PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 26. 1. 2011 14:44

Umístění analogů a ovládání vůbec se mi nelíbí, ale není se čemu divit, když Sony i u PS3 gamepadů používá rozložení z roku raz dva. Alespoň by to mohlo mít modernější Wi-Fi než je a/b u PSP.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 1. 2011 14:52

SCobra píše:V relaci iPhone? Spíš v relaci 3DS ne? Jakmile bude dražší, tak si ho můžou nacpat leda tak do zadku...


Tak ony ty ceny iPhone a 3DS mají být podobné. Jinak ten design je líbivý, takový PSPčkovský a umístění analogů ujde, natož budou dva což je jenom dobře. Jsem zvědavý jaké médium budou používat, žeby mini blue-ray?těžko..ale jak tam chcou nacpat hru která bude vypadat"jako z PS3"?
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2011 14:53

oneill_sx1 píše:Umístění analogů a ovládání vůbec se mi nelíbí, ale není se čemu divit, když Sony i u PS3 gamepadů používá rozložení z roku raz dva. Alespoň by to mohlo mít modernější Wi-Fi než je a/b u PSP.


Z roku raz dva? to je tvuj nazor. Usazeni leveho analogu nad krizovy D-pad tu bylo mnohem drive nez prislo Sony se svym DualShock schematem a mne osobne treba to PS vyhovuje vice.
Naposledy upravil sega.maniac dne 26. 1. 2011 14:55, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2011 14:55

Mě teda rozložení ovládání na DS3 vyhovuje. Pravda, lepší by bylo, kdyby páčky byly nahoře a tlačítka dole, ale takhle to taky jde. Mít jednu páčku nahoře a jednu dole jako u XBoxového ovladače (i když ten se celkově drží podstatně líp) mi přijde dost divný...

Lloyd: Cože? 3DS do 7 tisíc a iPhone za 13 tisíc? To ti přijde podobné?
Naposledy upravil SCobra dne 26. 1. 2011 14:57, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 1. 2011 14:55

Já bych třeba usadil analogy na místo D-Padu a akčních tlačítek :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2011 14:56

To by bylo nanic, cidla na telepatii by to chtelo. Kdyz uz..

S.Cobra: X360 pad ma sice vice tvarovane uchopeni dlani, ale to neznamena ze se pri delsim hrani musi drzet lepe, DS3 si naopak muzu diky rozmerum povolit v rukou a nesvirat tak celou jeho plochu diky cemuz se mi drzi naprosto skvele a ani pri nekolikahodinovem hrani me z nej neboli ruce.. Samozrejme s nasazenymi Real Triggers. Drive bych to do DS3 take nerekl, hraval jsem na X360 opravdu hodne, ale mile me prekvapil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 1. 2011 16:04

SCobra: Nerad bych se mýlil, ale PSP má grafický akcelerátor(grafický chip).
PSP má hlavní CPU(max 333Mhz - default 222Mhz), media CPU(max 333 Mhz - default 222Mhz)(velmi podobné hlavnímu CPU) a grafický čip(max 166 Mhz - default 111Mhz).

oneill: WiFi 802.11b s maximální rychlostí 11Mbit ti přijde na handheld málo? :mrgreen:


Ohledně obrázku PSP2 - no nevím, ale mě tam nějak "překáží" stylus. Pokud by to mělo mít náhodou dotykový displej, doufal jsem v kapacitní technologii...takže doufám, že toto není PSP2.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2011 16:06

No, imho se tedy mýlíš. Udej zdroj.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 26. 1. 2011 16:09

beat píše:oneill: WiFi 802.11b s maximální rychlostí 11Mbit ti přijde na handheld málo? :mrgreen:

Ne. 802.11b bez podpory WPA2-PSK, takže to ani nepřipojím na zabezpečený router.
Naposledy upravil oneill_sx1 dne 26. 1. 2011 16:13, celkově upraveno 1
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2011 16:11

beat: V letech 2005-2007 si za takto "naslapane" Wi-fi k X360 musel vyplaznout 2999kc :-)) ikdyz nevim cemu se smeju, ja si ho koupil, jen levnejc.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 1. 2011 16:24

oneill: Já PSP používám se zabezpečeným routerem. Takže chyba nebude v PSP.

Sasakr: Víš, já nepotřebuju nic dokazovat. Já tu něco napsal. A na tobě je, abys to rozporoval. Takže pokud máš jiné informace, směle do toho...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2011 16:31

Tak já jsem se kouknul na wikinu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 26. 1. 2011 16:33

Mám router zabezpečený WPA2-PSK AES a na to se mi PSP nepřipojilo.
Naposledy upravil oneill_sx1 dne 26. 1. 2011 16:43, celkově upraveno 1
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2011 16:34

sega: Mě se opravdu drží líp i dlouhodobě. Nemusím ho držet, aby mi nevyjížděl z rukou... Ale ono to bude asi taky o rukách jako takových ;-)

beat: Máš pravdu, měl jsem špatné info. PSP má CPU (a v něm integrovaný grafický čip) a Media Engine. Což znamená, že v hrubých číslech je výkonnější než PS2. Prakticky ale asi není... A píšou to i na wiki (jen se nesmí koukat na tu českou...).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 1. 2011 16:41

SCobra: Já mám pravdu téměř vždy :-P

oneill: Vybral sis zabezpečení, které není kompatibilní s PSP. To je tvůj boj, nikoli chyba PSP.
Pokud budeš mít vchodové dveře zabezpečené čtečkou karet, taky dveře nebudeš odemykat klasickým klíčem :mrgreen:
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků