Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2015 23:29

Ahaaa, dík za info, tak uvidím. OOT mám také spíše do sbírky, kdybych náhodou chtěl Zeldu zkusit. Jinak mě baví plno věci, třeba jsem hrál poprvé Fire emblem a přišlo mi to úžasné. Jen to prostě není u každé dobře hodnocené hry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 2. 2015 10:09

Přišla vejplata a tak jsem si řekl, že si koupím to nové 3DS. Ale abych si byl jistý, prošel jsem si nabídku na Amazonu. Dost blbý pro mne. Mario a Zelda věci mě vůbec nelákají, čímž se počet poměrně relevantních her dost smrsknul, protože takhle na první pohled bych měl zájem tak možná o Ace Combat a o Metal Geara - a ten ještě jen kdyby mi fakt ruplo v kouli, protože tenhle díl už mám na třech systémech. Co by mě tak mohlo zajímat podle vás lidi? Nebo si mám ještě chvíli počkat?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 2. 2015 13:13

Monster Hunter 4, Fire Emblem, Luigi's Mansion 2 (vím, že píšeš, že Mario věci ne, ale tohle je trochu jiné, koukni na to, jestli tě to nezaujme), Bravely Default, Etrian Oddyssey, Resident Evil: Revelations, Laytoni, Phoenix Wright, vyjde Xenoblade Chronicles 3D....
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 2. 2015 14:03

Monster Hunter mě těžce nudí a Rezidenta mám na PS3 (nedohraný). Na xenoblade se těším, tedy jestli to je ta věc co byla na starém Wii, ta mě tenkrát hodně zajímala. Phoenix Wright není můj šálek kávy.
Takže to udělám takhle: počkám na Xenoblade a pak to koupím pokud možno v bundlu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 14:06

Pokemon, Mario Kart, Smash Bros, Kirby...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 2. 2015 16:45

Lo!Zza píše:Pokemon, Mario Kart, Smash Bros, Kirby...

Těžký nezájem.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 27. 2. 2015 17:25

škoda, takhle se připravuješ o to nejlepší :-)
ale když mario nerad tak se nedá nic dělat ;-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 18:24

V tom pripade nechapu na co ti to 3DS bude, kdyz te ani Nintendo hry nezajimaji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 2. 2015 19:45

Lo!Zza píše:V tom pripade nechapu na co ti to 3DS bude, kdyz te ani Nintendo hry nezajimaji.
No právě proto se radši ptám. Láká mě samotný handheld, ale popravdě to zatím vypadá, že na 3DS jsou snad jen ty Nintendo hry tituly, které stojí za ty peníze a k nim pár výjimek, jenže jich není až tak moc aby se to vyplatilo (což by bylo něco mezi 7 - 10 hrami, buď už v nabídce, nebo výhledově). Dr.Míša si může říkat o kvalitě a nepřekonatelnosti Nintendo her co chce, ale faktem je, že pokud mi nesedne jejich ztvárnění, nebo náplň (tzn. že chci něco vážného), je úplně u pr*ele jak dobré jsou - nejsou pro mne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 20:14

To je samozrejme pochopitelny nazor a vyvracet ti ho nebudu. V podstate tam nic jinyho co by stalo za to ani neni. Jestli chces Ace Combat tak mozna Starfox, ale to tezko rict jestli by ti to slo taky pod nos. Jinak bych rekl ze pro tebe 3DS neni. Jo a MGS3 je dost prumerny port.

Kupovat to jenom kvuli Xenoblades mi taky prijde zbytecny. Levneji by te vyslo Wii.

Osobne mam obdobi kdy si radsi zahraju nejakou nenarovnou barevnou hopsacku co se nebere vazne. Nejaky genericky strilecky kterych jsem uz hral 12 do tuctu uz mne nebavi. Navic si vetsinu z nich jinde nez na N nezahraju.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 2. 2015 20:52

Mě jde spíš o nějaké temné dospělé RPG nebo realističtější závody. Na infantilnější design mě nikdy moc neužilo. Byť je pravda, že Little Big Planet mě bavilo.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2015 21:33

Podle mě je to nejlepší handheld pro hráče. Určitě je tam pár kousků, které ti celou konzoli vynahradí. Měl jsem ji před DSi, takže jsem hrál i DS hry a pak je to jednoznačně nejlepší konzole. Po DS je to ale horší, ale pořád to za to stojí. Takový Fire emblem by tě určitě bavil.

Ale zase na 3DS jsem poznal nejvíce 10/10 her, které jsou dost slabé a hodnocení nemůže být podle skutečnosti :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 30. 10. 2015 08:53

Má dneska ještě smysl koupit pro syna 3DS, nebo už se koukat jen po New 3DS?
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2015 10:50

Myslím, že new 3DS je lepší volba.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 30. 10. 2015 16:38

obecně rozdíl mezi verzemi chápu, ale nedokážu se rozhodnout mezi novou 3DS za cca 4,5k úplně holou a bazarovou vybavenou starší verzí s přiloženýma hrama (a žádné sračky - MK7, Zelda OoT, Super Mario 3D Land) za cca 2,8k.
Chápu, že tenhle problém je čistě o tom jak moc bych chtěl a mohl investovat, ale přece jen je to pro dítě tak nevím jak to vydrži
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků