3DS Streetpass anonymní sraz

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Autofaker 27. 10. 2011 10:04

V našich končinách není zrovna mnoho příležitostí využít zajímavou funkci Nintenda 3DS zvanou Streetpass, tak mě napadlo jít štěstíčku trochu naproti a pokusit se touto cestou oslovit další majitele (doufám, že zde nějací jsou) tohoto přístroje a uspořádat anonymní (?) umělé náhodné setkání a v podstatě vyzkoušet, jak tato funkce funguje v realitě. No a při té příležotosti samozřejmě získat i nějaké ty puzzly do mé skládanky, či bojovníky do Streetpass questu.

První sraz stanovuji na 2.11.2011 mezi 18:00 - 18:30 v prostorách pražské restaurace McDonald's na horní části Václavského náměstí (u východu stanice metra Muzeum). Toto místo jsem záměrně zvolil kvůli dobré dopravní dostupnosti. Na případný příští sraz se můžeme samozřejmě domluvit na jiné místo. Kdo budete mít zájem, určitě alespoň minimálně projděte kolem. :-) Toto téma plánuji vytvořit i na jiných herních fórech, tak doufám, že se nás tam pár alespoň virtuálně sejde. :-)
Autofaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 10:57

:love:
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 10. 2011 10:58

Škoda že mám Prahu tak z ruky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofaker 27. 10. 2011 22:27

Každopádně je zajímavé, jak je tato funkce celosvětově propagována jako jeden z hlavních taháků ke koupi tohoto přístroje, když se, dle mého názoru, dá smysluplně využít tak leda v Tokiu a možná ještě v New Yorku... Věřím, že v Tokiu se musí 3DSko po vyjítí na ulici nejspíše rozzářit jako vánoční stromeček. :-)
Autofaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 10. 2011 12:55

Amerika tech mest bude mit vice :-) Jinak souhlas take jsem si drive neco podobneho rikal.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofaker 1. 11. 2011 21:37

Jen připomínám, že první 3DS streetpass sraz se koná již zitra v 18:00 - 18:30 na místě uvedeném v záhlaví tématu.
Autofaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofaker 2. 11. 2011 21:48

Tímto děkuji všem účastníkům dnešního srazu a myslím, že přesto, že se nám dnes nepodařilo zcela proniknout do tajemství funkce streetpass, byl to sraz velice přínosný (hlavně díky slušné sbírce 3DS her sega.maniaca)a ještě jednou se omluvám za můj předčasný odchod (inu práce, je práce). No a příští sraz nejspíše domluvíme na nějaký víkend, aby se nás sešlo případně ještě více.
Autofaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 11. 2011 22:19

Co tam chceš odahlovat? Prostě kolem sebe projdeš a získáš dílky do skládačky a hrdinu do Questu :) Nic víc, nic míň :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofaker 2. 11. 2011 22:28

No, já jen, že jsme tam seděli půl hodiny (pak jsem musel pryč), zkoušeli jsme vypínat, zapínat, zavírat, ale někteří z nás se prostě s některými vůbec nesetkali... Zajímavé bylo, že tak nějak na přeskáčku, jakoby si 3DSka vybírala, s kým se budou kamarádit a s kým ne... :-)
Autofaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 11. 2011 10:42

Streetpass vem cert, nebylo to tak uplne nahodne setkani na ktere je urcen. Srazy jsou o lidech, pokecu a atmosfera tam byla fajn, jen nechapu proc neprislo vice lidi, kdyz si to hazel na vsechny mozna foru, to je opravdu ze strany prazskych Nintendo hracu az rekl bych hambarstvi. Vsak ja byl take v praci a jeste se tam pote musel vracet. Setkani se jinak protahlo na krasnou hodinku a pul 8-)

A o sve slusne sbirce pak nic nevim :-) Od brezna vyslo v EU pres 40 titulu, mam usmudlanych 7, osmy pak na ceste, navic jsem je tam vsechny ani nemel, treba Ridge Racera jenz chtel SindyDog tolik videt, tedy priste.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 11. 2011 23:23

Tak na Gamescomu to fungovalo o poznání spolehlivěji :) I když tam bylo asi pokrytí lidmi větší - upřímně možná bude problém v prostupnosti signálu, důležité je hlavně nezapomenout zapnout wireless :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 7. 11. 2011 19:19

Příště dejte vědět, tohle mi nějak uniklo.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron