Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2017 11:12

Když není čas vše zkoumat a ještě si pomalu zapisovat věci, tak je to právě fajn. Pokud jsem ho chytil, tak ocením, že se mi ukáže, co umí a neumí. Vyhovuje mi to, protože dřív jsem měl různé taháky po ruce :D

Jsem to hrotil před pár lety a sehnal všechno hratelné na 3DS. Teď mám v krabici:
Pearl
Platinum (luxusní krabička)
SoulSilver
Black
Black 2
X
Saphire
Sun

Z toho jsem dohrál jen Black a jako nářez největší. Ten Sun vypadá hodně slušně, tak snad bude další na řadě.

Celebi mi nic neříká :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 8. 2017 16:03

Já zvládal dvě generace z hlavy a ještě to tam zůstalo, alespoň, co se pokémonů týče. Procházka hrou úplně ne, to matně vzpomínám na různé kravinky postupně kolikrát.

Noo, bych bral taky, bych právě rád zkusil ty starší edice. Mám jen Red, Blue, Yellow v digital, to ani jinak nejde, pak krabicovku Sun, Moon a X. Y chci koupit a ještě Alpha Saphire a Omega Ruby, snad se k tomu dostanu. :D

Celebi je číslo 251 dle national pokédexu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 8. 2017 21:00

Super, to je zápal! Teď nějak nemám na Pokémony čas, ale časem to chci zase rozjet. Bychom pak mohli i bojovat spolu.

Kupuješ obě verze jedné hry? Jsem na začátku také chtěl, ale ty rozdíly jsou dost malé. Maximálně pro nějaké blázny sběratele Pokémonů :D

Ahaaa, tak asi jo, no. Já je moc neřeším a znám jich vždy jen pár.

-- 24. 8. 2017 22:04 --

Jinak někdo tu asi před rokem prodával:



Já mám černou a je to taky pecka.

-- 24. 8. 2017 22:07 --

OMG, tohle je asi taky pro sběratele :D U nás to není :(

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 8. 2017 06:14

Jo, peníze jsou. :D Joo, ta sběratelka je pěkná. Já teda mám Sun Moon, každá má svou steelbook krabičku a k tomu normál navíc. To mi stačí, navíc to bylo levnější o dvě kila, než klasická verze, což je vtipný. :D

Docela čumím, co se dá najít na GTS. Legendární shiny Ho-Oh lvl5, si dělaj srandu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 28. 11. 2017 13:37

Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2017 10:40

A ja se pochlubim, ze jsem konecne dojel kampan Sunu. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2017 13:19

Já tomu zase dal max 8 hodin a odložil to. Nevím, kde to hrát. Kde to hraješ?

-- 3. 12. 2017 13:33 --

Jsem letos nekoupil day 1, tak se můžu rozhodnout, kterou vzít. Jelikož mám všechny poslední ve steelbook, tak asi musím zase steelbook. Ale co ten dual pack? Letos se dá dobře sehnat. Máte ho někdo? Přijde mi jako blbost mít dvě krabičky, ale to se asi nekupuje kvůli použitelnosti :D

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 12. 2017 10:08

Jak to myslis, kde to hraju? Vetsinou v metru.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2018 18:44

Přesně tak. Já právě jen doma a je to trochu náročné.

Jak je to s tím download code pro třeba Silver/Gold? Už to jde spárovat s nějakou identitou, abych to nemusel při zničení konzole kupovat znovu? Ty krabičky jsou totiž nádherné, ale zase mám SoulSilver, tak je to asi podobné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 1. 2018 14:17

Doma moc nevidim duvod, kdyz muzu hrat na TV/PC.

Mam pocit, ze veci koupene pres Shop muzes stahnout kdykoliv znovu, takze by se to melo ulozit na tvuj Nintendo profil. Savy jsou ale v konzoli. Kazdopadne ja, kdyz jsem menil 3DS za XL, jsem delal transfer pres SD kartu, takze asi bych zalohoval radeji timhle zpusobem.

V tomhle je N dost zaostaly.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 1. 2018 15:37

Přesně :D Jenže v MHD jsem rád, že ty lidi nepozabíjím, natož tam hrát. Takže není moc kde.

Můj Nintendo profil asi ani nemám. Jsem ho nezřizoval, protože jsem ani nepochopil, co za to dostanu. Asi na to kašlu a prostě digitálně nic kupovat nebudu. Stejně mám rád krabičky a mezitím se Nintendo snad posune do 21. století.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 1. 2018 16:23

Taky to moc nechapu. Mas tam minmalne 2 profily - pro Nintendo jako takove a pak jeste pres eShop, potom Miiverse a podobny kraviny. Maji v tom bordel. Myslim ze od toho ale upousteji, protoze na Switchi jsem zadaval jen ucet na eShop.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 1. 2018 21:54

Je to jedno, budu hrát Pokémony, kterých mám hromadu. Spíše jsme zvědavý, jestli to poladí u Switch. To pořídím hned jak bude místo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 1. 2018 00:06

Tjn cekam, ze vydaji nejaky full 3D dil. Vykon uz na to maji. Kazdopadne tohle bude nejdriv pristi rok, jestli vubec.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip24 1. 3. 2019 12:53

Poradí mi prosím někdo jak ve hře pokemon fire red porazím ducha v předposledním patře ghoust tower?
filip24
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků