Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2016 12:33

Pillowrecker píše:Zdravím všechny 3DSkáře, zrovna včera jsem si jedno "jeté", ikdyž koupené minulý měsíc 3DS koupil a tak mě zajímá, co byste mi jako hráči primárně na PS4 doporučuli na rozjezd na 3DS. Mám rád hry jako Witcher III, Hitman, Doom, Fallout (spíš ale staré poctivé 1 & 2).

Doporučuju sérii Bravely - Bravely Default a Bravely Second. S tím určitě chybu neuděláš.
Pokud máš rád velké RPG tak Stella Glow a Fire Emblem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 15. 9. 2016 13:07

Moc díky za tipy, už mi sice na hraní nezbývá moc času, ale něco určitě zkusím.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2016 19:53

Lidicky, nema nekdo New 3DS XL? Jak dlouho vam v nem realne vydrzi baterka?

Uz dlouho cekam az bude nekde ve sleve a dneska jsem si vsiml,ze je na Amazonu, na kterej jsem dostal z prace par kuponu ktery bych rad vyuzil.

Mam klasicky 3DS s pridavnou baterkou, a to mi vydrzi tak kolem 8-9 hodin pokud se pamatuju dobre. (uz dlouho jsem nehral v kuse)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2016 08:57

Já mám New 3DS XL asi 3/4 roku a na jedno nabití tak 6 hodin herního času, ale nikdy nehraju v kuse. Zahraju tak 2-3 hodiny a pak mi to někdy leží i týden.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 9. 2016 11:16

Ja to nakonec koupil. Hraje se mi na tom mnohem lip nez na klasickym 3DS - tam mne po chvili chytala do prstu krec.

Na dovolenou nakoupim Xenoblade Chronicles, Maria anebo Monster Hunter G a uvidim jestli mne 3DS znovu dostane. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2016 14:45

Mně teda dostalo víc, než jsem si dokázal připustit. Ale moc mně neberou věci přímo od Nintenda.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 9. 2016 15:37

A to mne jo. Asi nejvic ted hraju Hyrule Warriors a Ocarinu of Time. (ja nikdy N64 nemel takze obe Zeldy, jak OOT tak MM, jsem nikdy nehral) Coz o to, hra jsou to super, ale na muj vkus az prilis pomala. Hlavne mi nesedi do harmonogramu, kdy muzu hrat jen tak 20 minut v metru. Furt cekam na poradnou klasickou Castlevanii a Metroida... :(

Co bys doporucil mimo N? Bravely Default je pry pecka, ale kdyz bych sel do JRPG tak asi dam prednost XC. Premyslel jsem, ze bych rozjel i Pokemony OR/AS, ale asi uz pockam na S/M.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 9. 2016 08:14

Tak Zelda je výjimkou, ale na tu nemám čas. Přesně jak to píšeš, hraju hlavně cestou do/z práce a když máš nějaké JRPG, tak to prostě nedáváš. A hry na recenzování se jen kupí.

Co bych mohl doporučit je fat série Bravely. Hrál jsme sice jen Bravely Second, ale je to fakt pecka. Taky mně osobně strašně hodně příjemně překvapila Stella Glow, ale netuším, jestli by ti to sedlo. Naposled jsem recenzoval Monster Hunter Generations a remasterovaný Dragon Quest VII a obě věci jsou hodně dobré, ale zase dlouhé.
S malou jsme pak hráli dost dlouho Yo-kai Watch a to jsem teda dojel na jeden zátah. Naprostá pecka, alternativa Pokémonů.

http://www.zing.cz/recenze/1680/monster ... ni-klasiky
http://www.zing.cz/recenze/1718/dragon- ... ch-ostrovu
http://www.zing.cz/recenze/1641/yo-kai- ... chu-jinaci
http://www.zing.cz/recenze/1584/stella-glow-divna-hra
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2016 08:47

JRPG je jeste jakz takz v pohode. Ale konkretne v te Zelde mam problem, ze nez tu hru znovu zapnu tak nevim kam jit a co delat. A zrovna Zelda neni na napovedu moc skoupa...

Tech JRPG je na 3DS az priserne moc. :D Dragon Quest jsem nikdy nehral, takze to asi ne ale na tu Stellu se kouknu.

Cim jsem starsi tak zacinam zjistovat ze mne bavi vic hry ktere nejsou moc hardcore. Proste jen na odreagovani. Neco jako Animal Crossing.

A do Monster Huntera G chci urcite jit. Hlavne protoze ctu ze je to dil i pro zacatacniky. Mam MH3 na ale tam jsem nahral jen par hodin protoze mi moc nesedlo ovladani na klasickym 3DS. XL na tom snad bude lip s tema par tlacitkama navic a C-Stickem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 9. 2016 09:51

Jo, C-Stick je u MH:G obrovská pomoc. Chvilku mi to trvalo, ale pak to najednou fungovalo. Ale jako na začátku jsme byl zmatený jak Goro před Tokiem. Pár prvních hodin jsem fakt nevěděl, co mám dělat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2016 13:23

No to doufam, ze si na nej taky zvyknu. Mne prijde takovej celkem tuhej, ale zase lepsi nez dratem do oka, zejo. :D Mozna diky tomu i konecne dohraju MGS3.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 9. 2016 14:26

On je tuhý, ale tak akorát citlivý. Taky jsem nechápal jeho užitečnost a funkčnost, ale v některých hrách je opodstatněná.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 10. 2016 12:23

Pred par dny mi dosel Xenoblade Chronicles. Ta hra je paradni, zatim mi plni presne to, co od neceho takovyho cekat.

Kdybych koupil i verzi pro Wii U, nejdou tam nejak synchronizovat savy?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 6. 11. 2016 17:43

Překvapilo mě jak zábávná oddychovka je Luigi's Manson 2 :)
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 7. 11. 2016 16:12

Já teď dohrál SteamWorld: Heist a je to super hra... A teď jsem se pustil do Paper Jamu a je taky super...

Na PC už ani nehraju... :-D
rejca
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků