Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 20:57

Co je normal pokémon?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 24. 2. 2017 21:07

Pardon, ne Pokémon ale typ útoku Normal - False Swipe. Nicméně díky, zabralo.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 8. 2017 14:55

Dotaz.. Jakpak je to se savy u pokémonů (ale i jiných her) u nds? Když mám digital a nebo krabicovku, jak je to se zálohou případnou, abych o to nepřišel? Asi nemůžu spoléhat na nějakou online zálohu, jak je dneska moderní, co? Jsem na to zvyklej totiž, že je jedno, co se stane, spousty her savy obnoví z online účtu. I jsem koumal pokemon bank, používá někdo? Opět polemizuju nad koupí new 2DS a nějaké ty pokémony, asi bych začal oldschool u BRY edicí a postupně kupoval další. Dokonce jsem četl, že plánují i Silver a Gold, škoda, že ne Crystal. Tu mám dokonce v šuplíku s 250 pokémony v pokédexu, chybí mi jen Celebi. :D A teda bohužel začíná i baterie zlobit, už nedrží čas, takže se chystám i zálohovat, jestli mi někdy dojde čtečka a budu moci natáhnout save do PC.

Btw předpokládám, že předchozí příspěvek je spam.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2017 16:54

To víš, Nintendo :D Myslím, že to vyřešený nemají, ale save bývá u hry, tak snad je to bezpečnější než obvykle. U digitálu to bude asi normálně na SD a nebo přímo v konzoli.

New 2DS bude super.

Silver a Gold remake je také ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 8. 2017 17:09

V tomhle jim ujel vlak, vůbec nejdou s dobou. :D Tohle bych totiž ocenil. Savy v cloudu. :D No, ale všechno má své limity. Čipy, kam se to ukládá, můžou jít do hajzlu, dříve to byly baterie v kazetkách, což je prostě taky na houby. Po xx letech to neudrží savy. I když teda pořád na tom jsou lépe staré generace, než ty "novější", ty odcházej ještě dřív. A co jsem si googlil, bejvaj problémy se zálohou karty a pak obnovou, že to nemusí být vždycky ok. To bych se z nich picnul :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2017 17:34

To je jasný. Podle mě to jsou strašní lemplové. Stačilo jen vydávat ty jejich pecky a k tomu trochu jít s dobou. Akorát vydali dvě stolní konzole k ničemu a žádný online pořád neumí to, co je dávno jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 8. 2017 14:59

Tak jsem si početl v supportu, jak lze zálohovat savy. U stažených her to je asi poměrně jednoduché, prostě backup SD karty, je tam i v nastavení nabídka na backup, ale samozřejmě u spousty pokémon her to nelze, jak jinak (maj list her, co to nepodporují). Alespoň pomocí nabídky backup v Home. Pak je appka na přenos, ta fakt jen přenáší mezi retail a downloadable, nekopíruje. Rozhodně bych očekával jednodušší možnosti :D To je hrozně o hubu tohle. Vzhledem k tomu, že jsem v Pokémonech dřív nahrál tisíce hodin, tak bych to nerad ztratil, protože Nintendo nejde s dobou. Sice jsem četl, že na něčem pracuje, ale.. Zas se mi líbí pokémon link na přenos pokémonů do nových Pokémonů. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2017 16:50

Souhlasím s tebou. Tohle je pro mě obecně fail. Třeba ani teď se mi nechce hrát na Playstationu, protože ti zálohuje pozice jen při placené PS+ a zároveň jen jednou za čas. U MS se při vypnutí konzole vše zdarma zazálohuje a tak to má být.

U Pokémonů to mám tak, že si užívám ty hry a věřím alespoň těm "kazetkám". Na DS se to na ně ukládalo a u 3DS snad také. To je tak, když firma prostě zkostnatí a jde to s ní z kopce :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 8. 2017 18:12

Joo, MS, Origin, Steam, všici maj u spousty her cloud pro savy, ale tady.. Taky bych věřil kazetkám, ale bojím se, že to zapnu za patnáct let a paměť pro savy bude v háji. :D A že pokémony hraju i po těch letech občas. A navíc bych, při koupi new 2DS, chtěl nejdřív hrát staré klasiky RBY a pak GS a až pak bych asi koupil Moon či Sun či obě. A postupem času, co by tak přišlo pod ruku. Přeci jen jsem skončil u třetí generace, protože mezitím jsem vrážel peníze všude jinde, než do handheldů :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2017 18:35

Věřim tomu a fandím ti. Pokémony teď hraju hodně rekreačně, ale ta hra má obrovský potenciál, pokud má na to člověk čas. Ale bohužel jsem si zvykl, že svět má daleko k dokonalosti, tak to beru, jak to je. Nadávat na Nintendo můžu, ale to je tak všechno :D

Delší hry hraju jen s cloudem. Vždy lze použít i flash disk nebo SD karta, ale to se vracíme tak o 10 let zpátky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 8. 2017 18:52

Co tak hlásaj, tak možná na tom pracují. :D Se nechám do budoucna překvapit.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2017 18:57

Pokud vydali už druhou konzoli k ničemu, tak bych jim moc nevěřil. Tohle mělo být dávno, takhle jsou ty konzole spíše pro smích. Hra, která je přilepená ke konzoli? Jako vtip asi fajn :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 8. 2017 19:37

Tak mám za sebou cca 70 hodin v pokemon yellow, x, moon a blue. Nejvic teda jsem hrál moon. Jako tak šíleně ukecanou hru už jsem dlouho nehrál.. Miliony dialogů, to mi točí. Ale jinak je to chytlavé. V něčem lepší, v něčem horší. Přijde mi to hrozně pomalé, proti prvním generacím, kde prostě jdeš a odmačkáš fofr souboj a všechno. Ale na druhou stranu, zápasy, elitni čtyřka (pětka) jsou mnohem těžší. V yellow jsem porazil s Vaporeon lvl49, Mew lvl54, pikachu lvl49, butterfree lvl 41, mew lvl7 a pidgey lvl11 a v moon jsem byl rad, že jsem to tak tak zvládl s Mew lvl51, Flareon lvl 58, Vaporeon lvl56, Mewtwo lvl74, Jolteon lvl61 a Lunala lvl57. Být tam ještě jeden pokémon na souboj, tak odcházím. :D Pak mi teda přijde blbý, že jsou občas zápasy 2vs2 a ono to new nintendo 2DS nedává plynule, nedomyšlené :D Jinak mi to echt baví, to jako jo. Teď už jen porazit Trojku z první generace a chytat. Akorát asi začnu ještě Sun a X dohraju. Jo a štve mi, že nelze přenést do pokebanky i items u pokémonů. Ale jinak jako backup super, jen by tam mohli udělat lepší pokedex s animacemi jako ve hrách.
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2017 20:22

Super, konečně ses pochlapil a pořídil. Moon/Sun je super, jsem nahrál asi 15 hodin, ale fakt pecka. Konečně tam nejsou ty věci schované, ale dává smysl i chytat pokémony, abys měl pak zobrazené info, co na koho platí. A keců fakt plno, to vždy jen zapnu a po chvíli kecání vypnu a stejně nevím, co se řešilo. Chci bojovat! :D

Někdo říkal, že to 3DS nedává. Je to divné, ale co naděláme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 8. 2017 05:52

Jo, baví mi to. Jo jo, jak říkáš, je to takové zjednodušené a víc lineární, než původní. Což teda já na původní nedám dopustit, ale musím uznat, že super. A přechod od třetí generace, kterou jsem hrál jen chvíli, páč mám radši první a druhou generaci, byl v pohodě a líbí se mi to. Tak už jen počkat na Gold/Silver a super, sbírka bude. :D Jen teda škoda, že se starší verze nedaj sehnat ani digitál ofiko, to mi štve Black and White, Platinum atd. atd... A taky by mohli udělat Crystal verzi ještě do virtual console, ta je má nejoblíbenější.

Jo, fakt výkon klesá při zápase 2vs2, když kamera krouží kolem a kolem, framerate jde znatelně dolů.

Asi nikdo neví, jak získat celebiho, co :D Zatím jsem rád, že se orientuju v původních dvou generacích a do dalších se teprv dostanu, je toho moc. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků