem šestýmu zvířátku vysvětloval, že mu ten snowboard pod 20 000 bellů prostě neprodám, ztrácel jsem celkem nervy :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 4. 2006 15:23

jo proto kazdej po me neco chtel,ale aspon jsem vydelal prachy,a k cemu ten snowboard mas,jako dekoraci?jo a jeste nevite nejakej borec je pred mym barakem chtel 3000 bellů tak jsem mu je dal ze budu mit pokoj,nebo ze mi neco da a on tam porad je,nevite o nem neco? :lol:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 1. 4. 2006 15:34

Tenhle týpek... myslim,že když mu ty peníze dáš,tak jseš pojištěnej proti všem nesmyslům(upadnutí,roj včel,fake obrazy...) Pokaždý,když se ti něco stane,tak ti pošle 100 bellů... nestojí to za to :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 4. 2006 15:42

jo a kde najdu toho holice?a ty veci v tech obchodech se menej?nebo zalezi na meste?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 1. 4. 2006 16:28

Holiče??? Tak to opravdu netušim... Zboží v obchodě se mění každej den,a to jak u Nooka,tak i v obchodě s hadrama.
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 4. 2006 17:10

Pojištění za 3000 bellů je jenom na zakopnutí a pošťípání včelama. Další týden přijde pojišťovák znova a bude chtít 6000 za upgrade, kryjící i nákup falešného obrazu. Potom už snad s pojistkami neotravuje. Bude tam ale každou sobotu, objedná se u něj totiž návštěva Redda, potulného liščího obchodníka s nábytkem a (občas padělanými) obrazy. Na té pojistce proti zakopnutí se prý dá i slušně vydělat, existuje nějaká "Tutanchámonova maska" (nebo něco podobného), která je prokletá a nosí majiteli smůlu. Sice nechytnete žádnou rybu, zato budete zakopávat tak často, že není problém vydělat 10Kbellů za den jenom padáním na hubu. :-)

Holič (Shampoodle) je až v Nookingtonu a pokud jste začali hrát nedávno, hned tak se k němu nepropracujete. Udělejte Nookovi tržbu kolem milionu bellů, nechte u něj nakoupit i obyvatele jiného města (WFC) a on vám ho postaví. Já ho budu mít už zítra!

Kavárna je v muzeu, první dveře vlevo. Kafe stojí 200 bellů a dokud si z kavárníka neuděláte svého přítele, bude vám servírovat samý hnusy. Chce to k němu chodit každý den a vždycky si s ním promluvit. V současné době mi dává tu nejlepší jávskou kávu s cukrem a holubím mlékem.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 4. 2006 17:11

Jo Blší trhy jsou tvrdé. Panáčci mi nelezou do domku a ti co vlezou chtějí to co jim prodat nbechci a zbytek chtějí za míň než bych za to dostal uNooka (alespoň si to myslím). Holič bude v budouvě kde má Nook svůj obchod. Nook postapně rekonstrujuje svůj obchod podle toho za kolik a nakoupíš a pod. Jsou 4 verze. Malý hnusný obchůdek, větší a hezčí market, supermarket a hypermarket (a tam je i holič). Ten týpek ti podle mě nabízí totéž co ti nabízel o den dříve Redd. Hodnota je stejná a kromě toho ho zmiňuje.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků