Nintendo 3DS XL vs iPad Mini Retina

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 18:12

Akci jsem žádnou nikdy neviděl. Jen když 3DS na začátku nešlo, tak hry stály polovinu. Od té doby nic. Mně to nevadí, ale třeba Luigi's mansion nekoupím jen proto, že mi to zábavné nepřijde a riskovat 1200,- nebo kolik nebudu. 3DS je pro mě nejdražší konzole na poměr cena/výkon.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 18:27

TheHut nebo game.co.uk mívají akce hodně často.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 18:29

Aha, to asi jo, tam se nedívám. Pokud je u nás situace tak špatná, tak by měl každý kupovat jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 18:31

Tím bys tu situaci určitě zlepšil...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 18:32

Určitě. U nás by nikdo neprodával a v zahraničí by měli větší kšefty. Všichni spokojení, ne? Jestli to dělá Ertefol, tak to asi jde. Já na to zase zapomněl, protože nevyužívám poštu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 18:45

Spíš by to vedlo k regionálním omezením ať už na úrovni obchodu nebo na úrovni konzolí a her.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 18:48

Proč ne, pořád lepší než teď. Pokud je tedy pravda, že u nás je to dražší než jinde. Nebo jen občas? Nevím, ale docela mě to překvapilo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 18:57

No, pak by sis tu konzoli ani hru v UK nekoupil. A nebo bys hry nemohl u nás spustit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 19:01

A jelikož jsem zákazník, tak bych se na ně mohl třeba vykašlat úplně. Myslíš, že se výrobci raději vykašlou na zákazníka nebo na nějakého distributora? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 19:37

Na jednoho zákazníka se vykašlou celkem snadno :) Kdyby nepotřebovali regionální distributory, už by je dávno nevyužívali. Většina lidí by pak totiž ani nevěděla, co si v tom UK vlastně mají koupit a tak by si prostě radši nakoupili od konkurence, která by tu měla zastoupení.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 24. 11. 2013 20:01

Mě by celkem zajímalo, proč to zase zasíráte offtopicem a proč se tady zase SCobra a tdjohn dohadujete.

Tablet využívam při dopravě na filmy/seriály a čtení knih. Neni to úplně to pravý ořechový, ale prostě to ty 4 hodiny vlakem zpříjemní. Na hry kupovat tablet je blbost... Ono ty tablety jsou pořád víceméně jen fajnšmekrovina.

3DS je výborná záležitost. Jsou tam hry, které zabaví na x hodin, ale také jednoduché indie hry či logické puzzly. Na hraní 1-2 hodiny denně bych rozhodně volil Nintendo.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 20:05

Kde vidíš nějaký offtopic? Tady vidíš, jak dopadneš, když čteš z tabletu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 20:32

Holt osud zbytečných nových témat... :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 24. 11. 2013 21:05

tdjohn: ty jsi offtopic skoro ve všech tématech ;) tak si to po sobě přečti a najdeš to - nečtu z tabletu ;)

a teď jsem OT i já :-D
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 21:09

Cru4l píše:Mě by celkem zajímalo, proč to zase zasíráte offtopicem a proč se tady zase SCobra a tdjohn dohadujete.

Tablet využívam při dopravě na filmy/seriály a čtení knih. Neni to úplně to pravý ořechový, ale prostě to ty 4 hodiny vlakem zpříjemní. Na hry kupovat tablet je blbost... Ono ty tablety jsou pořád víceméně jen fajnšmekrovina.

3DS je výborná záležitost. Jsou tam hry, které zabaví na x hodin, ale také jednoduché indie hry či logické puzzly. Na hraní 1-2 hodiny denně bych rozhodně volil Nintendo.


Díky. Byl jsem skoro rozhodnut koupit iPad, ale vzhledem k množství příspěvků se ještě pořádně zamyslím nad 3DS. Hlavně když teď koukám na gameplaye nové Zeldy (between world), tak mě to hrozně láká, fakt krásná hra. Taky jsem dost zvědavej na Bravely Default.

Každopádně bych bral 3DS XL, ale nejsem si jistej, jestli už není na cestování příliš velké, do kapsy se asi jen tak nevejde a těžko s ním budu manévrovat v přeplněné tramvaji. Obyč. 3DS vypadá značně skladněji, nicméně všude čtu, že XL je mnohem lepší. No, ale tohle už je na nové téma a určitě se to tady už řešilo. Koukal jsem se i po 2DS, ale to se mi něják nezdá. Je hnusný a neskladný.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků