Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 30. 3. 2006 15:58

Mican píše:
C3nsuRED_cz píše:Já to taky hraju!!! :D Btw už mam 2 patrovej baráček :P /quote]

Dvoupatrovej baráček máš hned po příjezdu do města, to není žádná mimořádnost. Já mám taky dvoupatrovej, ten největší jak jen může dvoupatrovej být (za necelých 300 000). Dokonce i moje oblíbený fena Portia mi ho pochválila!P/quote]


Jo,ale já nepočítam takový to patro,kde máš jenom postel... Já myslel normální patro,kam si můžeš dávat co chceš. Myslim že to stojí něco kolem 500 000,teď nevim :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 3. 2006 17:50

C3nsuRED_cz píše:Jo,ale já nepočítam takový to patro,kde máš jenom postel... Já myslel normální patro,kam si můžeš dávat co chceš. Myslim že to stojí něco kolem 500 000,teď nevim :Dp/quote]


Aha... Tak to jsi o 250 000 bellů dál.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 3. 2006 20:58

Pro ty kteří by třeba nemohli napětím ani usnout: Koťátko už spí u své matky v Ostravě, předání se zdařilo. Škoda že se to tam nedalo nějak víc ovlivňovat, takový dopis s textem "Mám vaše kotě, požaduju 100 000 bellů jako výkupné. Přikládám pravou přední tlapku jako důkaz, že to myslím naprosto vážně!" bych poslal hrozně rád.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 3. 2006 21:28

Mican píše:Pro ty kteří by třeba nemohli napětím ani usnout: Koťátko už spí u své matky v Ostravě, předání se zdařilo. Škoda že se to tam nedalo nějak víc ovlivňovat, takový dopis s textem "Mám vaše kotě, požaduju 100 000 bellů jako výkupné. Přikládám pravou přední tlapku jako důkaz, že to myslím naprosto vážně!" bych poslal hrozně rád.o/quote]

Tak tohle je fakt husté...normálně jsi mě rozesmál...to je fakt LOL...a nemůžu se dočkat až budu mít svůj AC
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 31. 3. 2006 09:40

Mican píše:Pro ty kteří by třeba nemohli napětím ani usnout: Koťátko už spí u své matky v Ostravě, předání se zdařilo. Škoda že se to tam nedalo nějak víc ovlivňovat, takový dopis s textem "Mám vaše kotě, požaduju 100 000 bellů jako výkupné. Přikládám pravou přední tlapku jako důkaz, že to myslím naprosto vážně!" bych poslal hrozně rád.o/quote]

Jo,doufam že takový možnosti přidaj do pokračování :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 3. 2006 10:31

Joooo už mi po moři připlul ke břehu kokos!
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 31. 3. 2006 12:43

pierek14 píše:Joooo už mi po moři připlul ke břehu kokos!k/quote]


Kokosy se získávaj ještě snadno, s ostatním ovocem je to horší. Buďto napiš všem zvířátkům dopis že potřebuješ exotické ovoce a možná ti někdo nějaké pošle, nebo holt musíš vexlovat s ostatníma přes Wi-Fi.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 3. 2006 15:33

A není nějakej special návod na to co mám přesně všem zvířátkům napsat? :D

Kromě toho jsem viděl na německý televizi reklamu na Animal Crossing. Je tam vidět jak postavička chodí, sbírá hrušky, osloví jinou postavičku a jak z moře vyloví opravdu velkou rybu (ale fakt velkou, skoro jako velekj nafouknutej balon) a pak je tam vidět holka co má v ruce DSko.... viděl jsem asi 2 různé varianty a v každé byla ke konci vidět holka s DSkem, že by varianta s klukem neexistovala?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 31. 3. 2006 16:52

ted jsem si byl koupit AC,je to super ,v srpnu si koupim jeste wifi adapter a muzem parit spolu!!


P.S.nevite jak vydelat penize,nebo zalit kvetiny?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 3. 2006 17:35

kytky zaliješ konví, kterou tak zítra nebo pozítří budeš mít u Nooka. To vše příjde postupně. Prachy vyděláš prodávánéím ovocce, rybiček, rostlin, brouků, předmětů
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 3. 2006 17:55

Tak přibyl další uživatel AC..brzo se k vám taky přidám..už se nemohu dočkat
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 31. 3. 2006 18:18

AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!Já už to chci taky!!!!!!!! :evil:
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 31. 3. 2006 18:30

hosi ja vas uklidnim........je to bomba :mrgreen:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 31. 3. 2006 18:35

Hmm to se ti povedlo :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 31. 3. 2006 18:37

:evil: Jdu se zabít.....Mam AC absťák...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků