Nabušený hry pro Droida

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2015 11:49

Mám novou hračku (Samsung Galaxy Alpha) a už týden na to sháním nějakou pecku abych vyzkoušel co tahle potvůrka umí. Ale zarazilo mě že nemůžu nic najít ? Real Racing 3 je z roku 2013 (a hrál jsem ho už na iP4 - kterou jsem dával pryč ten rok.) Death Trigger II je taky dva roky starý a Infinity Blade III (ani nic jiného na UE3) jsem na droidovi nenašel (asi exkluzivita na jáTelefon). K čemu cpou do mobilů nabušený čipy když není co hrát ? Nebo neumím hledat ? :( Asphalt 8 je docela hnusnej, dtto samý Brothers in Arms 3 (fakt to není konverze z PC).... tak jsem trošku zklamanej že mám po letech pořádnej mobil a nějak ho nemám na čem vyzkoušet... fakt nic AAA s "kulervoucí grafikou" na droida nevyšlo :( ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 2. 2015 21:01

To je divný. Jsem myslel, že je to vlastně taková herní konzole a nejlepší hry jsou jen tam. :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2015 21:05

Ironii stranou, fakt nic není ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 27. 2. 2015 11:48

Upřímě ač mám velice slušný mobil, tak hry na něm nehraju (venku hraju na 3DS). Buď se to nedá ovládat (nebo blbě - virtuální tlačítka, směrový kříž atd) a nebo jsou to prostě kraviny.
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 12:33

Já mám nejradši autíčka :) a tak se divím že ani ty žádné nové nevyšly. Akčňárny se hrát dají, ovšem se automatickou střelbou (a ani to nevadí).
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 14:40

Klasicky PC. Koupi si predrazenou novou p*covinu "na hrani" bez toho aby si o ni nejdriv neco zjistil a pak se divi ze na to neni co hrat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 15:24

Já to právě koupil za levno... :) a ne kvůli hrám, ale protože můj šest let starý iPhone 3Gs byl téměř nepoužitelný.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 2. 2015 17:00

Lojza: No prave, PC. Takze je jeste moznost, ze to vubec nema a jenom z nudy trolli.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 21:07

Nad tim jsem uz taky uvazoval. Prijde mi podezrele, ze si koupil radsi neco z Asie nez z USA.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 2. 2015 22:13

Třeba si nekoupil nic, za týden nám řekne, že to prodal, za další týden že si koupil jabko a pak si ho tu vyhoní, jak jsou na to super hry.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2015 22:15

Na přestávky v kamionu to bude akorát.
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2015 22:38

To ne, pak si ho vyhoní, jak nám zase nacpal tolik nesmyslů. Občas asi vysadí léky a začne psát "svoje" příhody :D A za týden zase úplně jiné...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 22:47

Koupil. Sice sem byl doteď iPhoňák, ovšem Alpha byla za super cenu, takže jsem změnil značku i systém. A je to fajn hračka - budu upřímný líbí se mi víc než znovu zakulacený iPhone 6, nemluvě o tom že to je 32GB verze a já míval zatím jen 16GB. Už si zvykám i na droida, kontakty sem si tam převed, takže su happy. Jen by ten systém nemusel pořád prudit hláškama... A má to ouuuplně všechno... Osmijádro, LTE, heartbeat sensor (správná frikulínština-ovšem prakticky na houby),krokoměr (dtto), 4K video (škoda že ho není na čem pustit), slow motion video, NFC.... a já nevím co ještě a je to eště jakeš takeš kompaktní i do náprsní kapsičky se to vejde. Takže na dalších pár let mám vystaráno, starý 3Gs byl fakt už zoufale pomalý.... (A čtverku sem dával před lety pryč kvůli K.O. HB). Nádherná žiletka, jestli ti blbouni fakt okopírovali jabkofouna šestku a udělaj podobnej kulatej hnus tak sou to trotlbaumové 1.tříd páč design Alphy je super ! Jupy jup.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2015 22:48

Nevím jestli to tady proběhlo, ale ten kamion co si PC pořídil fakt existuje, kluci na garáži ho objevili.
Měl už na něm i polepy dokazující že je jeho.:
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 23:12

Neprovokujte ho nebo sem zase bude psat basnicky. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod flash789 27. 2. 2015 23:27

tak když uz nic, PC ma porad neobvyklou schopnost rozproudit diskuzi, a ze tu je jinak dost mrtvo:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2015 23:29

Když tu většina lidí nerozumí hrám, tak je potřeba najít jiné společné téma :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 2. 2015 00:07

Ach jo, neverici doupaci. Moje mobilní sestava - Galaxy Alpha + Marshall Major + Xiaomi Power Bank 16000mAh.
Přílohy
20150227_230228.jpg
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 2. 2015 00:11

Když už jsme v těch obrázcích, tak tohle je moje nová holka a jedeme na malý výlet, ale psát můžu i z jachty.

Obrázek
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 28. 2. 2015 00:21

Pockej, to je moje holka..ja ji dam az se vrati domu...
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 2. 2015 00:36

No jo, doupáci. Tak tady je důkaz! Za chvíli asi dáme pexeso ;-]
Přílohy
yachts_02.jpg
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 2. 2015 00:43

To ty sluchatka vazne nosis na verejnosti?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 2. 2015 01:10

Já to fotil tabletem, najdu foťák a blejsknu to s touhle diskuzí na displeji.
Jo, co je na nich špatného ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 2. 2015 15:34

Takže ještě jednou
Přílohy
P1130904.JPG
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2015 15:51

Co je to za příšerný zobrazení?
Takhle to vypadá na mém mobilu, tohle je na výšku aby tam toho bylo víc vidět, jinak víc funguju na šířku.
Přílohy
wp_ss_20150228_0003.png
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 2. 2015 16:12

Ma nactenou mobilni verzi. Muzes si to prepnout na hlavni strance. ;)

Na sluchatkach nic spatneho neni, ale ja osobne bych se propadl hanbou kdybych tyhle ty velky sluchatka nosil mo meste. Navic ti to musi zrat baterku jako krava.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 2. 2015 16:13

To se ti jen zdá, nejsou vůbec velká, jsou to skládací náušní (on ear) sluchátka, velká jsou ta druhá, studiová, určená na nošení okolo uší (over ear) - Superlux HD 660. Nemám rád špunty a pecky(kterým říkám fonendoskopáky - protože ti ucpou uši jako lékařský fonendoskop.), takže mi nic jiného než On - ear konstrukce na nošení s mobilními hračkami nezbývá.

P1130909.JPG

Obrázek
Přílohy
P1130908.JPG
P1130910.JPG
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 3. 2015 14:26

myšpulín píše:
Nevím jestli to tady proběhlo, ale ten kamion co si PC pořídil fakt existuje, kluci na garáži ho objevili.
Měl už na něm i polepy dokazující že je jeho.:

Co nekoho vede k tomu, aby si vymyslel takove nesmysly?

flash789 píše:tak když uz nic, PC ma porad neobvyklou schopnost rozproudit diskuzi, a ze tu je jinak dost mrtvo:)

To kazdopadne. Za dva je tady napsano vic, nez na celem foru za dva tydny :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 3. 2015 12:13

Fotkes dodány, jak vidíte, nekecám.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 3. 2015 16:17

Lo!Zza píše:Na sluchatkach nic spatneho neni, ale ja osobne bych se propadl hanbou kdybych tyhle ty velky sluchatka nosil mo meste. Navic ti to musi zrat baterku jako krava.
A tak to zase prr. Velikost je naprosto v pohodě, Majory jsou fajn a navíc v černé verzi vypadají krásně. Sám nosím velikostně podobné Beyerdynamic DTX 501p (obrázek níže) a jsou naprosto v pohodě. Osobně mě irituje spíš ta bílá barva, protože co jsem si všiml, tak bílé Majory nosí holky, buzíci, šampónci, co chcou vypadat "drsně" a hipsteři.

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2015 17:27

Ja bych s timhle na hlave mezi lidi rozhodne nesel. Barva nehraje roli.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 3. 2015 00:36

Já míval bílý iPhone 3Gs, a kdysi dávno bílý MacBook (děsný krám, plast fakt Apple neumí) ale tak hlavní důvod je ten že bílé byly za 1100Kč tuším. Teprve poslední den se objevily za tuhle cenu i černé, ale já už měl bílé...takže tak. Navíc u mě je zvykem házet všechno na postel, kterou mám zase pro změnu totálně černou, takže u HW preferuju světlý barvy, abych si na to omylem nelehl (protože třeba dálku hledám pořád :)), rychle to našel, a taky je to líp vidět v tašce... Bílá mi tedy nevadí... Ostatně,i u aut je to v poslední době módní barva. Ale tak kdyby byly jako první zlevněný černý, tak bych asi vzal ty, ale byly bílý, tak mám bílý...

Proč ? Ten tvar je schválně - odkazuje to na bedny od Marshallu.
Je už nový vylepšený model s odpojitelným kabelem. http://www.whathifi.com/news/ces-2015-m ... s-revealed

Ale já už mám vybranou náhradu - Mi Headphones od Xiaomi, snad nebudou moc drahá:

Obrázek

Obrázek

Protože na obrázku teda vypadají hodně pěkně, a hlavně - jsou tam náušníky na Over ear (viz fotka) i on ear.... vyměnitelný kablík a pokud to fakt bude kov a kůže a slušný zvuk, proč ne...
V tom over earu jsou takový trošku steampunkový :)

O Vánocích jsem si myslel že si koupím pořádný sluchátka za pět tisíc, ale nakonec Ježíšek tak štědrý nebyl.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rejca 9. 3. 2015 17:15

Nabušené hry pro Droida? To se navzájem vyvrací.

Navíc hrát na dotykáči je holé utrpení.
rejca
Killing Spree

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor