Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2016 12:22

Hele, kolik byste tomu dali bludišťáků? Z 10? Já totiž pořád nerozumím těm šíleně pozitivním recenzím a tak nevím, jestli náhodou není chyba u mne :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 12. 2016 12:31

To jsou první pokémoni?

Obecně je to luxusní strategie, která nemá obdoby. Je to přístupné jak malým dětem, protože to můžeš hrát hrubou silou, ale i stratégům, kteří vše plánují. Složitější boje jsou lahůdka a jsou třeba na půl hodiny.

Příběhově to je obvykle o ničem, ale Black/White je výjimka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2016 13:11

Myslíš moji první pokémoni? Ne nejsou.
Jinak tedy moc děkuji za obecný popis, který zná snad úplně každý. Spíše mne zajímal osobní názor.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 12. 2016 13:21

Osobní názor? Co to asi bylo jiného. Pokémoni jsou pořád stejní. Proto jsem je vzal, i když je nehraju, protože vím, co dostanu.

BW jsou stejně nejlepší! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 12. 2016 19:26

Za mne je to celkem solidni 8/10, zatim. Libi se mi, ze se SM oproti minulym dilum nebere az tak moc vazne. Celkem rychle to odsypa a je tam porad co delat. Proste klasicti Pokemoni.

I kdyz novi Pokemoni jako takovi, mne az tak moc neberou. Jelikoz u mne bude porad na spici RBY (dnes uz bych to nehral, ale nostalgie je svine) a GS, kde jsem mel k jednotlivym Pokemonum nejaky vztah (hraval jsem ti TCG, to byly casy...), tady uz to tak moc neplati a dost se v tom ztracim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 5. 12. 2016 23:05

Nemám zatím moc odehráno, ale imho se jde moc naproti nováčkům nebo vyloženě děckám naverbovaným z GO. Detailní provádění z jednoho místa na druhé, celý Rotomdex (značení kvestů, hlášky, ty oči!!, nemožnost přepnout na něco jiného), co dvacet kroků cutscény, každá třetí postava healuje pokémony nebo dává TMka, Z-moves jsou takové skoro jako Strážci vesmíru...

Odebrání HMek a gymů je zajímavý nápad, uvidíme jestli vydrží do další generace. Pokémon Refesh po soubojích je líp začleněný do hry, než bylo Amie, a celkově graficky zatím nejlepší, skoro až za hranou hardwaru : ) Kdyby ale v jádru hry nebyly všechny ty možnosti sobojů, vývoje, breedování a tréninku, za kterými je dvacet let práce, úplně na deset z deseti by to asi nebylo.
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 12. 2016 12:44

Taky z toho mám podobný pocit. Hodně zjednodušené a přitom je tam hodně drobností, které mně vyloženě štvou. Třeba když musím úplně všechno pořád potvrzovat. Na jednu stranu působí hra moderně, na druhou tam zůstává hodně věcí z éry před 20 roky :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 12. 2016 01:12

Hele, vsiml si taky nekdo jinej v Digletti jeskyni trenera jmenem Vaclav? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 13. 12. 2016 12:31

jj je tam Vašek :D
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 23. 12. 2016 10:19

Přijde mi, že ten poslední díl celkem odflákli :// nejlepší byla asi ORAS ohledně velikosti mapy.. a možností - ohledně legendárních Pokemonů
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 23. 12. 2016 14:43

No na konci ORAS se dali nachytat snad všecky legendary, to je fakt.

Lidičky, nemáte někdo v Sun/Moon zbytečný King's Rock? Potřeboval bych pro vývin Slowpoka na Slowkinga. Díval jsem se že je dostupný v postgame v Training School na prvním ostrově, ale jsem teprve tak v půlce hry. Jediná jiná možnost je 5% šance že ho bude mít u sebe Poliwrath, který má spawn "rare" při deštivém počasí jako help v zápase proti Poliwagovi v Malie Garden, a to už je na mě trochu moc :D Na revanš bych mohl trejdnout prakticky cokoliv do XY/ORAS.
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 27. 12. 2016 09:21

Právě u ORAS byl super i ten příběh potom, to lovení apod. mě hrozně bavilo, tady je to nuda celkem..
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 9. 2. 2017 17:22

Nějaký tip jak chytit výrazně slabšího Pokémona než máš? Protože díky sdílení expů letí všichni nahoru a když si chci jen doplnit Pokédex tak dotyčného buď rovnou zabiju, nebo vyplýtvám Pokébaly. Díky!
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 17:27

False swipe a Hold back?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 9. 2. 2017 20:54

S Pokémonem typu "Normal"?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků