PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 12. 2014 00:11

Však je to tam napsáno hned v první větě: For Playstation Now. Už to velké N dává jasně najevo, že je to název služby, která funguje i na Vitě, jen zatím ne u nás.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 23. 12. 2014 01:02

Hele ma nejakej smysl kupovat PSV? Chystam se na mesic cestovat po zahranici a vaham jestli Vitu nebo 3DS... Najde se aspon 5 slusnejch her? A ma ta konzole nejakou budoucnost? Vubec deni okolo PSV nesleduju a posledni handheld jsem mel PSP, ktery sem pred 3 rokama strelil kdyz uz nebylo co hrat :)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 12. 2014 09:36

Záleží co tě baví. Her ja hafo a dobrých.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 1. 2015 08:37

No pro mne je třeba na Vitě tolik her, že je ani nestíhám kupovat. Pokud ale heldáš třeba střílečky nebo dobré auta, tak asi zapláčeš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 6. 1. 2015 19:40

Přesně tak, a když už to člověk stihne koupit tak neví co dřív hrát :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2015 20:05

Jestli mi něco chybí, tak je to nějakě RPG ve stylu Fallout New Vegas. Dokonce mám takový pocit, že s trochou programování by ta hra na Vitě i šlapala. No a taky bych chtěl nějakě hutné kyberpunkové RPG ve stylu Deus Ex... jo a ještě Gran Turismo. To by byl kauf, prodeje Vity by hned šli stropem. Proč už dávno Sony na tom nedělá, to mi hlava nebere.

Ale jinak dobrý. Taky nestíhám :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 7. 1. 2015 03:06

Mno když už si nakousl toto téma. Já třeba nechápu proč na Vitu R* nehodí nějaké to gta z Androidi/iOSu. Od EA bych rád vyděl třeba mnou svého času oblíbenou hru SSX. No a v cz storu bych uvítal Hogs of War :love: v PS1 klasikách.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2015 09:33

Možná proto, že by zase spousta lidí držkovalo, že tyhle velké hry na malý handheld nepatří. Demence.
Pravdou ale je, že poslední GTA: Chinatown Wars byl komerční propadák. Z druhé strany Vice City Stories prodalo několik mega...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2015 20:18

Bomba! Na PSN je pro předplatitele Duke Nukem 3D zdarma!
Hned jsem stáhnul a rozjel. Jako tahle hra se tu hraje perfektně. Už jenom díky tomu, že původně nebyla dělaná pro mouselook a tak má jakýsi autoaim se to dá na handheldu hrát výborně. Navíc jde o vyhlazenější verzi než co vyšla například na PSX, framerate je rock solid stabilní a furt to je prča :D
Má to i multiplayer, ale ten z nějakého důvodu moc nefunguje. Snad to chce nechat trochu uležet.
No a pak že není na Vitě co hrát...

já vím, že jde o starou hru a navíc si ji můžete zahrát i na velké konzoli (PS3 verze je dostupná též), jenže tahle hra má levely dělané na deset minut, takže pro handheld ideál :)

EDIT// :shock: a má to dokonce přetáčecí funkci - chcípnete a hra vám nabídne si převinout čas a chybu napravit! Jasně, tohle je už silná káva co se ulehčení týče, ale stejně jsem za to rád.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2015 07:05

Tak jsem včera koukal na nové slevy pro Vitu a nic moc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2015 19:05

Hele, hráli jste někdo na Vitě Warriors Orochi 3 nebo Dynasty Warriors 8? Je tam nějaký příběh?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 14. 3. 2015 18:13

zdravim, mozna si budu porizovat ps vitu (nejsem si tim jistej kvuli nedostatku her, ale zase bych si strasne rad zahral final fantasy, ted je jenom otazkou jestli ma cenu si to kupovat kvuli par hram) a mam par otazek:

- je velkej rozdil mezi oled a amoled dsplayem?
- je k ps vita pch-2000 nabijecka? (ptam se protoze treba k n3ds udajne neni)
-jak se da nakupovat z ps store kdyz nemam kreditku?
-nekde jsem cetl ze ke stahovani ps one classics potrebuju ps 3 ( to mi prijde jako totalni kravina ale co kdyby nahodou)
-jsou hry pro vitu kompatblni s hrama pro psp a jsou na ps store?
-kolik je tam zhruba ps one classics a kolik rpg?
-ty vouchery na hry ktery dostanu k ps vita jsou nejaky keye ktery zadam do store a pak si muzu hru stahnout kolikrat chxi? (sorru ale jsem lama)
-chystaj se naky novy AAA hry?
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 10:16

prej málo her... pche! ;)

- starší druh je jednoznačně lepší s barvami a má myslím i lepší kontrast. Zase ale žere víc baterky.
- samozřejmě, nemluvíme tady přece o Nintendu že? ;)
- můžeš koupit třeba na Xzone voucher kódy v hodnotě myslím 500 a 1000 korun. Ty zadáš na store a naplní se ti peněženka.
- ne, nepotřebuješ. Stačí si ve Store vyhledávání napsat jméno hry a ona ti vyjede. Ještě před půl rokem měly PSone hry vlastní kolonku, ale teď z neznámého důvodu chybí, ale na internetu se válí seznamy her, které jsou digitálně dostupné, takže žádný problém. Je jich hafo.
- ano a je jich hafo. Plus pokud jsi už někdy digitálně koupil PSP hru a použiješ svůj účet, tak si ji prostě jenom zase stáhneš.
- těžko říct, osobně jsem se o to zajímal možná tak před dvěma lety a to tam bylo okolo 300 PSone her, včetně kompletní Final Fantasy nabídky od 1 - 9 plus nějaké PSP díly a další Square Enix/Konami/NIS tvorba.
- ano
-ano
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 15. 3. 2015 10:42

dik za odpovedi
tim nedostatkem her jsem myslel aaa hry. co jsem tak koukal tak jich tam moc neni a dnes jsem cetl ze se snad ani nechystaj
zatim z aaa her ktery tam jsou me lakaj tyhle:
-killzone: mercenary
-persona 4
-uncharted: golden abysd
-final fantasy x
-ninja gaiden
-soul sacrifice
-muramasa: rebirth (ikdyz to vlastne neni aaa)
naky dalsi dobry triple a hry?
jinak jsem se zapomnel zeptat- daj se hry na karte mazat z ps vity nebo k tomu potrebuju pc?
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 10:56

Mám takový pocit, že to co se dneska považuje za AAA hrz je tak trochu předsudek - prostě jak to nemá megamilonovou reklamu, je to béčko. Spíš bych to rozdělil na hry dobré a špatné (s tím, že i v těch dobrých/špatných jsou hry co tě baví a nebaví). a těch dobrých je dost a dost ji stále vychází/vycházet bude.
- tímhle jsi vyjmenoval ty hry co v minulosti dostaly největší mediální pokrytí (čemuž se nedivím). Já mám na kartě/ve sbírce ještě remake Duke Nukem 3D (bombová záležitost i po letech)
Frozen Synapse
Grim Fandango
Tearaway
Wipeout
Borderlands
Minecraft
Freedom Wars
a dost věcí jsem už smazal, takže bych se musel kouknout na Store a to se mi zrovna nechce.
Jo a zrovna jsem rozjel Oreshika - podle mne všechno AAA záležitosti.
Koukni na ty hry na netu, možná se ti budou líbit. Hodně záleží na vkusu. Jak to tak zatím vypadá, tak Vita se nám po letech profiluje jako platforma primárně pro Japoská RPG, indie záležitosti a experimentální divnosti. Klasických západních záležitostí jako WRPG, RTS, FPS nebo závodů tu zase tolik není.
- PC nepotřebuješ. To by byla myslím pěkná haluz. :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků