PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 1. 2011 16:42

SCobra píše:
N.Marko píše:No, ale když si vezmu, že na PSP2 chybí L2 a R2.....

Ty nejsou ani na PSP1 ne? :-)

No práve a je to obcas pekne na pytel, obvzláste u PSX her. zadní dotekác to elegantne resí.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2011 16:46

Dejte mi na PSP2(NGP): GT5, pořádnej Killzone a Mercuryho(ovládaného gyroskopem) a možná mě získáte :-))
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 1. 2011 17:30

Jako vazne nevim co vic uz by mel hrac od handheldu chtit! http://gamevideos.1up.com/video/id/32708 Masakr 8-D 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 1. 2011 17:43

beat píše:Dejte mi na PSP2(NGP): GT5, pořádnej Killzone a Mercuryho(ovládaného gyroskopem) a možná mě získáte :-))

a pořádný Loco Roco
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 1. 2011 17:46

sega.maniac píše:Jako vazne nevim co vic uz by mel hrac od handheldu chtit! http://gamevideos.1up.com/video/id/32708 Masakr 8-D 8-)

Vypada to pekne. Jsem zvedavej co z toho ti vyvojari vymacknou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 1. 2011 17:49

Prave, ma to totiz uplne vsechno.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2011 17:49

Já bych věděl...spoustu kvalitních her.

PSP vsadilo na "několik" velkých her. Nebyla to úplně nejlepší sázka. PS3 má i nyní "problémy" s podporou "nestandardních věcí" - jak podpora SIXAXIS ve hrách, podpora PS Eye kamerky...
PSP má podobné problémy.

Bojím se, že to u PSP2(NGP) dopadne stejně. Udělá se jedna Uncharted, Killzone, Wipeout hra...a pak pár dalších FPS stříleček a tím to hasne.
Bojím se, že Sony zazdí originalitu, která má díky dotykovému displeji, zadnímu touchpadu, gyroskopům a GPS šanci.

Jenže Sony tohle neumí prosadit. Většinou protlačí jen "klasické" hry.

A já se bojím, že si lidé zbytečně zaplatí za gyroskop, touchpad, GPS...přičemž tyto funkce budou časem na okraji zájmu....

EDIT: Ale upřímně musím říct, že si dovedu živě představit hrát Hustle Kings ve vlaku/autobusu.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 1. 2011 17:56


:-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 1. 2011 18:46

Proste masaker na HH a vcelku som poteseny :-))

//

Obrázek
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 1. 2011 20:21

Mne s elibi hlavne ta spodni dotykova plocha. Tohle ma IMHO potencial i v ovladacich. Predstavte si, ze prehazujete zbrane jen prejetim po zadni strane ovladace, nebo tak zoomujete optiku. Za tohle ma Sony u mne hodne velke plus.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2011 20:29



Jako nechci nic říkat...ale design vypadá hodně dobře.
Akorát by mi možná chybělo zapínací/vypínací/uspávací šoupátko. Ale kdoví, třeba je čudlik nahoře lepší řešení.

EDIT: Podle fotej jsem netušil, že je zadní strana(touchpad) stejně lesklej jako předek. Mikrovlákno všude s sebou :shock:

EDIT2: Tohle je snad poprvé, kdy Sony udrželo design pod pokličkou až tiskové konference. Začíná se blýskat na lepší časy? :mrgreen:
Naposledy upravil beat dne 27. 1. 2011 21:19, celkově upraveno 3
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 1. 2011 20:30

spajza: Ty repraky pusobi jak z nejake vietnamske digihry :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 1. 2011 21:14

beat: Taky jsem pátral po oblíbené páčce Hold a nic nenašel. Ale být tam musí, jsem zvědav jak to pořeší. Jinak mě opravdu překvapilo stejně jako tebe, že finální design neleaknul už před půl rokem jak je zvykem.

sega: Repráky měli dát do horní poloviny, pak to lépe zvučí. Ale to je nakonec stejně buřt, protože většinou jedu přes sluchátka.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2011 21:22

Tak ono je tam jen zapínací tlačítko a dvě tlačítka na hlasitost - nahoře.

Žádný zapínací přepínač, žádný přepínač na WiFi, žádné tlačítko na podsvícení... přijde mi to zbytečně ochuzené. Nevěřím, že bude WiFina stále zapnutá - to by hodně žralo baterku.
Jsem zvědavý, jak pořeší právě tyhle detaily. Potom jak bude vypadat browser a taky jaké to bude mít další funkcionality.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 1. 2011 21:39

browser je myslím jednoduše odhadnutelný. Vycházím z faktu, že tam je Android - tedy OS z mobilů a na mobilech je browser docela dobrý. Krom toho to má dotykový displej, takže to bude nemlich to samé jako na těch smartfounech a podobně. Takže použitelný.

Jak to bude s regulací nasvícení a podobně - to si budeme muset ještě počkat, ale na druhou stranu nemyslím, že tohle byl opravdu finální prodejní design. Mají nějakých osm nebo devět měsíců na to aby tohle dořešili. takže pohoda. no a jestli to je opravdu finální/finální design, tak to snad mají nějak ošéfované. Říkali, že tu bude nějaká neustálá konektivita s ostatními PSP, takže to vidím na nějaký slabý podprahový vysílání s tím, že se zesílí když budeš hrát s někým. To by myslím moc žrát nemělo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků