Nabušený hry pro Droida

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2015 16:27

Ja bych s timhle na hlave mezi lidi rozhodne nesel. Barva nehraje roli.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 3. 2015 23:36

Já míval bílý iPhone 3Gs, a kdysi dávno bílý MacBook (děsný krám, plast fakt Apple neumí) ale tak hlavní důvod je ten že bílé byly za 1100Kč tuším. Teprve poslední den se objevily za tuhle cenu i černé, ale já už měl bílé...takže tak. Navíc u mě je zvykem házet všechno na postel, kterou mám zase pro změnu totálně černou, takže u HW preferuju světlý barvy, abych si na to omylem nelehl (protože třeba dálku hledám pořád :)), rychle to našel, a taky je to líp vidět v tašce... Bílá mi tedy nevadí... Ostatně,i u aut je to v poslední době módní barva. Ale tak kdyby byly jako první zlevněný černý, tak bych asi vzal ty, ale byly bílý, tak mám bílý...

Proč ? Ten tvar je schválně - odkazuje to na bedny od Marshallu.
Je už nový vylepšený model s odpojitelným kabelem. http://www.whathifi.com/news/ces-2015-m ... s-revealed

Ale já už mám vybranou náhradu - Mi Headphones od Xiaomi, snad nebudou moc drahá:

Obrázek

Obrázek

Protože na obrázku teda vypadají hodně pěkně, a hlavně - jsou tam náušníky na Over ear (viz fotka) i on ear.... vyměnitelný kablík a pokud to fakt bude kov a kůže a slušný zvuk, proč ne...
V tom over earu jsou takový trošku steampunkový :)

O Vánocích jsem si myslel že si koupím pořádný sluchátka za pět tisíc, ale nakonec Ježíšek tak štědrý nebyl.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 9. 3. 2015 16:15

Nabušené hry pro Droida? To se navzájem vyvrací.

Navíc hrát na dotykáči je holé utrpení.
rejca
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků