Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2015 09:33

No docela mě to nutká si ho koupit. Ještě uvidím jak to bude s cenou, jestli bude v nějakém bundlu, a jestli k tomu bude i nabíječka (mám sice staré DSi ale prostě to chci mít komplet a tohle mi přišlo od Nintenda jako docela podraz). Taky je možné, že si ho koupím až za několik měsíců, to já teď netuším, ale určitě do něj půjdu. Jen nevím, kdy si na něj najdu čas :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 12. 1. 2015 16:27

Mican píše:Hry pro staré DS uzamčené nebyly a celosvětově chodí i v 3DS. Zámek začal být až od DSi a pokud máš hru která je "DSi enhanced", tady už by mohl (a nemusel) být problém. Přímo 3DS hry uzamčené jsou a jiné regiony nechodí. Zatím není způsob jak toto obejít, ani s pomocí nelegálních flashkaret.


díky za info ;-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 13. 1. 2015 08:27

Peter S. Kenedy píše:
N.Marko píše:Hele lidi, nevíte někdo kdy by měla vyjít ta nové revize 3DS?

No defakto už vyšla. Minulý týden poslalo nintendo náhodným lidem z nitendoclubu možnost si new 3DS koupit na jejich eshopu a hned za dva dny to lidem došlo. Však už je na netu spousty unboxing videí. Dneska nintendo posílá další várku meilů. Kdy bude normálně v obchodě se ale zatím neví. Nicméně to vypadá, že to bude asi brzo.

Ambassador edice není pro náhodně vybrané lidi, nýbrž ty co koupili původní 3DS za plnou cenu při vydání. Ale už je to známka toho, že i pro nás ostatní se blíží vydání.
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 1. 2015 13:56

Tak na zítra je ohlášen nintendo direct, takže nás snad čeká datum vydání a cena 3DS.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 13. 1. 2015 20:49

Mě to ambasadorské 3DS taky nabízeli, ale platí to jenom pro občany UK a Irska. Na ČR defekuje pes, jako vždycky.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2015 08:52

Ona se cesta vždycky najde. Minimálně jsou firmy, které ti to z anglie přepošlou. Mohl jsi to zkusit nabídnout někomu jinému tady z fora :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 1. 2015 18:37

Já bych ti to přeposlal. Žádný problém.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2015 21:16

Nintendo už taky kašle na fandy jako ostatní výrobci konzolí. Nechápu, proč speciální edice HW dělají s instalovaným SW. Třeba Pokémon edice DSi byla právě dobrá, že u sebe měla i krabicovou hru. To už jako nejde? Nebo rovnou speciální edici SW a speciální edici HW v jednom balení? Fakt je to takový problém?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 15. 1. 2015 18:33

V pohodě, do 12.2. to nějak vydržím. :-)
Už mají nějak vyřešené přetahování licencí z jednoho 3DS do druhého? Mám na SD kartě koupené asi 4 hry a nerad bych o ně přišel (resp. neměl možnost je hrát na novém stroji).

Jinak mi přišly kódy na stažení Monster Huntera 4 (jenom demo, evidentně) pro 3 přátele, takže pokud to neposlali úplně všem a opravdu kód někdo chcete, napište si.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 16. 1. 2015 14:02

Mican: jestli máš ještě volný, tak bych jeden rád :-)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 16. 1. 2015 18:03

Máš to v SZ, zbývají ještě dva.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 16. 1. 2015 22:05

Mican: díky moc :-)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2015 20:16

Když jsem poblíž, tak se zeptám rovnou u odborníků. Zatím jsem hrál jen jednu Zeldu. Byla to OOT na 3DS a moc mě to nebavilo, zapíchl jsem to asi po 15 hodinách a už to nikdy ani nezkusil. Je možné, že Majora's mask by mě bavila? Vypadá to totiž úplně stejně. Třeba příběh kdyby tam byl nebo tak něco. Hratelnost mi asi nikdy moc nesedne. Jenže ta edice láká:
Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 2. 2015 20:31

Divil bych se, kdyby ses opet nezacal po chvili nudit. Ohledne DSka je asi jen jedina hra, kde je dle meho alespon sance, ze te bude trochu bavit. link
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 8. 2. 2015 22:22

Majora není zrovna Zelda kterou by bylo ideální začínat, nejen proto že se odehrává v úplně jiném světě než všechny ostatní. Je v ní hodně opakujících se věcí (jednoho bosse tam musíš zabíjet snad šestkrát) a i atmosféra je taková deprimující. Ať uděláš cokoliv, nemá to vlastně žádný efekt a všechno je taková marnost nad marnost. Jinak samozřejmě suprová hra, o tom žádná.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků