Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 18. 7. 2016 18:37

Nezbytný je Android alespoň ve verzi 4.4. Jinak to nejde nainstalovat. Pokud jej máte (či vyšší), tak bych zkusil "šedivou" instalaci z http://www.apkmirror.com/apk/niantic-in ... -download/
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 18. 7. 2016 19:11

Jo to vím, mám tam Android 4.4.2 - aspoň teda mi to píše mobil. To jsem tam měl předtím, ale doufal jsem, že mi tam půjde nainstalovat offiko z Google Play :(
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 7. 2016 16:13

Tak jsem zkusil jinej účet, vytvořil registraci v trainer klubu a zkusil začátek. Pikachu vyskočil asi po pěti minutách, co jsem odcházel od původní trojky.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2016 18:32

ja pockam az bude moznost menit, pokud ho do te doby nenajdu
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 7. 2016 20:39

Screenshot_2016-07-27-21-29-14.png

Tak alespoň něco dneska. Sice slabota, ale tvl.. Jinak je to samej Drowzee, pidgey, to je děs. Ale sem tam takhle něco lepšího, no. I ty třetí vývoje kolikrát. Ale toho Eevee budu muset nahánět víc, to býval můj nejoblíbenější, z toho jsem měl základní šestku ve druhé generaci. :-) A asi i štěstí, páč mi pak nikdo nikdy neporazil, co jsme hrávali proti sobě :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 7. 2016 10:58

Magicarp je jako luxus hledat a chytat. Zatím jsem v půlce, fakt děs. A to, jak je tam složitější, že ne vždy vyšší CP znamená lepší pokémon, to docela zvyšuje náročnost na přemýšlení, jak do toho pletou i IV. :D Hlavně s Eevee :-) Ale tak cca 97 jich mám už.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tempenny 31. 7. 2016 06:39

Ahoj prosím o radu.... Když přijdu k gymu dám souboj vyberu pokemony a načte se mi pouze úvodní kruh ale nic víc, zkoušel jsem reinstall, vypnutí a zapnutí... A stále nic nevíte někdo prosím co s tím?
Tempenny
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 8. 2016 20:08

Ty jo, teď jsem si čučel na aukru po hrách na DS.. A narazil na účty k Pokémon Go.. To to jako fakticky lidi kupují.. Docela čumím, přitom je to všechno vyhnané přes boty dle toho, co si u aukce člověk přečte. Nechápu. :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2016 10:05

To je dobře, díváš se dobrým směrem. Třeba Platinum jsem myslím ještě ani nezapnul a určitě to bude pecka. Ale jinak Black/White forever :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 8. 2016 19:05

Lidi jsou blbi. Kde neni poptavka, tam neni nabidka. Asi jim to sype, tak se do toho pousteji ve velkym. :)

Jinak tu aplikaci Niantici celkem uspesne pohrbivaji. Jestli nemaji v planu znovu zprovoznit to stopovani tak se na to muzu vybodnout.. Chodit dokolecka jak k*kot a doufat ze budu mit stesti na to chytit to co chci, se mi fakt nechce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 8. 2016 19:21

Ano ano, povídej mi o tom. Vždycky vidím nějakého, co zrovna chci a potřebuju, ale tvl.. Mi už vadil i ten režim se stopami, je prostě debilní, protože taky chodíš sem tam, zkoušíš atd. Prostě vypadáš jak debil i tak, co neví, kam chce. Měli by to udělat trošku lépe.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 6. 9. 2016 21:29

Právě vyšly dva nové trailery k Pokémon Sun/Moon.

První trailer představuje padoušský Team Skull, vědeckou organizaci Aether Foundation a umělého pokémona nazvaného "Type:Null", lokální formu Raticate, posunutí herního času mezi Sun a Moon, lov Zygarde Cells a zatím naprosto záhadné Ultra Beasts.

Druhý trailer je pokračování live action kampaně "Train On", jejíž hlavní hrdina Shohei se přestěhoval z Japonska do Ameriky a Pokémon Sun/Moon mu pomáhají na jeho cestě za získáním kamarádů v novém prostředí (první díl zde).
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 11. 2016 18:39

Tak co kdo bere?

Uz jen par hodin a odemkne se mi Sun. Dva tydny zpatky jsem byl v Japonsku a tamni atmosfera mne tak nakazila (hlavne teda Pokecentra v Tokyu a Osace, plus to ze Pokemon GO tam masti uplne vsichni), ze jsem si zahral demo a ihned potom predobjednal.

To zase bude nedospanych noci...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2016 19:14

Steelbook edition. Ta větší se mi nechtěla brát, protože poslední díly jsem jen koupil a nikdy nehrál :D Ještě tu mám ty nehrané minulé se steelbookem a figurkou.

Snad si ty nové zase pořádně zahraju, jen nevím kdy :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 11. 2016 21:42

Steelbook vypada fajn, ale pro mne bylo hlavni abych nemusel menit cartridge protoze hraju soubezne Xenoblade Chronicles. Takze jsem sel do digitalni distribuce.

Kterou verzi beres? Moon se mi libil po vetsine strankach, ale nakonec jsem sahl po Sun protoze by mi tam nejspis vadilo prehozeni noci a dne pri hrani.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků