Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 8. 2013 20:58

tdjohn: Ale on zase AC není tak úplně hra... nebo je ale je to prostě něco co jednou za chvíli zapneš, za pár minut uděláš tohle a tohle, zavřeš 3DS a zase si hledíš svýho. Není to nic co bys musel hrát hodiny v kuse aby to mělo nějakou cenu.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 21:01

Právě a tam je pro mě zásadní jedna otázka. Potřebuju to? :D Raději hraju méně her a pořádně. Ty AC teď hraješ?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 10. 8. 2013 22:02

Tak do 30 uz ich doma asi mam, ktore som nikdy ani nevybalil z folie
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 8. 2013 11:45

john: Nehraju... a to tak, že vůbec. V tom vedru prostě na hraní přes den skoro ani nepomyslím. Nejsem vůbec doma a vůbec se mi nechce žádná konzole zapínat a to ani handheld. Navíc čekám na GTA V, Pokemon X/Y a Shin Megami Tensei IV, což bude hodně krušný období, protože z ruky gamepad/3DS asi ani na chvíli neodložím :D

muftu: Bez komentáře... :D já ty hry alespoň rozbalím/vložím do mechaniky a slíbím si, že si je někdy v budoucnu rozhodně zahraju :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2013 12:09

Mám to podobně, tak proč teď kupovat AC. Hlavně ke konci roku vychází i pár her, která asi vemu a také i nějaká ta konzole. Naštěstí jsou Vita a WiiU mrtvé, tak tam člověk trochu ušetří :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 14. 8. 2013 19:52

Tak právě probíhá remodeling půlky města :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 15. 8. 2013 18:31

Přehnaný...V něděli sem nakoupil tuříny 1 za stovku celkem asi za 800 000. A dnes jsem prodával jeden za 300, takže jsem ztrojnásobil na 2 400 000,- :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 17. 8. 2013 17:34

spravil som skvely biznis na turnips :D za 105 nakupil, za 45 dnes predal... :D za cely tyzden som nebol na viac ako 68 :D
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 17. 8. 2013 19:21

Stane se. :-)

Ale zase, Tuuurek psal že má dobrou cenu. proč jsi neprodal u něj? Tohle je sociální hra a spolupráce hráčů se očekává.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 17. 8. 2013 20:58

lebo nepovedal ;)
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 17. 8. 2013 21:12

U mě ani nebyl čas :-| Zapnul jsem ráno před prací na rychlovku, když sem zjistil tu cenu, tak sem rychle vše prodal, než sem musel jít a večer, když sem se vrátil už byla cena něco kolem 80ti :-|
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 17. 8. 2013 21:55

Já dneska zase nachytal na ostrově brouky za 300 000. Taky dobrý. A vyhrál jsem Bug off!
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 17. 8. 2013 21:57

Já ji nestihl :-\ byl jsem celý den v práci a když sem přišel domů, tak už bylo po ni :-|Ani tuříny nemam :-| Ale už druhý den mam 100% město, jedu na zlatou konev!! :!: :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog - FaNitos 20. 8. 2013 07:33

ahoj kluci, dneska mi přijde snad a.c., je někde seznam vašich f. kódů?
SindyDog - FaNitos
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2013 12:08

Jasně že je, hned jako jedno z prvních témat viewtopic.php?f=515&t=1156272
V AC:NL nepotřebuješ další speciální friend code, bere se ten, co máš přímo v 3DS.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků