Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tuuurek 4. 4. 2016 07:26

Cru4l píše:Well... :-D

Hyrule Warriors, Fire Emblem Fates, Mario Paper Jam, Etrian 2. To jsou asi nejlepší a nejnovější hry.

Pokud by se ti chtělo koupit digitál, tak je super kolekce Megamana.


Díky moc :-) Tak zatím jsem objednal Fire Emblem: Awakening, už sem po něm pokukoval dost dlouho a teď se objevil na aukru i s Monster H3 za krásných 700,- no neber to :-)) A u toho se budu pomalu rozmýšlet co dál z novějších kousků :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 4. 2016 11:17

rodiere: Proč pořád ty konzole kupuješ, když je pak stejně všechny prodáš a akorát na ně nadáváš? Můžeš mi prosím poslat článek, kde Sony oznámilo konec Vity?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 4. 4. 2016 14:22

To ale fakt někde psali. Ne že by zařízli Vitu jako takovou, ale interní studia Sony už pro ní nechystají žádný AAA titul.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 4. 2016 15:10

Jo to jo, to psali, ale už myslím někdy před rokem, nebo tak nějak. Nemusím samozřejmě rozvádět, jak mě, jakožto majiteli Vity neskutečně štve, že se Sony už neangažuje a nedělá alespoň střední hry pro svůj handheld, takže jediné co zbývá je nadprodukce indie, která mě nezajímá, solidní proud Japonských her, které zase nezajímají moc lidí na západě a pak nakonec těch několik "jen tak mimochodem" vydaných věcí ze západu jako například posledně XCOM, který je ironicky překopávkou z tabletů a upřímně řečeno - taky podle toho vypadá (Vita má na víc). No, ale jinak to jde, furt je co hrát...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 4. 2016 18:48

Stejně je to pro mě neuvěřitelné asi jako PS4K a taky se to stalo. Vita byla super HW a stačilo na to jen udělat pár špičkových her... a nic. Nechápu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 4. 2016 21:05

Drahý vývoj + nízká penetrace trhu = nezájem něco dělat, protože se to krátkodobě nevyplatí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 4. 2016 23:30

Ten drahý vývoj bych si tipnul taky, jinak mě nic nenapadá. Je to škoda, no. Ttřeba příští generace bude lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 4. 2016 11:32

Jestli nějaká bude. To je ta otázka. Nintendo do toho určitě půjde, ale kdo další? Bez konkurence není alternativy a to je špatné hlavně pro zákazníky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 4. 2016 14:44

Já bych neřekl, že za to můžou jenom náklady. Vina je určitě i na straně "malého" počtu interních studií, prodloužení vývojového cyklu her a náročnosti jejich vývoje. Pak prostě Sony musí něco upřednostnit (a upřednostnili PS3 a PS4). Takové Nintendo taky chtělo táhnout 3DS a WiiU a většinou to vypadá tak, že půl roku "jede" jedna platforma a půl roku druhá, přičemž WiiU se dává pomalu k ledu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2016 15:18

Mican píše:To ale fakt někde psali. Ne že by zařízli Vitu jako takovou, ale interní studia Sony už pro ní nechystají žádný AAA titul.

Tohle je zpráva z loňského podzimu. Sony oznámila, že nebude interně nic vyvíjet přímo pro Vitu, ale podpora třetích stran stále pokračuje. Na východě vychází jedna věc za druhou exkluzivně jen na Vitu.
Ale jsme tady trochu OT.

-- 11. 4. 2016 15:19 --

Tuuurek píše:Byl jsem teďka delší dobu trošku mimo scénu a rád bych si zase něco nakoupil. Co byste kdo doporučil? Je mi jedno jaký žánr atd., vůbec se teď v nové Nintendo scéně neorientuju, tak bych se rád vložil jen do rukou orientovaných :-D

Za sebe doporučuju Bravely Second a hlavně Stellu Glow: http://www.zing.cz/recenze/1584/stella-glow-divna-hra
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 12. 4. 2016 07:28

Ježek: Díky, vypadá to zajímavě :-)
Jinak odchází (nebo spíše už mi odešla) baterka na 3DS. Nějaké tipy kde nakoupit? Z eBaye se mi na baterky moc nechce, nemám s nimi moc dobré zkušenosti (sice nepřímo, ale i tak :-D ). Počítám že při výměně baterky by se nic z konzole vymazat nemělo, páč je vše (doufám) na SD kartě.
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2016 11:41

Jj, všechno je kartě. Proto když měníš kartu, tak stačí data zkopírovat. Jen někteří výrobci karet nejsou nějak podporováni. Někde na netu je seznam.
Edit: http://www.ign.com/wikis/nintendo-3ds/M ... ntendo_3DS
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2016 12:43

Hele, anebo si počkej a za 10 dní tady jsou Yo-Kai Watch. http://www.zing.cz/preview/1615/dojmy-z ... nak-a-lepe
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 1. 9. 2016 20:31

Zdravím všechny 3DSkáře, zrovna včera jsem si jedno "jeté", ikdyž koupené minulý měsíc 3DS koupil a tak mě zajímá, co byste mi jako hráči primárně na PS4 doporučuli na rozjezd na 3DS. Mám rád hry jako Witcher III, Hitman, Doom, Fallout (spíš ale staré poctivé 1 & 2).

Samozřejmě jsem první rozjel Pokémon X abych si zavzpomínal na mládí s GBC a Pokémon Yellow :)

Co mě ale dostalo (proti Vitě kterou jsem taky měl) jak neuvěřitelně "zastaralé" 3DS je. Jasně koupil jsem ještě starou verzi 3DS, stálo to pakatel a teprve jestli mě to chytne koupím něco z edice "New". Ale i tak - rezistivní displeje s rozlišením 800 x "něco", vlastní nabíječka co není v balení, fakt mizerný zvuk do sluchátek ...

No nic to nechme stranou ale je mi fakt líto Vity, tohle je hodně chudý příbuzný... ale, co hrát? :)
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 9. 2016 20:57

Chudý příbuzný :D Konzole nejsou o HW.

Já doporučuju Fire emblem: Awakening. Možná Zeldy, pokud tě to baví, ale mně to přišlo o ničem.

-- 1. 9. 2016 21:59 --

Vlastně Super street fighter IV je tam taky peckovej a třeba Monster hunter, pokud tě to baví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků