PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod nox111 10. 9. 2014 12:19

Zobral som ten Atelier Totori.Sice neviem kedy to rozohram,ale snad si niekedy na to cas najdem
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2014 12:50

Já to teď jedu podruhé, páč jsem poprvé skončil neúspěšně, ale nevydržel jsem a vzal jsem Atelier Meruru.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 9. 2014 19:56

Koupil jsem dneska za půlku ceny Monster Monpiece. Na tu hru se neskutečně těším, ale nemám na ni čas.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 25. 9. 2014 00:19

Uplne presne rovnako som na tom aj ja.Tiez som to kupil ale moment.vsetok moj herny cas zerie Destiny a este pride Fifa.Snad sa k tomu dakedy dostanem spolu s Atelier Totori
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 9. 2014 14:09

No já neodolal a rozehrál jsem to cestou do práce, ale první půlhodinu jenom odklikávám rozohovory :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 9. 2014 19:39

Asi se to tu už řešilo, ale má 3G verze Vity krom internetu přes mobilního operátora ještě nějaké jiné výhody oroti wifi verzi? Neboli pokud budu mít net na vitě přes wifinu, vyplatí se vůbec kupovat 3G verzi?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 9. 2014 21:43

Ne, nevyplatí. Obzvláště v Čechách s cenami za internet přes telefon to je absolutně k ničemu. Kdyby jsi ovšem chtěl cestovat, dejme tomu, do Kamerunu, nesehnal volnou wifinu a chtěl si updatovat status, tak ano, v tom případě ti 3G verze poslouží dobře :)
Jinak to je obvykle fakt jen na službu Near a koukání se co je nového na store/posílání zpráv. Předpokládám, že ani samotná rychlost downloadu, respektive on-line hraní přes operátora nebude moc valná.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 9. 2014 11:02

Tak prozatím musím říct, že je Monster Monpiece velmi jednoduchá hra, hodně vede za ručičku, ale silně návyková.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 12. 10. 2014 19:09

Tak jsem si objednal Vitu a mám pár dotazů:
1) Chci si objednat Starter kit, používá někdo v něm obsaženou folii na display? Zajímá mě, jak moc "zhorší" kvalitu obrazu a dotykové ovládání? Přeci jen U PSP jsem na display dával pozor a fólii tak nepotřeboval, ale při hmatání na display mám trochu strach.
2) Je do nějaké míry funkčí a použitelné Remote play s PS3?
3) Nějaké hry co by jste mi doporučily (především s PSN co nevyšly v krabicové verzi)?
Můj seznam her co bych časem chtěl a z čehož lze odvodit žánry, které mě baví :)
Killzone, Resistance, Ninja gaiden, R&C, J&D, Sly, Jet set radio, Stranger wrath, Virtua tennis, Uncharted, God of war, Gravity rush, Tearaway, LittleBigPlanet, MGS, Rayman, Unit 13, Touch my katamari.
Díky
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 10. 2014 19:25

1, Fólii se mi nepodařilo nalepit.. jenom hromada bublin, tak jsem jí hned na druhej den strhl.. :D Ale Vitu mám dlouho, i když jí moc nepoužívám, tak displej pořád krásnej.

2, Na Remote Play zapomeň, to je prostě jenom 8mi letá pohádka od Sony. Do dneška funguje minimum her.

3, Projeď poslední stránky fóra, dost tu lidi doporučují věci z PSN. Za mě nej Persona 4.. tu ber všema deseti :D Pokud jsi nehrál na ps2.

Resistance a J and D jsou totální katastrofy.. Unit 13 dost průměrný a nezáživný. GoW a Ninja Gaiden poměrně špatně hratelný a vůbec většina portů z velkých konzolí nestojí skoro ani za pozornost.. Ale třeba ten Tearaway je super hra :) A gravity Rush, Killzone a Rayman v podstatě taky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2014 19:28

1) Vůbec ne. Je to jako u mobilů.
2) Minulý týden jsem na tom hrál Destiny a v pohodě. Na CoD to určitě nebude a taky vlastně na nic, kde potřebuješ bleskové reflexy a přesnost, ale na hry, které ti něco dovolí to je fajn.
3)Resistance nebrat. Hrozná plíva. Unit 13 taky spíše průměr zabitý nepochopitelným vynecháním hned několika věcí.
Borderlands 2, Dead or Alive 5, jestli jsi nehrál, tak Metal Gear Solid HD kolekce.Někdo ještě jistě něco přihodí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 12. 10. 2014 19:51

Díky
ad hry:
Chtěl by hlavně poradit hry, které vyšly jen v digitální podobě, tam se vůbec neorientuju. Hlavně mi jde o plošinovky, arkády, apod, ne RPG.
J&D, Ninja gaiden a spol., jejich kritiku jsem četl, ale na PSP taky spousta her byla strhána v recenzích kvůli špatnému ovládaní, sekání, loadingům uprostřed hraní (PoP relevation, Gun,...), ale pro mě to byly jedny z nej her, tak si myslím, že to snad nebude tak hrozné, a na nějaké kompromisy jsem připraven :)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2014 20:36

No co se plošinovek týče, já furt čekám na Vitovou verzi Abes Oddysey...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 10. 2014 23:22

Majklbig: Abys nebyl překvapenej.. POP, Gun a spol. na psp mám taky přehráty tam aj zpět ale s katastrofou jako je třeba Jak and Dexter na Vitě se to prostě nemůže měřit.. Ale pokuds nehrál jinde, tak ber LIMBO a Machinarium!
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 10. 2014 08:13

A co je na J&D tak katastrofální?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků