PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod laajosh 8. 3. 2017 06:30

Možná se Gabe snaží vydělat co nejvíc peněz na 3. díl Half Life:)
Zajímalo by mě, jestli prodejce neprodané hry vrací zpět, když už nemá na cenu takový vliv.
Myslím si, že kdyby hry byly levnější nebo aspoň postupně klesaly na ceně, tak by se jich prodalo daleko víc a i tržby by byly větší. A dost možná by nebylo třeba vymýšlet custom FW,mody,cracky atd.
Přecejen je v naší podhodnocené ČR celkem luxus koupit si hru,která stojí už minimálně rok přes tisícovku a přitom mě ani nakonec nechytne. Ale možná jsem z chudého kraje:)
Co se týká toho digitálu, kdyby byl aspoň o 20% levnější, tak bych řekl že prodejce nepoloží. Pořád je dost fandů, kteří si koupí krabičku a navíc při ceně a dostupnosti paměťových karet pro Vitu...
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 8. 3. 2017 11:13

Je škoda že nebývají takové akce na krabicové verze, když už bývají na digitál. Tedy aspoň jsem je nezaregistroval. Před rokem měli akci na Ps storu , kdy se kolem pětistovky dal koupit třeba ten Odin nebo Muramasa Rebirth, škoda že jsem vyměkl:(
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 16. 3. 2017 06:44

Sypu si popel na hlavu:)
Jsem doposud Ps Store beginner, zatím jsem stáhl jen pár her. Ony ty akce tam asi bývají často, ale asi jsem se trefil mezi akce. Už je tam(pro Vitu) sleva na hromadu her a je tam i ten Odin za polovinu. Jen je škoda, že jsem teď celkem vycintaný:(
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2017 10:32

Ty slevy bývají na PS Store pro Vitu hodně časté. Bohužel hodně věcí vychází v EU pouze digitálně a třeba Odin Sphere vřele doporučuju právě na Vitu, i když tohle zrovna jde koupit i v krabičce. Zase u Vity hodně žongluješ s místem a karty nejsou moc levná záležitost.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 3. 2017 12:53

Dají se najít vcelku levné. Navíc jakmile koupíš 32/64 giga, tak jsi vcelku vysmátý. Jednorázová investice.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 20. 3. 2017 07:09

Teď jsem viděl na Gamebazaru 16gb kartu za dobrou cenu, ale stejně bych radši vlastnil krabičkové verze,pokud jsou. Zatím mi stačí na těch pár stažených her i 8gb. Uvažuju teď o koupi Terrarie na Vitu, krabicovou verzi u nás nabízí jen jeden obchod, takže bych toho rád využil. Hrál jste ji někdo na Vitě? zkoušel jsem demo a není to špatné, hodně se to líbí synovi. Taky by se mi líbil Dragon's Crown. Jestli nebude nakonec vzácnější než Odin Sphere.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 3. 2017 11:37

Dragon's Crown je víc diablovka, přímočařejší bych řekl, Odin Sphere má zase víc zamotaný příběh. Záleží na oblibě, mi se víc líbil Odin Sphere.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 31. 3. 2017 07:51

Není nad krabičkové verze - teď mi odešla zničehonic 8MB karta, nejde ani naformátovat v recovery. To se soudruhům ze Sony moc nepovedlo. Ale už jsem koupil 16ku, doufám že bude mít větší trvanlivost. Nejradši bych koupil ještě nějakou do zásoby.
Teď jsem trochu rozehrál Dungeon Hunter, ale čím víc to hraju, tím víc mě to přestává bavit. Nejvíc mě vadí, že je to pořád dokola a hlavně mě štve to lagování a zpomalování frameratu při náročnějších scénách. Navíc je to strašně nepřehledné, když se na mě seběhne víc nepřátel. Celkem nic moc.
Jinak mi ještě provětral účet mladší syn, který mi zakoupil nevědomky Minecraft,Killzone a Ratchet a Clank trilogy, takže se mi teď ta větší karta bude hodit.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků