Nintendo 3DS XL vs iPad Mini Retina

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Schmauz 24. 11. 2013 23:04

Ertefol píše:A proč nemít menší, ale za to hezčí? :)


Jde mi hlavně o co nejlepší zážitek z her. Pokud je v tomhle 3DS XL o tolik lepší, tak asi není důvod kupovat menší verzi, i kdyby byla sebehezčí :-)
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 23:27

Já mám právě zážitek z 3DS lepší - ono je to asi sto lidí, sto chutí :) Lesklost displaye u normálního 3DS ale uznávám, tam je hraní na sluníčku celkem problém.

tdjohn píše: XL má jinak plno dalších výhod.

Tak krom té lesklosti, která je údajně na XL lepší... Jaké jsou?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2013 23:53

Ne údajně. Není lesklý, což ti dělá trošku jiný obraz, ale zároveň nevidíš při hraní jen sebe. XL má lepší circle pad, má lepší ergonomii. Nemám nijak velké ruce, ale držet XL je proti obyč dost velký rozdíl. 3D posuvník má zámek, máš lepší spodní tlačítka, máš dvě pevné pozice úhlu displeje. To mi pro začátek stačí, na něco dalšího si možná ještě vzpomenu.

-- 24. 11. 2013 23:53 --

poloha stylusu a není roztahovací
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 25. 11. 2013 02:12

Hraju v buse, ve vlaku, doma, v práci na noční (třeba teď :-D) atd.

Lesklej displej dělá u podaní barev docela dost - proto se dělaj lesklý televize, monitory a začali to dávat i na herní notebooky - pracovní mají matnej.

Takovej Luighi´s Mansion se mi prostě mnohem víc líbil na malém 3ds ;)

Do kapsy se mi vejde XL v pohodě, ale já jsem velkej chlap, takže mám, větší kapsy ;) Oboje má něco do sebe. Ano, posuvník je pravda, na XL má lock. Stylus vkuse je u XL taky (pro mě) lepší - i jeho pozice na těle - jako u DS). Na druhou stranu mi ta tři tlačítka pod obrazovkou sedla víc u klasickýho 3ds. Jak říkám, není to vyloženě, že by jedno bylo xkrát lepší - je to otázka preferencí :-) Co se týká zvuku, tak mi klasický 3ds přišlo lepší.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Schmauz 25. 11. 2013 18:02

Díky všem za příspěvky. Rozhodl jsem se pro Nintendo 3DS XL. Jelikož mi jde především o hraní skvělých a plnohodnotných her, iPad by asi nebyl nejvhodnější. Ale ještě se tak rozhodnout, kterou barvu :D Ta Zelda verze je pěkná, jenomže se mi nelíbí ten zlatej vnitřek. Původní Zelda 3DS speciální edice byla mnohem hezčí. Docela se mi i líbí zelená Luigiho speciálka, no uvidíme.

Až si ho pořídím, určitě se zapojím do zdejšího fóra a napostuju fotku z rozbalování :) Ještě jednou díky.
Schmauz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků