Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2017 12:12

Když není čas vše zkoumat a ještě si pomalu zapisovat věci, tak je to právě fajn. Pokud jsem ho chytil, tak ocením, že se mi ukáže, co umí a neumí. Vyhovuje mi to, protože dřív jsem měl různé taháky po ruce :D

Jsem to hrotil před pár lety a sehnal všechno hratelné na 3DS. Teď mám v krabici:
Pearl
Platinum (luxusní krabička)
SoulSilver
Black
Black 2
X
Saphire
Sun

Z toho jsem dohrál jen Black a jako nářez největší. Ten Sun vypadá hodně slušně, tak snad bude další na řadě.

Celebi mi nic neříká :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 8. 2017 17:03

Já zvládal dvě generace z hlavy a ještě to tam zůstalo, alespoň, co se pokémonů týče. Procházka hrou úplně ne, to matně vzpomínám na různé kravinky postupně kolikrát.

Noo, bych bral taky, bych právě rád zkusil ty starší edice. Mám jen Red, Blue, Yellow v digital, to ani jinak nejde, pak krabicovku Sun, Moon a X. Y chci koupit a ještě Alpha Saphire a Omega Ruby, snad se k tomu dostanu. :D

Celebi je číslo 251 dle national pokédexu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Phenom II 955BE@4,0Ghz, MSI GTX770/2GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, WD Red 2TB, corsair HX650W, Asus M5A97 EVO r2.0, 2x4GB Kingston 1333Mhz
Nexus 7, Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 8. 2017 22:00

Super, to je zápal! Teď nějak nemám na Pokémony čas, ale časem to chci zase rozjet. Bychom pak mohli i bojovat spolu.

Kupuješ obě verze jedné hry? Jsem na začátku také chtěl, ale ty rozdíly jsou dost malé. Maximálně pro nějaké blázny sběratele Pokémonů :D

Ahaaa, tak asi jo, no. Já je moc neřeším a znám jich vždy jen pár.

-- 24. 8. 2017 22:04 --

Jinak někdo tu asi před rokem prodával:

Já mám černou a je to taky pecka.

-- 24. 8. 2017 22:07 --

OMG, tohle je asi taky pro sběratele :D U nás to není :(

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 8. 2017 07:14

Jo, peníze jsou. :D Joo, ta sběratelka je pěkná. Já teda mám Sun Moon, každá má svou steelbook krabičku a k tomu normál navíc. To mi stačí, navíc to bylo levnější o dvě kila, než klasická verze, což je vtipný. :D

Docela čumím, co se dá najít na GTS. Legendární shiny Ho-Oh lvl5, si dělaj srandu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Phenom II 955BE@4,0Ghz, MSI GTX770/2GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, WD Red 2TB, corsair HX650W, Asus M5A97 EVO r2.0, 2x4GB Kingston 1333Mhz
Nexus 7, Xperia X
Mrak
Rampage

Předchozí stránka